Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Sory za te ,,cccc" missclick bo mam na disc na klawisz sory
 3. Nick (OOC): B Tank Wiek (OOC) : 15 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198284689411/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Byłem zast.komendanta na tej wyspie. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Miras Nowak, 60 lat, wynajmuje mieszkanie obok komendy. Krótka historia postaci: Miras Nowak to starszy Pan, który od najmłodszych lat lubił majsterkować w garażu przy motorach i samochodach. Urodził się i wychował w Polsce. Posiada on Poloneza o którego bardzo dba. Po przyjeździe do Los Santos w celach zarobkowych zauważył, że jest tu bardzo fajny garaż samochodowy. Postanowił się zatrudnić jako mechanik. Czy masz jakieś atuty: Znam sie na naprawianiu/ulepszaniu samochodów. Mój Tata ma warsztat samochodowy. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Od zawsze lubiłem ulepszać samochody.
 4. TWOJE PODANIE ZOSTAŁO: PRZYJĘTE ! ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE NA DISCORDZIE.
 5. Nick (OOC):Klima Wiek (OOC) : 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197997071864/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:mysle ze tak, bo umiem dogadać się z ludźmi na wyspie i sam jestem w gangu 18Th Street Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Dycha Warzywniak, 30, Los Santos Krótka historia postaci: Dycha Warzywniak urodził się w 1989 roku w Polsce. Matka Dychy nazywała się Martyna, była pielęgniarką. Ojciec Dychy nazywał się Piotr oraz był ordynatorem. Dycha od małego marzył o tym by mieszkać w Los Santos. Jego rodzice obiecali mu to, ale był jeden warunek, że będzie się dobrze uczył. Dycha ma starszego brata, który wyleciał do rodziców do polski. Rodzina wyjechała do Los Santos, gdy Dycha skończył 20 lat wystąpił w największej walce pod szkołą, Bujkę zauważył jeden człowiek z gangu, poprosił Dyche żeby dołączył do gangu pod nazwa “18Th Street”. Dycha zgodził się, ale był jeden ważny warunek, żeby wstąpił do Los Santos Customs, ale czy mu się to udało tego jeszcze nie wie... Czy masz jakieś atuty: tak bo sam uczęszczam do technikum na profilu technik mechanik Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: ponieważ bardzo lubię mechanikę i chce dalej to robić , kocham naprawiać ,oraz ulepszać auta
 6. TWOJE PODANIE ZOSTAŁO: ODRZUCONE!
 7. Wczoraj
 8. z tyc co wyslales to tylko 2 eventualnie beda dzialac
 9. Nick (OOC): Flaqu Key-Drop.pl Wiek (OOC): 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Brak, dopiero zaczynam, chciałbym sie wiele nauczyć, ponieważ ciekawi mnie ta praca Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kacper Juczuk, 30, bezdomny Krótka historia postaci: Kacper po stracie rodziców chciał się zemścić na gangu. Zaczął zajmować się marihuaną, szło mu dobrze i zarabiał sporo kasy. Jednak Kacper jest osobą inteligentną i stwierdził, że to nie ma sensu, bo może stracić swoje życie i wszystkie pieniądze, które zarobił. Zaczął interesować się samochodami, kupił swój pierwszy super samochód w którym sam często grzebie, lecz stwierdził, że chciałby podzielić się swoją pasją i nowym hobby z innymi ludźmi i wstąpić na pokład LSC. Czy masz jakieś atuty: idę do technikum mechanicznego, aktualnie wiem trochę o samochodach, jestem aktywny na wyspie, dobrze odgrywam RP Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym wstąpić do LSC, ponieważ staram się próbować nowych rzeczy i to byłby dobry krok w tą stronę i dlatego, że zauważyłem, że na wyspie nie ma mechanika dość często, gdy ludzie go potrzebują, więc chciałbym pomóc innym graczom na wsypie.
 10. Nick (OOC):MainDner Wiek (OOC) : 15 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/zalman2015111/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Bylem kiedyś w LSPD na nice-kill.eu Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Louis Gutmann ,25, Dom blisko VineWood Krótka historia postaci: Jest to były policjant który zawsze miał dwa marzenia pierwsze to było zostać policjantem żeby móc iść w ślady taty, a drugie marzenie to mechanik bo zawsze jak był mały to w wolnej chwili pomagał dziadkowi, w jego warsztacie dziadek zawsze chwalił Louisa ponieważ był dobry w tym co robił i dziadek zawsze wiedział że Louis to tak naprawdę powinien być mechanik a nie policjant kiedy Louis został zwolniony wiedział że chce pracować u dziadka i tak też się stało Louis pracował u dziadka jedna po miesiącu dziadek musiał sprzedać warsztat bo miał długi i Louis postanowił poszukać pracy jako mechanik w Los Santos. Czy masz jakieś atuty: Jestem rozmowny, mam kurs pierwszej pomocy ponieważ byłem policjantem, znam się w miarę na motoryzacji Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Ponieważ często brakuje mechanika, ponieważ wydaje mi się że to ciekawa praca.
 11. Oto trochę propo przepraszam że wszystko osobno ale na telefonie to ciężko. Jeżeli coś ciekawego jeszcze znajdę to wyśle
 12. https://pl.gta5-mods.com/vehicles/invetero-coquette-speed-enforcement-unit-add-on
 13. https://pl.gta5-mods.com/vehicles/renault-megane-2015-estate-gendarmerie-police-banalisee
 14. https://pl.gta5-mods.com/vehicles/renault-trafic-ii-1-gendarmerie-nationale-add-on-template
 15. https://pl.gta5-mods.com/vehicles/undercover-bmw-550d-addon-replace
 16. *Podanie anulowano*
 17. Nick (OOC): Pimpuś ❤️ Wiek (OOC):16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198316072782/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: No mozecie mnie przesluchać [ moim zdaniem chyba tak ] Doświadczenie Role Play: Dośc dobre wiekszość ogarniam Imię i Nazwisko postaci (IC): Peter Dark Historia postaci:Peter Dark urodził sie z wadą wymowy,przez co był wysmiewany w pózniejszych latach w szkole. Peter zawsze sobie jakos radził więc z wadą wymowy też postanowił sobie poradzić.W wieku 13 lat zapisła sie do logopedy gdzie uczęszczał 5 lat i wkońcu udało się,podopieczny Pni Mari Ruk mógł nareszcie wymówic spokojnie Rrrr.... Peter był wtedy zachwycony i uswiadomił sobie,że już nic go nie powstrzyma przed spełnienień marzeń.Niego najwiekszym marzeniem było zostanie policjantem co wzieło śie z zamiłowania do broni palnej .Peter w wieku 18 lat był bardzo nieznośny dla swoich rodziców i przyjaciół.Albowiem wpadł w złe towarzystwo które wciągneło go w narkotyki i alkochol, lecz to nie trwało długo,poniewarz jego ojciec i matka w pore zaragowali i zgłośili to na policje.Dzięki temu policji udało sie schwytać większosć przedstępców. Od 19-20 roku zycia Peter zarabiał będąc taksówkarzem,na licencje na broń palną, zajeło cccc mu to tak długi czas poniewarz taksówkarze dostają słabe wynagrodzenie.W wieku 20 lat Peter miał bardzo poważny wypadek,uderzyło w jego na pasach auto pędzące przez co spędził 2 lata w śpiączce w szpitalu. Peter w wieku 22 lat wybudzono ze śpiączki. Peter po 3 miesiącach ciężkiej terapi przyleciał do Los Santos aby tu móc zacząc nowe życie i spełnić swoje marzenia którymi było zostanie policjantem. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Gang , napady , pieniądze Zdjecie oddanego glosu na Serwer:
 18. Nick (OOC): StecuXB3 Wiek (OOC) : 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/sovu9/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Pracowalem w LSPD, oraz zajmowalem sie gangsterka Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Piter Dębowski, 21, Melina przy komisariacie Krótka historia postaci: Piter od zawsze interesował sie samochodami z swoja mamą i młodszą siostrą Elizabeth często jeżdzili na wyścigi Ojca,Piter poznał swoja pasje na torze wyścigowym a dokładnie w Warsztacie niedaleko toru,czyli naprawianie aut i ich konserwacja,po niedługim czasie namysłu Piter zapisał sie do Zawodówki jako mechanik tam mineły mu 3 lata po czym Piter uznał że odrestauruje stare auto taty i weżmie udział w wyścigu,Piter tak pokochał grzebanie w Autach że szuka pracy jako mechanik Czy masz jakieś atuty: Jestem pracowity oraz potrafie dostosowac sie do rozkazow Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Z tego co wiem atmosfera w warsztacie zawsze jest świetna, do tego mechaników często brakuje więc czemu nie spróbować? PS Podanie wklejam to samo bo ostatnie złożyłem jak rekrut było zamknięte
 19. Nick (OOC):CYPEK Wiek (OOC) :16 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198253317024/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:Na waszym serwerze jestem medykiem. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Jędrzej Kolanko,24 lata,LA Krótka historia postaci:Jędrzej urodził się w Warszawie rok 1995.Gdy bylem u kuzyna Waldka do domu weszło 3 zamaskowanych panów. Porwali moją mamę a tatę zastrzelili,ponieważ nie spłacał długów.Miałem wtedy około 14 lat.Następnego dnia do domu przez rozwalone drzwi wszedł starszy pan zobaczył mnie siedzącego w koncie,po krótkiej rozmowie przygarnął mnie do siebie. Chodziłem do najgorszej szkoły w mieście i tam nie byłem dobrym uczniem,zajmowałem się sprzedawaniem papierosów w szkole,które kradłem od mojego przybranego dziadka.Gdy skoczyłem szkołę nie pracowałem zajmowałem się dilerką,ale gdy mój przybrany dziadek zmarł zostałem sam i pomyślałem nad swoim życiem i planowałem uciec do Los Santos,ponieważ miałem wielkie długi i chciałem zacząć nowe życie. Czy masz jakieś atuty:Jędrzej zna się na samochodach i umie dobrze nimi prowadzić.I gdy by cos się stało na warsztacie np.omdlenie Jędrzej posiada podstawowe wyszkolenie medyczne. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Ponieważ codziennie na wyspie jest mało mechaników i nie znudziło mi się bycie medykiem.
 20. TWOJE PODANIE ZOSTAŁO: ODRZUCONE! ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE NA DISCORDZIE.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×