Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 26.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  21.05.2019 Degradacja: @revenkuba Stara posada: Helper Nowa posada: Gracz Powod:  Nie wzorowe zachowanie
 2. 1 punkt
  Jestem na TAK ponieważ : - dobrze (w moim odczuciu) zna regulamin - aktywny - pomocny - w mojej ocenie potrzeba nowych helper'ów , ponieważ ostatnio (możliwe że to przypadek) nie widują zbyt często administracji Jeżeli chodzi o jego minusy ,są to: - częste wahania aktywności - zdarza się że wyżywa się na ludziach (rzadko)
 3. 1 punkt
  Według mnie ban słuszny, ale jest to pierwsza kara Loopka i nie powinna ona być aż tak długoterminowa.
 4. 1 punkt
  Dodając jak mówimy o kopiowaniu dziś jeden z LSPD mi powiedział jak zczitować auto importowane i sam próbował to zrobić co więcej mówił cytuje "w ostatni dzień to zrobie przed łajpem" na to inni no co ty dostaniesz bana na nową edycję ale i tak wytłumaczył mi jak zrobić i że da się tak z nissanem gtr i to mówi policjant na służbie i osoba która nas o to obwinia ? Mało tego pyta się mnie czy my kopiujemy auta tak że ze szrotu wyciągamy 2 jak to jest bug wyspy? i sam mówi że tak próbował ale mu się nie udawało... Jak auto ma te same rejestracje i jak wsadzisz do garażu dalej masz 1 bo według bazy danych to jest ten sam kod hex i nie ma jak go zbugować bo wykryje ci ten sam skrypt podpisany do modelu który jest przypisany do tego pojazdu mówi ci to Informatyk
 5. 1 punkt
  "Jesteście paczką LSPD, która jest zgrana i dobrze się dogadujecie więc znajdziecie każdy sposób aby tylko było po waszej myśli." Cytując to zgadzam się z tym gdyż jak wy jesteście na radiu LSPD też rozmawiacie o tym co by tylko napisać i wyciągnąć. Radio służbowe jest do służby a nie jak wy gadacie sobie luzno a macie problem że inni tak robią tym bardziej rozmawiając i negocjować pomiędzy sobą co tylko napisać żeby poszło w pięty, znacie się tam długo gadacie więc każdy będzie trzymać stronę swojego. Macie problem do Prisona a jak jest cziter to kto pomoże on... Ipio nie wchodzi więc nie pomoże Felippe jest pod wieczór zazwyczaj i wtedy pomaga do tego nie mam zarzutów, oraz rebel który też pomaga jak jest. Ja rozumiem że wam się nie podoba to że Prison jest w mafii szczególnie z nami bo my to "kopiowacze" tylko i za dużo napadów robimy... Ale jak trzeba komuś dać majorkę czy coś zrobić to chwała mu że jest. Zobacz jest 00:57 a my dalej na VM gdzie Felippe nie ma więc on teraz trzyma żeby nikt nie odwalał co jest dobre że poświęca swój czas na trzymanie tego servera który nie oszukujmy się jest porzucony trochę niestety ale fajnie się gra. I jest to faktem że na koniec Prison przeprosił za te słowa i nawet powiedziałeś no ok i każdy powiedział dobra to siema idziemy grać więc to tak naprawdę jest wyciąganie syfu żeby pokazać się.
 6. 1 punkt
  Ważne informacje: ► Whitelist'a może być włączana lub wyłączana w zależności od sytuacji. ► Osoby zaakceptowane na whitelist mają obowiązek zapoznać się z regulaminem serwera. ► Po zaakceptowaniu twojego podania o WL na forum zostaniesz poproszony o rozmowę na discord. ► Jezeli nie posiadasz 16+ lub mutacji albo twoje podanie zostalo wiele razy odrzucone mozesz dostac sie na WL kupujac najtansza range donator w tym celu zglos sie do @ipio Aby dostac sie na WL musisz zaglosowac na nasz serwer kliknij w to zdjecie na dole i zaglosuj Wzor:
 7. 1 punkt
  Przyjęte od buta. Niema że nie, jak ktoś ma problem to łokieć pięta.
 8. 0 punktów
  Kara zostaje. Zapytałem się czy coś jeszcze na rządowym po czym nikt nie chciał więcej więc wyszedłem. Następna sprawą jest taka ,że wszedłem na serwer popatrzeć czy gracze nie łamią regulaminu. Powiedz mi co można robić mając prawie wszystko jak jest kilka osób na serwerze? Nie wspomnę już o reszcie twoich krzywych akcji na medyku np. Widzicie coś na darkwebie ,że ktoś coś sprzedaje to nagle bylo 2/3 medyków po czym jest 0 a po około 10 minut bo zniszczeniu konkurencji znowu 2/3 medyków. Odczekasz sobie bana. Zamykam.
×