kmsoft
-
Zawartość
2 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
content_by_user
-
-
► Nick (OOC): Młody24.
► Wiek (OOC): 13.
► Link do Profilu Steamhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198234312104/.
► Doświadczenie Role Play: 2 miesięczne doświadczenie z serverami role play.
► Imię i Nazwisko postaci (IC): Carlos Ulanii.
► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Urodziłem się w Portugali w mieście Faro moją pasją od zawsze były samochody mój tata miał warsztat zawsze przyglondałem się jego pracy pewnego dnia zostałem porwany i wywieziony do Los Santos, Tam znalazłem przyjaciół pierwszą praca jako krawiec i tak wiedzię się moje życie
►Czego oczekujesz od Serwera?: MIłej atmosfery i kultury







Podanie na White List
w Odrzucone
Napisano
► Nick (OOC): Młody24
► Wiek (OOC): 13
► Link do Profilu Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198234312104
► Doświadczenie Role Play:Na serwerach RolePlay spędziłem sporo godzin. W SAMP-ie miałem okazje ogrywać kilka przeróżnych postaci, związanych z półświatkiem przestępczym jak i nie związanych, służącym obywatelom miasta. W GTAV też już gram dużo czasu na serwerach RP więc myślę, że mam duże doświadczenie.
► Imię i Nazwisko postaci (IC):Carlos Ulanii
► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Carlos to zwyczajny 24-letni chłopak z Tokio. Po przeprowadzce z Tokio do Los Santos zmienił się o 180 stopni. Przez towarzystwo w które się wplątał zaczął sprzedawać narkotyki. Nikt nie mógł go powstrzymać przed kolejnym sprzedanym gramem na którym zarabiał ogromny szmal. Pewnego ranka jak codziennie wziął swoje auto oraz pojechał zebrać trochę "Dobrych plonów" jednak nie oczekiwał że cała farma została już zabezpieczona przez lokalną policję. Pierwsze 3 tygodnie nie wychodził z domu oraz miał myśli samobójcze z powodu braku narkotyków. Potem atmosfera trochę się uspokoiła. Z braku pieniędzy postanowił iść do normalnej pracy. Zarobki nie wystarczały mu jednak wiedział że dzięki temu nie będzie już ćpał. Po roku niećpania postanowił założyć rodzinę i wieść normalne życie. Dla bezpieczeństwa kupił broń lecz nie używał jej niezgodnie z prawem lecz do samoobrony. Zapisał się też na sztuki walki i zdobył tam czarny pas jednak kontuzja kostki wykluczyła go z tego sportu na 3 miesiące. Od tego momentu nie ćwiczy regularnie lecz czasem hobbistycznie. I właśnie tak wiedzie swoje życie w tym mieście. Miał też nieprzyjemne rzeczy zanotowane w kartotece policyjnej o których nie wiedzą inni. Dominic nie jest typem gangstera, gardzi przemocą, ale wie, że w mieście nie spotka dużo takich osób. Przemoc będzie dla niego ostatecznym wyjściem. Będzie starał się rozpracowywać motywy działań ludzi i zdobywać informacje, czy to sam, czy to z pomocą kogoś innego o organizacjach, gangach czy ważnych osobistościach. Nie zawaha się ich użyć do swoich celów. Dla innych ludzi, może wydawać się osobą słabą i łatwą do uciszenia, dlatego będzie musiał znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę i sprawnie zmieniać strony, z którymi działa.
►Czego oczekujesz od Serwera?: Dobrej i przyjemnej rozgrywki oraz miłych graczy.