Witamy was na nowym naszym forum naszej sieci - nice-kill.eu!
Z czasem zapraszamy na nowe serwery gier które są już tworzone od jakiegoś czasu.
Znajdziesz tu nie tylko serwery CS:GO ale także Minecraft oraz wiele innych!
Forum jest jeszcze w fazie testów! Wszystkie zgłoszone bugi zarówno na serwerach jak i forum
będą nagradzane przez Administrację!
Podanie na WL
w Przyjętę
Napisano · Edytowane przez Mysterixson
► Nick (OOC):Mysterixson
► Wiek (OOC):18
► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/MysterixXx/
► Doświadczenie Role Play:Przez +/- 3 miesiące pogrywałem na różnych serwerach RolePlay, głównie historia kończyła się z nimi po pewnym czasie, gdy osiągnąłem w sumie szczyt na nim (było mnie stać na wszystko i nie miałem co robić).
► Imię i Nazwisko postaci (IC):Carlos Escobar
► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC):23-letni brazylijski uchodźca. Urodziłem się w Fawelii, brazylijskiej dzielnicy biedy. Od małego pomagałem swojej rodzinie, dopuszczając się wielu przestępstw, między innymi kradzieży w lokalnych sklepach. W wieku 10 lat została uprowadzona moja 7 letnia siostra przez jeden z gangów. Za jej uwolnienie żądali pracy dla nich. Do 14 roku życia byłem zmuszony do pracy dla nich, musiałem rozprowadzać przesyłki z nielegalnymi substancjami psychotropowymi. Mając 15 lat straciłem rodziców. Zbuntowałem się i zostałem brutalnie pobity i uprowadzony. Wypłynęliśmy w głąb oceanu, i moja pamięć się urywa. Kilka dni później wykończony, głodny i spragniony obudziłem się na jednej z plaż, nie wiedziałem gdzie jestem, dopiero jeden z przechodniów powiedział mi, że jest to Los Santos. Pragnę rozpocząć swoje życie na nowo. Carlos jest porywczy, spokojny, ale potrafi być bardzo agresywny i działać w sposób impulsywny.
►Czego oczekujesz od Serwera?:Dobrej zabawy, ciekawych interakcji z graczami oraz ciekawych doświadczeń wiążących się z rozgrywką.