Skocz do zawartości

Kosteczek

Zarejestrowany

content_by_user


  1. * Nick (OOC) : Kosteczek

    * Wiek (OOC) : 18

    * Link do Steam : https://steamcommunity.com/id/MyAwatar/

    * Doświadczenie RolePlay : Dobre lecz nie jestem doskonały i popełniam błędy.

    * Imie Nazwisko Postaci (IC) : Jon Snow.

    * Pomysł na postać : Chciał bym zostać baronem narkotykowym lecz zanim dojdę do miana barona. Chce być członkiem jakiegoś gangu żeby zdobyć zaufanie oraz wiedze na temat narkotyków gdzie są plantacje przeróbka. Nie będę typowym gangsterem co lata z klamką po wyspie porywa i robi napady. Moja postać będzie tylko zajmowała się handlem narkotykami. (Wczesny etap gry) Gdy już będę miał zaufanie dobry kontakt z ludzi z branży chciał bym zacząć własna działalność i być szefem organizacji przestępczej. Z czasem będę chciał zainwestować w klub nocny przykrywkę oraz sprzedawać na terenie klubu narkotyki. Chciał bym tez przekupić paru LSPD żeby przymykali oko na moją działalność.

    * Informacje o postaci : Jon urodził się  11:02:2000roku wychowywał się bez ojca miał starsza siostrę która wpadła w nałóg narkotykowy lecz nie miała na tyle pieniędzy wiec popadła w długi u złych ludzi żeby ja ratować od konsekwencji Jon zacząłem pracować dla tych gangsterów gdy spłaciłem długi postanowiłem wyjechać do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia gdy mi się to nie udawało postanowiłem robić to co robiłem. Moja postać będzie bardzo zrównoważona nie będę robił niczego bez planu nie będzie konfliktowa raczej będę chciał iść na ugodę będę bardzo koleżeński lecz mojego zaufanie nie będzie aż tak łatwo zdobyć.

    * Czego oczekuje od serwera : Chce żeby każdy był traktowany tak samo nie chce żeby admin/streamer miał ugody chce aby każdy był karana tym samym regulaminem. Nie chce żeby LSPD miało zawsze wygrywać pamiętajmy ze to tylko gra liczy się dobra zabawa. Najważniejsze żeby to było RP a nie gta online. 

     


  2. Nick (ooc): Kosteczek

    Wiek (ooc): 18

    Steam: https://steamcommunity.com/id/MyAwatar/

    Doświadczenie Role Play: Myślę że mam duże doświadczenie w roleplay lecz nie jestem doskonały i popełniam czasami błędy.

    Imie postaci (IC) Jon Snow, Będę chciał się dostać w szeregi LSPD. Ponieważ Jon strasznie chciał iść w ślady ojca już od małego pilnie się uczył i był bardzo wysportowany. Gdy jon miał 20lat wstąpił w szeregi policji w swoim mieście lecz w jego miasteczku nie było w ogóle przestępstw. Dlatego Jon w wieku 22lat postanowił wyjechać do Los Santos i starał się wstąpić w szeregi LSPD. Jon z charakteru był bardzo wytrzymały miał swoje zasady był bardzo dzielny i oddany służbie w policji. Nawet w najtrudniejszych chwilach umiał podnieść na duchu swoich kolegów z policji. Jon był tez bardzo impulsywny podejmował decyzje których żałował.

    • Czego oczekuje od serwera: Dobrego RP i co najważniejsze czerpać z tego przyjemność.

     

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...