Skocz do zawartości

Felippe

Zarejestrowany

Ostatnia wygrana Felippe w dniu 24 Luty 2019

Użytkownicy przyznają Felippe punkty reputacji!

Reputacja

46 Excellent

1 obserwujący

O Felippe

 • Tytuł
  Gold Nova II
 • Urodziny 1 Październik

Ostatnie wizyty

441 wyświetleń profilu
 1. Na tak Ogarnięty Zna regulamin Aktywny
 2. Kara zostaje. Zapytałem się czy coś jeszcze na rządowym po czym nikt nie chciał więcej więc wyszedłem. Następna sprawą jest taka ,że wszedłem na serwer popatrzeć czy gracze nie łamią regulaminu. Powiedz mi co można robić mając prawie wszystko jak jest kilka osób na serwerze? Nie wspomnę już o reszcie twoich krzywych akcji na medyku np. Widzicie coś na darkwebie ,że ktoś coś sprzedaje to nagle bylo 2/3 medyków po czym jest 0 a po około 10 minut bo zniszczeniu konkurencji znowu 2/3 medyków. Odczekasz sobie bana. Zamykam.
 3. Felippe

  Podanie na LSC

  Odrzucone. Na następny raz się zdecyduj czy LSPD czy LSC
 4. Kara zostaje. Dopuściłeś się dość mocnego złamania regulaminu. Co do zgłoszenia organizacji mogłeś poprosić kolegę z którym zamierzałeś robić organizację aby w twoim imieniu napisał podanie
 5. Kara zostaje. Dopuściłeś się dość mocnego złamania regulaminu.
 6. Pomimo tego ,że grasz już tutaj długo, znasz regulamin i jesteś neutralną osobą jestem na nie z powodu takiego ,że jest już nas piatka i na chwilę obecną to wystarczy według mojego zdania.
 7. Odnosząc się do słów Steca : Po przesłuchaniu nagrania Prison zachował się nieprofesjonalnie jak na swoją rangę wchodząc na kanał i stosując co x słowo przekleństwa. Jesteś w administracji to zachowuj się jak na administratora przystało jak i również na swój wiek. Tak jak wyżej opisał prison został ukarany upomnieniem za swoje wyczyny lecz proszę nadal o trzymanie poziomu administracji. Niestety, ale paragrafów nie znam, ale przytoczę tutaj akcję z życia realnego która przedstawia możliwości policji podczas akcji z narkotykami Skarga zostaje zaakceptowana. Co do kary to na chwilę obecną jest to upomnienie chyba ,że ipio zmieni zdanie.
 8. To ,że jego dane zostały udostępnione na serwisie facebook oraz youtube to nie zwalnia cie z tego abyś je również udostępnił gdzie indziej. Zrobiłeś to bez wiedzy jak i również zgody właściciela owych kont na portalu. Dodatkowo pokazałeś kim to ty nie jesteś na w.w rozmowie udostępnionej przez steca jak pod koniec go wyzywasz. Dodatkowo z tego powodu otrzymałeś bana na discordzie. Radzę przemysleć swoje zachowanie. Brak jakichkolwiek dowodów ze strony oskarżyciela (film,dowody,etc... ). Przypominam ci ,że znajomi to nie jest dobry dowód ponieważ można ich łatwo zmanipulować. Dziękuje i miłego dnia. Skarga zostaje odrzucona.
 9. Felippe

  Podanie do LSC

  Zaakceptowane. Zgłoś się do mnie na discordzie.
 10. Zaakceptowane. Zgłoś się do mnie na discordzie.
 11. Podanie zostało przyjęte. Staw się na Discordzie: https://discord.gg/5gv8fNp na kanale Whitelist-Poczekalnia.
×