Skocz do zawartości

Felippe

Zarejestrowany

content_by_user


 1. Kara zostaje.  Zapytałem się czy coś jeszcze na rządowym po czym nikt nie chciał więcej więc wyszedłem. Następna sprawą jest taka ,że wszedłem na serwer popatrzeć czy gracze nie łamią regulaminu. Powiedz mi co można robić mając prawie wszystko jak jest kilka osób na serwerze? Nie wspomnę już o reszcie twoich krzywych akcji na medyku np. Widzicie coś na darkwebie ,że ktoś coś sprzedaje to nagle bylo 2/3 medyków po czym jest 0 a po około 10 minut bo zniszczeniu konkurencji znowu 2/3 medyków.  Odczekasz sobie bana. Zamykam.

  • Confused 1

 2. Odnosząc się do słów Steca :

  Cytat


  Aaaa no i jeżeli dla ciebie PowerGamingiem jest to że po wezwaniu na narko przeszukuje twojego kolege to nie wiem jakim cudem dostałeś sie na helpera. Bo przypomne ci że powergaming to wykorzystywanie mechaniki gry na swoją korzyść lub wymuszanie na kimś akcji rp

  LSPD oraz LSSD mają prawo zatrzymać osoby, które przebywają w niebezpiecznych miejscach potocznie zwanymi czerwonymi strefami. Osoba ma prawo odmówić przeszukania, lecz wtedy zostanie przewieziona na komendę, gdzie dojdzie i tak do przeszukania. Nie nie jest to mustwin tylko realia.


   

   

  Po przesłuchaniu nagrania Prison zachował się nieprofesjonalnie jak na swoją rangę wchodząc na kanał i stosując co x słowo przekleństwa. Jesteś w administracji to zachowuj się jak na administratora przystało jak i również na swój wiek. Tak jak wyżej opisał prison został ukarany upomnieniem za swoje wyczyny lecz proszę nadal o trzymanie poziomu administracji.

   

  Niestety, ale paragrafów nie znam, ale przytoczę tutaj akcję z życia realnego która przedstawia możliwości policji podczas akcji z narkotykami

   

   

  Skarga zostaje zaakceptowana. Co do kary to na chwilę obecną jest to upomnienie chyba ,że ipio zmieni zdanie.


 3. To ,że jego dane zostały udostępnione na serwisie facebook oraz youtube to nie zwalnia cie z tego abyś je również udostępnił gdzie indziej. Zrobiłeś to bez wiedzy jak i również zgody właściciela owych kont na portalu.  Dodatkowo pokazałeś kim to ty nie jesteś na w.w rozmowie udostępnionej przez steca jak pod koniec go wyzywasz. Dodatkowo z tego powodu otrzymałeś bana na discordzie. Radzę przemysleć swoje zachowanie. Brak jakichkolwiek dowodów ze strony oskarżyciela (film,dowody,etc... ). Przypominam ci ,że znajomi to nie jest dobry dowód ponieważ można ich łatwo zmanipulować. Dziękuje i miłego dnia.

  Skarga zostaje odrzucona.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...