Skocz do zawartości

Fjodor

Zarejestrowany

Ostatnia wygrana Fjodor w dniu 29 Styczeń

Użytkownicy przyznają Fjodor punkty reputacji!

Reputacja

27 Excellent

2 obserwujących

O Fjodor

 • Tytuł
  Silver Elite

Ostatnie wizyty

599 wyświetleń profilu
 1. Kilka zdań o sobie Jestem na nie ponieważ twoje podanie wygląda jakbyś pisał go na tzw. "Wyjebce" Popraw podanie to pomyślę nad zmianą zdania.
 2. Fjodor

  [Przyjęte] WL

  Twoje podanie zostało PRZYJĘTE Staw się na discorda na rozmowę. https://discord.gg/4ZmGEMM
 3. Nick (OOC): FOJDOR Wiek (OOC) : 18 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/krav3Nmain/~ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Zbieram złom Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Bogdan Męczywór 34lata Los Radomkos Krótka historia postaci: Bogdan zwany również bodzio zbiera złom, ma kolegów właścicieli którzy skupują od niego złom za pokaźną sumkę, bodzio chce przed swoją bezdomnością był mechanikiem w firmie " Bracia Colin's " i miał tam świetne wyniki, spisywał się szef był z niego dumny. Po czasie miał dostać awans ale niestety problemy rodzinne, wpadł w alkoholizm i niestety ale wyrzucili go z roboty. Bodzio chce powrócić na swoje stanowisko i chce udowodnić że będzie on najlepszym mechanikiem na wyspie. Czy masz jakieś atuty: Znany, rozpoznawalny, dobra reklama dla salonu mechaników. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Ponieważ byłem już mechanikiem i chciałbym pokazać wszystkim że nadaję się do tej roboty.
 4. Mnie wtedy nie było na wyspie wiec nie wiem, co się tam tak naprawdę działo. Wypowiadam się ogólnikowo.
 5. Bloods posłuchaj, jeśli Nie zaczniecie stosować się do punktu 2.2.1 to ZAMIAST WYSPY BĘDZIE GTA ONLINE I WIELKI RDM. Tego punktu nie usune na pewno bo co chwile dostaje skargi ze ktoś strzelał bez inicjacji i bez niczego, dlatego tez byłem zmuszony dodać ten punkt. Co do całej zainstnialej sytuacji pomiędzy wami, powiem tyle. Jeśli dalej będzie takie coś jak jest aktualnie to te mafie jedne i drugie nie maja sensu bo będzie totalny rozpier****. Granie tutaj powinno sprawiać każdemu przyjemność z rozrywki a nie tak jak to jest teraz ze jedziesz sobie spokojnie a tu zaraz „ Nowa Mafia w ciebie wjeżdża i odrazu odpierdala bez inicjacji „ Bo z tego co słyszałem od innych graczy tak to wyglada. Podsumowujac ; - Punktu 2.2.1 w regulaminie nie usune - Jeśli nie zaczniemy wszyscy się stosować to tego punktu to będzie jeden wielki RDM przez co każdy z nas będzie płakać. - Sory za to dzieci szukają wojny (byłem mega wkur*** na wszystkoi wybuchlem) - Nie mieszajcie mnie do spraw pomiędzy wami, jak macie jakieś problemu do siebie to idźcie sobie na pub 1 wyjsnijcie sobie wszystko na spokojnie. —————- Edit Skontaktuje się z wyższa administracja i zobaczę co powiedzą na ten temat.
 6. Podanie zostało odrzucone, powód : wl ka od 16 lat
 7. Podanie zostało odrzucone, powód wl’ka od 16 lat
 8. Twoje Podanie zostało przyjęte 1. Staw się na Discordzie: https://discord.gg/qv7hnYf oczekuj na kanale Whitelist-Poczekalnia w godzinach 18-20. 2. Możesz oznaczyć na Kanale #Whitelist rangę Whitelist-check w celu szybszej weryfikacji.
 9. Twoje Podanie zostało przyjęte 1. Staw się na Discordzie: https://discord.gg/qv7hnYf oczekuj na kanale Whitelist-Poczekalnia w godzinach 18-20. 2. Możesz oznaczyć na Kanale #Whitelist rangę Whitelist-check w celu szybszej weryfikacji.
 10. Twoje Podanie zostało przyjęte 1. Staw się na Discordzie: https://discord.gg/qv7hnYf oczekuj na kanale Whitelist-Poczekalnia w godzinach 18-20. 2. Możesz oznaczyć na Kanale #Whitelist rangę Whitelist-check w celu szybszej weryfikacji.
×