Skocz do zawartości

Wiadereczko

Zarejestrowany

Ostatnia wygrana Wiadereczko w dniu 26 Maj

Użytkownicy przyznają Wiadereczko punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutral

O Wiadereczko

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ogólnie sytuacja była chyba wyjaśniona na dc. Bana dostałeś za nieposzanowanie życia w kilku sytuacjach.
 2. Czy ty jesteś na tyle głupi żeby nie pojąć że jak do ciebie celuje ktoś to jedyne co możesz zrobić to podnieść łapy do góry? Po drugie nie używasz w ogóle mikrofonu. Nie dostaniesz UB.
 3. Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś do mnie na discordzie.
 4. Miałeś mieć przedłużonego bana do perma, ale widać jak wyżsi mnie słuchają.
 5. Przyjęte od buta. Niema że nie, jak ktoś ma problem to łokieć pięta.
 6. Prośba została odrzucona, ban został nałożony słusznie. Opis sytuacji jak i powód, nie rozpisałeś się ani nie opisałeś sytuacji, to że nie chciałeś uczestniczyć jako porwany w napadzie nie uprawnia cię do wyciągnięcia telefonu w czasie bycia zakutym. Twój ban zostaje przedłużony do permamentnego, żegnam.
 7. Podanie odrzucone, opis postaci w ogóle bez składni, nie trzyma się to kupy. Spróbuj jeszcze raz, ale następnym razem się postaraj.
 8. Działałem pod wpływem innego admina. Już poprosiłem o UB dla ciebie. Nawet sam probowałem i troche namąciłem Tyle ode mnie, można zamknąć.
 9. Przy rejestracji myślałem że muszę dać nick z rockstargames i chciałbym je zmienić. Wiadereczko
 10. Imię:Krzysztof Nick:Wiadereczko_ Wiek:21 SteamID:STEAM_0:1:55338870 Znajomość Regulaminu[1-10]:8/10Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: Jest to mój pierwszy serwer w fivem, gram na nim praktycznie od początku. Wiele godzin poświęciłem na grę, która przynosiła i nadal mi przynosi wiele rozgrgywki, radości. Nie raz spotkałem się z przypadkiem gdzie gracz jest bóstwem chamstwa, totalnym burakiem, który nie potrafi się zachować, psuje rozgrywkę innym graczom, jest wielce ucieszony bedąc toxikiem i bawiąc się w gta online np. z używaniem czitów. Bardzo cenie sobię kulturę osobistą graczy i harmonię, która panuje na serwerze. Chciałbym pomóc administracji serwera w utrzymaniu takiego porządku jaki aktualnie panuje. Gram głównie jako mechanik, dzięki temu mam sporo czasu na pilnowanie porządku, mam dużą interakcji z graczami, lubię pomagać nowym graczom ogarnąć grę. Staram się być bezstronny w każdej sytuacji,
 11. Nick (OOC):Wiadereczko Wiek (OOC) : 21 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198070943469/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:Brak Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Dimitri Wiaderov, lat 30, wynajmujący apartament na Vespuci Blvd. Krótka historia postaci: Dimitri urodził się 22 kwietnia 1988 roku, do 23 roku życia mieszkał z rodzicami w centrum Moskwy. Po ukończeniu 18-nastki rozpoczął pracę jako pomocnik mechanika w pobliskim warsztacie. Właściciel zauważył potencjał w młodym chłopaku i zatrudnił go na pełny etat. Przepracował tam 12 lat, jednak wplątał się w złe towarzystwo i narobił sobie sporych problemów przez co musiał zniknąć z rodzinnego miasta. Czy masz jakieś atuty:12 lat doświadczenia w zawodzie. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Potrzebuje pracy z dobrymi zarobkami w zawodzie który mnie interesuje.
 12. ► Nick (OOC):Wiadereczko ► Wiek (OOC):21 ► Link do Profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198070943469/ ► Doświadczenie Role Play:Dopiero zaczynam, ale oglądałem sporo Yt;berów grających na rp. ► Imię i Nazwisko postaci (IC):Stanisław Psikuta ► Historia postaci:Były diler narkotykowy, wyemigrował do lepszego świata w celu zmiany życia. ► Pomysł na prowadzenie gry/Postaci:Jak wiadomo początki są ciężkie, a chciałbym się nauczyć dobrze rozgrywać RP. ► Czego oczekujesz od Serwera?:Miłej i przyjemnej rozgrywki.
×