Skocz do zawartości

Kaioo

Zarejestrowany

content_by_user


  1. Nick (OOC): Kaioo
    Wiek (OOC): 18 lat
    Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198244378360/
    (tylko płeć męska powyżej 18 roku) Czy masz mutacje: tak
    Doświadczenie Role Play: Dużo grałem na innych serwerach, znam komendy, umiem odgrywać scenki oraz jestem kreatywny,
    Imię i Nazwisko postaci (IC): Kaioo Shim
    Historia postaci: Wojciech Piórek - 18 letni mężczyzna urodzony w Polsce, jego matka zmarła gdy miał 6 lat z powodu raka piersi, a ojciec znalazł nową kobietę i się wyprowadził . W taki sposób wylądowali na ulicy bez dachu nad głową, bez skończonej szkoły i bez zawodu. Wojciech w nadziei na lepsze życie postanawia wylecieć na wyspe NiceKill, tam nauczył się zawodu kuriera i postanawia zarobić trochę kasy aby móc żyć na przyzwoitym poziomie i prowadzić spokojne życie.
    Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Zacząć pracę jako kurier (tak jak w histori postaci) i dorobić się przyzwoitego majątku, nie tylko na legalnej pracy. 
    Czego oczekujesz od Serwera?: miłej i ogarniętej administracji, ogarniętych policjantów, medyków i mechaników, miłej atmosfery.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...