Skocz do zawartości

kamo1550

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O kamo1550

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. ► Link do Profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198329654903 ► Imie, Nazwisko (IC): Paul Limmer ► Data i godzina bana: 25.04.2019 o 16:01 ► Opis sytuacji: Robiłem napad na bank z kolegą i dostałem bana. Nie mamy organizacji ,poza tym to jest moja pierwsza tak długa kara i chciałbym dostać wypłatę na mechanika w sobotę/niedziele więc bardzo proszę o upomnienie. ► Powód dla którego masz dostać unbana: Chciałbym upomnienie ,ponieważ to jest pierwsza tak długa sytuacja a w sobotę/niedziele chciałbym wypłatę z mechanika ,więc bardzo proszę o upomnienie. Jeśli jeszcze raz zobaczycie ,że robię napad bez organizacji możecie mi dać na 1 miesiąc. Poza tym chciałbym jeszcze grać na waszym świetnym serwerze ,naprawdę przepraszam. ► Czas bana: 2 tygodnie ► Kto cie zbanował: Nothing.
  2. Nick (OOC): kamo1550 Wiek (OOC) : 15 Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198329654903 Doświadczenie w organizacjach publicznych: Byłem na 2 wyspach mechanikiem, więc wiem jak trzeba z ludźmi gadać i znam się na interesach firmy, nigdy nikt nie powiedział, że robię syf na mechaniku. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Leo Metirro , 20 lat , średniej wielkości kawalerka na przedmieściach Los Santos. Krótka historia postaci: Leo urodził się w małym miasteczku Winno. Mieszkał tam spokojnie do czasu ,gdy miał 15 lat. Miasteczko nie było zbyt rozwinięte, można by rzec ,że stało z rozwojem w miejscu. Na czele miasteczka był burmistrz ,który brał niesamowicie duże podatki od naszej rodziny. Mój ojciec był krawcem a moja mama pracowała w małym rodzinnym sklepie. Nie mieliśmy dużo pieniędzy. Pewnego dnia mój ojciec się zbuntował i pojechał do burmistrza, porozmawiać o tym ,dlaczego bierze 2 razy większe podatki niż od innych. Niestety już nie wrócił do teraz nie wiem co się z nim dzieje lub stało. Bardzo przeżywałem zaginięcie ojca , wszystkie przedmioty ojca od razu napawały mnie strachem i płaczem. Burmistrz nie przestał i ustał na swoim. Pewnego dnia sprzedaliśmy dom i wyjechaliśmy z miasta. Z tego co pamiętam przenieśliśmy się do miasteczka Baldi jeszcze mniejsze niż Winno. Kupiliśmy skromny domek i żyliśmy normalnie do czasu gdy przyjechał ten sam burmistrz z Winna. Dostaliśmy informacje od sąsiada ,że mają spalić nasz dom i zabrać nas do Winna. Moja mama myślała ,że się mu przesłyszało lub coś. Ja jednak miałem inne zdanie. Uciekłem z domu godzinę przed tym jak mieli podpalić dom. Uciekałem w podskokach nie patrząc za siebie. Jedyne co słyszałem to wybuch butli gazowej pod kuchenką. Wyjechałem i zostałem włóczęgą i po prostu szedłem przed siebie nie patrząc gdzie w końcu znalazłem się na przedmieściach Los Santos. Zakochałem się w tym mieście tym bardziej ,że znalazłem prace i wypożyczyłem mieszkanie. Czy masz jakieś atuty: Lubie rozmawiać z ludźmi tym bardziej jak trzeba negocjować, po prostu jestem do tego stworzony. Więcej robię niż gadam. I lubię pomagać ludziom. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Uwielbiam tuningi samochodów, i modyfikacje silnikowe po prostu ulepszenia silnika i dźwięk turbo mnie napędza do roboty. Poza tym jest mało mechaników i chciałbym by mieli gdzie tuningować.
  3. Nick: kamo1550 Wiek: 15 Link do Profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198329654903 Czy masz mutacje: przechodzę mutację Doświadczenie Role Play: grałem na wielu innych wyspach ,wiem jak odgrywać różne porwania,napady,wypadki,postrzelenia i inne rzeczy. Potrafię szanować życie co jest podstawą na serwerach rp nie odwalam 'amatorki'. zawsze przed wejściem na wyspę czytam cały regulamin i nie wykorzystuje błędów gry gdy jestem porywany nie wyzywam się z nimi a jak już mnie odstrzelą to mam amnezje i nie ide zaraz na miejsce gdzie mnie zabili i nie strzelam do nich. Gdy widzę ich np na ulicy nie mogę im nic zrobić są jak bym pierwszy raz na oczy ich widział. W GTA V mam przegrane ponad 200H Imię i Nazwisko postaci: Paul Limmer Historia postaci: Jest dzieckiem bez ojca i matki jednak ma wujka który pomaga mu stanąć na nogi.Przebywał w domu dziecka do 18 roku życia potem wyżucili go jak zwieżę mażył o przygodach w górach oraz w wielkim mieście więc uzbierał na bilet do los santos bardzo mu się tu spodobało więc osiedlił się tu na stałe i zaczynał powoli się rozwijać. Jest to specyficzne dziecko które nigdy nie miało przyjaciół więc próbuje znaleść swoich pierwszych kolegów/przyjacielów. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: narkotyki,czasem legalne prace np: zbieranie owoców,kurier Czego oczekujesz od Serwera?: miłej atmosfery, dużo fajnych odegrań rp ,bez "amatorki", i oczywiście bez rdm i vdm.
×