Skocz do zawartości

bartomisza

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O bartomisza

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Zacząłem strzelać do Twojego kolegi bo nie szanował zycia gadam do niego łapy w górę A ten nie podniósł jeszcze mnie wzywał dzieki cześć
  2. Nick (OOC): KennyS nice-kill.eu Wiek (OOC): 16 Link do profilu steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198214590355/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Na serwerach RP byłem prawnikiem . Informacje o postaci : (Stefan Wolniutki , 23 lata, zamieszkuje aktualnie Los Santos) Krótka historia postaci: Został posłany do szkoły w Polsce. Ukończył ją wzorowo dlatego nie miał zbyt wielu przyjaciół. Już od 8 roku życia zaczął interesować się medycyną dzięki ojcu, który dał mu bakcyla. Po szkole średniej postanowił wybrać się na uniwersytet Jagieloński na medycynę. Zaczął ostro popadać w narkotyki przez co rodzice zabrali go na terapie. Okazało się że nie przespane noce nauki nie poszły na marne. Wszystkie testy zaliczał na 6 i nie musiał zbytnio wkuwać. Po studiach musiał zrobić praktyki na których trafił mu się pacjent z kulą od pistoletu w nodze. Zasady nakazywały aby zadzwonić na policję. Gdy policja przyjechała okazało się że to groźny szef mafijny. Złoczyńca po opatrzeniu przekupił policjantów. Na szczęście powiedzieli Stefanowi że chce go zabić bo nasłał na niego policję, dlatego musiałem uciekać i żyć gdzieś indziej. Czy masz jakieś atuty: Lubię udzielać pomocy innym , sprawiać dobro ludzią . Sporo gram na waszej wysepce. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Interesuje się medycyną i chcę robić to co mi odpowiada.
  3. Nick (OOC): KennyS nice-kill.eu Wiek (OOC): 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198214590355/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Na innej wyspie byłem prawnikiem. Informacje o postaci : Stefan Wolniutki 21 lat zamieszkuje Los Santos. Krótka historia postaci : Stefan Wolniutki urodzony 01.01.1997 roku w szpitalu w Watykanie. Matka Izabela i ojciec Franciszek wychowywali go bardzo dobrze jednak ojciec chorował i zmarł gdy Stefan miał 15 lat.Brakowało mu ojca ale na szczęście miał wujka Marka, który mu go zastępował. Uczył on Stefana jak stać się prawdziwym mężczyzną . Marek jednak był policjantem i dzięki niemu Stefan poszedł do szkoły wojskowej żeby stać się właśnie taki jak on. Uczył się dobrze , zajęcia mundurowe sprawiały mu przyjemność i dobrze mu w tym szło, najczęściej przebywał w szkolnej siłowni. Po ukończeniu szkoły Stefan poszedł do wojska gdzie nauczył się obsługi broni i innych umiejętności potrzebnych mu do zostania mundurowym. Po służbie wojskowej dołączył do policji w Watykanie , odbył tam szkolenia pościgowe i służył przez 4 lata. Niestety przez jedną pechową akcje podpadł komendantowi więc zdecydował się opuścić miasto i przylecieć do Los Santos żeby zacząć życie od nowa i spróbować swoich sił w szeregach tamtejszej policji. Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Chcę pomagać ludziom i zwalczyć przestępców i organizacje przestępcze.
  4. Nick (OOC):bartomich Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198214590355 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: tak Doświadczenie Role Play: Mam doświadczenie na serwerach Rp znam komendy i regulamin. Imię i Nazwisko postaci (IC): STEFAN SZYBCIUTKI Historia postaci: Stefan Szybciutki ur 01.01.2000 mieszkał i urodził się w Ameryce. Jego rodzice mama-Ala i jego tata-Patryk byli Amerykanami lecz niestety zginęli w wypadku w, którym samolot zderzył się z samolotem. Stefan musiał poradzić sobie z tą stratą lecz gdy oni zginęli to musiał się zająć młodszym rodzeństwem brat-Tomek który miał 10lat i Bratem-Markiem który miał 7lat. Stefan nie uczył się kiedyś za dobrze więc żeby znaleźć prace to było mu ciężko, więc pewnego dnia poszedł do pobliskiej knajpy tam mu zaproponowali prace jako roznosiciel ulotek co mu pozwoliło wyżywić młodsze rodzeństwo lecz zawsze brakowało tych paru groszy. Pewnego dnia spotkał się z kolegą z dawnych lat który mu zaproponował żeby wyjechał na wyspy by zarobić dużo pieniędzy, Stefan myślał nad tą decyzją, około 5dni pózniej Stefan zadecydował że młodsze rodzeństwo zostawi u babci Marysi która miała 58lat i sam wyjedzie w poszukiwaniu lepszego życia i będzie przysyłał im co miesiąc wystarczające środki na utrzymanie. Gdy Stefan przylatuje na wyspę szuka jakiejkolwiek pracy by chociaż zarobić gdy zaczyna zarabiać coraz więcej odzywa się jego pycha i chciwość chciał mieć więcej pieniędzy i zaczyna zarabiać nie legalnie z czasem poznaje ludzi i otwiera organizacje przestępczą z której ma duże zyski. Czego oczekuje od serwera ? Dobrej organizacji , fajnych mechaników , lspd , medyków i żeby admini dobrze się sprawowali i była dobra atmosfera.
×