Skocz do zawartości

NevNS

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O NevNS

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick (OOC): NevNSM Wiek (OOC): 15 Link do Profilu https://steamcommunity.com/id/2341233334343 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: w trakcie Doświadczenie Role Play: średnie, komendy znam , ale nie grałem jakieś pół roku. Imię i Nazwisko postaci (IC): Fenix Morgan Historia postaci: Fenix mieszkał w Stanach Zjednoczonych.Gdy miał 15 lat zmarł mu ojciec ,Fenix Bardzo to przeżywał bo był bardzo przywiązany do ojca i po jego śmierci jego rodzina miała problemy matka ciężko zachorowała ,i wpadła w długi. Fenix chcąc pomóc mamie zaczął sprzedawać narkotyki ,po pewnym czasie przyjęli go do gangu . Matce to się nie podobało , Felix dostał karę i był zdenerwowany na matkę. Fenix mimo to że mama dała mu karę, chciał pomóc jej spłacić dług więc zaporzyczył się u szefa .Na spłatę miał tylko 2 miesiące. Fenix po pewnym czasie miał problemy z głową, a po miesiącu zabił swoją mamę. Szukała go policja i gang do którego dołączył. Na szczęście Fenixa złapała policja i dostał5 lat pozbawienia wolności za zabicie matki. Gdy Felix wyszedł z więzienia bal się że jego stary gang go szuka, więc postanowił zacząć nowe życie w Los Santos. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Felix będzie będzie szukał jakiegoś dobrego i legalnego zarobku. A jak mu się to nie uda to będzie się starał aby dołączyć do jakiegoś gangu. Czego oczekujesz od Serwera?: Oczywiście miłej rozgrywki, mniej graczy którzy nie znają regulaminu i komend ,a poza tym ten serwer jest bardzo dobrze dopracowany.
 2. Nick (OOC):NevNS Wiek (OOC):14 Link do Profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/2341233334343/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Jestem w trakcie. Doświadczenie Role Play: Grałem dużo na serwera RP ,ale i tak najwięcej na tym .Znam komendy ,sporo ogarniam i wydaje mi się że dobrze odgrywam swoją role Imię i Nazwisko postaci (IC):Mieczysław Kruk Historia postaci:Mietek mieszkający w Afryce miał wiele problemów. Często chorował i wiele dni musiał się męczyć z chorobami bo jego rodziców nie było stać na lekarstwa. Pewnego dnia Mietek uczył się grać w piłkę nożną z kolegami których można było zliczyć na palcach u jednej ręki ponieważ w jego wiosce nie było dużo dzieci. Pewnego dnia gdy Mietek grał mecz z kolegami potknął się od kamyka i wywrócił się po czym nie mógł wstać ,więc jedno z dzieci które grały mecz pobiegło po lekarza ,który po zobaczeniu nogi stwierdził że jest złamana, ale chciał się zająć tą sprawą bardziej bo zdziwiło go to że Mietek po wywróceniu złamał nogę . Po miesiącu lekarz doszedł że Mietek ma chorobę kruchych kości. Mietek się bardzo załamał ponieważ nie mógł grać w piłkę czy ganiać się jak inne dzieci. Mietek siedział cały czas w swoim pokoju , nie chciał rozmawiać z rodzicami ani jeść lub pić . Nawet w swoje 13 urodziny nie chciał świętować . Gdy Mietek miał 15 lat lekarz mu powiedział że jego choroba w jakiś magiczny sposób znikneła, Mietek w tamtym momencie uśmiechnął się pierwszy raz od momentu złamania nogi. Gdy wrócił do domu od razu złapał za piłkę i poszedł na boisko myśląc że jego koledzy tam są . Jednak ich tam nie było więc poszedł do ich domów lecz ich tam nie zastał .Wszyscy wyjechali do innych krajów. Mietek też chciał wyjechać lecz jego rodziców nie było na to stać.Mietek zaczął kraść innym ludziom pieniądze żeby zebrać na wyjazd do niemiec. Po trzech latach udało mu się zebrać na wyjazd i po trzech dniach wyjechał. Czuł się tam dziwnie bo wszyscy wyzywali go od czarnych zdażyło się nawet że go pobili. Ale z czasem przyzwyczaił się do tego że go wyzywają, nawet Zdobył licencje na broń od władz na wszelki wypadek gdy by chcieli go pobić.Lecz po pewnym czasie pewien szef kartelu zauważył że Mietek ma broń i stwierdzili że go zrekrutują .Mietek zgodził się na to bo myślał że będzie chroniony przez członków gangu. Ale po miesiącu szef kartelu zażądał od Mietka 100 tysięcy euro, Mietek nie zgodził się na to i doszło do strzelaniny w której został postrzelony w nogę , ale udało mu się uciec do pobliskiego szpitala. Lekarz stwierdził że doznał bardzo poważnych obrażeń i żeby nie zostać kaleką musiał udać się do Los Santos na poważną operacje nogi. Po operacji stwierdził że nie chce wracać do niemiec i postanowił że wynajmie mieszkanie. Postanowił on także że zamieszka w Los Santos na stałe. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci:Chce aby Mietek był lubianą i szanowaną oraz wpływową osobą w tym mieście. Czego oczekujesz od Serwera?:fajnej zabawy , dużo fajnych akcji RP oraz miłej atmosfery.
 3. Nick (OOC): NevNS wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/2341233334343/ Doświadczenie Role Play: Przegrałem prawie 100 godzin z tego 3/4 na tej wyspie . I zdobyłem bardzo dużo informacji nawet znalazłem pralnie ze znajomym. Wiem już co jest pod jakim mięśniem. Imię i Nazwisko postaci (IC): Mieczysław kruk Informacje o Postaci (IC): Mieczysław przybyłem tutaj z Wielkiej Brytani Mając 7 lat wyróżniałem się od rówieśników, nie bawiłem się samochodami czy lego, Ciągle czytał książki oglądał filmy o policjantach. W wieku 14 lat poszedł do gimnazjum tam z powodu jego hobby zaczęli go prześladywać [bili go ,wyzywali]. Gdy miał 15 lat jego rodzice mieli wypadek ,więc chłopiec zamieszkał w sierocińcu . Gdy tam trafił obniżył się w nauce , zaczął wagarować . Ale nie wyszło mu to na dobre ponieważ po skończeniu 18lat nie dostał nie na funkcjonariusza policji .Więc chce wyjechać do Los Santos zacząć nowe życie. Pomysł na Postać:Mietek będzie chciał być funkcjonariuszem policji, a jak mu się to nie uda będzie księdzem. Czego oczekujesz od Serwera?: Milej rozgrywki i dobrej atmosfer.
 4. Nick (OOC):NevNS Wiek (OOC):14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/2341233334343 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: nie Doświadczenie Role Play: Sporo grałem w rp i nawet dużo wiem. Ale się ucze. Imię i Nazwisko postaci (IC): Mieczysław kruk Historia postaci: Mieczysław miał trudne życie był mały gdy zmarł mu ojciec ,który był żołnierzem. Matka za to piła,i się nad nim znęcała. Mietek czestą nie pojawiał się w domu,więc spał na ulicy . Nie dostawał kieszonkowego jak jego koledzy . Po tym jak zmarł mu ojciec chłopak zaczął sie bić i tak jak matka pił . Potem gdy był starszy chciał zarobić więc sprzedawał kokaine, marichuane i okradał ludzi . Z czasem dołączył do gangu i miał problemy z policją . Więc stara się o obywatelstwo w los santos by zakończyć problemy w starym mieście Pomysł na prowadzenie gry/Postaci:Mietek z czasem będzie się starał o dołączenie do policji jak mu nie wyjdzie to znajdzie inne zajęcie ale na pewno się nie podda . Czego oczekujesz od Serwera?:Miłej gry .
 5. Nick (OOC): NevNS Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/2341233334343 Doświadczenie Role Play: Jest ono niewielkie zacząłem grać na serwerach typu role play jakoś od 2tyg. Komend też nawet sporo znam. Jednak oglądam dużą ilość streamów z serwerów roleplay także wiem o co chodzi w samej rozgrywce. Imię i Nazwisko postaci (IC): Antek Kura Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC):Antek Kura jest mieszkańcem Meksyku. Od dziecka był wychowywany przez matkę ponieważ jego ojciec zginął jako zakładnik podczas jednego z napadów na bank. Pochodził z biednej rodziny dlatego jako już mały chłopiec był zmuszony do życia w ciężkich warunkach. By przetrwać zaczyna kraść. Z początku kradł jedzenie z rynku oraz napadał na inne osoby. Jednak to nie wystarczało musiał posunąć się do czegoś bardziej niebezpiecznego. Postanowił okraść jeden z karteli narkotykowych by następnie sprzedać to co zdoła ukraść, zapewniło by mu to pieniądze na utrzymanie rodziny i wyjazd za granicę. Udało mu się to, jednak szef kartelu zbyt wcześnie dowiedział się o jego wybrykach i rozwścieczony kazał zabić rodzinę Antka. Jego matka nie zdołała ujść z życiem natomiast Antek uciekł do Stanów Zjednoczonych. Zmęczony psychicznie i fizycznie ucieczką przed członkami kartelu przybywa do Los Santos i liczy na to że zacznie spokojne życie. Z początku dorabia dorywczo szukając odpowiedniej dla siebie pracy. Niestety ciężko mu jest znaleźć miejsce w którym zostaje na długi czas. Wkrótce poznaje nowe osoby, z którymi się zaprzyjaźnia. Przyjaciele wciągają go w świat mafii i jak się okazuje jest to jedyna "praca", w której Antek może w pełni wykorzystać swoje nabyte za dziecka zdolności. Z powrotem więc zaczyna kroczyć ścieżka zła... Czego oczekujesz od Serwera?: Oczekuje fajnej atmosfery i dobrej zabawy.
 6. Nick (OOC): NevNS Wiek (OOC):21 Link do Profilu Steam : https://steamcommunity.com/id/2341233334343/ Doświadczenie Role Play: Grałem 2 dni na innym serwerze potem znalazłem ten i mi się spodobał ,grałem na nim prawie 2tyg.Teraz szukam innego póki nie mam whitelist ale nie mogę znależć .Oczywiście gdy wkońcu będe miał whitelist zaczne grać tylko na tym. Imię i Nazwisko postaci (IC):Antek Kura Historia Postaci: Antek Kura urodzony 1997 roku w małym miasteczku pod Kanadą.Skończył podstawówkę z różnymi osiągnięciami. Antka od urodzenia wychowywała mama ponieważ ojciec ich zostawił. Antek od małego starał się jak najbardziej pomagać mamie i w każde wakacje chodził pracować do sąsiadów sprzątać ogródek aby wspomóc mamę finansowo.Antek wychowywał się w patologicznej dzielnicy gdzie wszyscy w jego wieku brali narkotyki pili alkohol kradli i uprzykrzali innym życie. Antek mimo nienawiści do ojca od zawsze chciał się dowiedzieć kim jest i spotkać się z nim ale jednak mama nigdy nie chciała mu powiedzieć kim jest.Antek nie miał zbyt wielu przyjaciół był zamknięty w sobie i nikomu o swoich problemach nie mówił.Gdy nadeszły czasy gimnazjum Antek bardzo się zmienił ze spokojnego chłopca stawał się coraz bardziej nie do poznania. Mama ciężko pracowała od rana do nocy a gdy wracała do domu Antek kazał jej aby dała mu pieniądze niby na ubrania a tak naprawdę kupował narkotyki i alkohol . Gdy nadeszły czasy 2 gimnazjum Antek w ogóle przestał się słuchać mamy brał narkotyki pił alkohol i inne a mama nie widziała co ma zrobić by on przestał bo w ogóle jej się nie słuchał. Gdy matka nie chciała dawać mu pieniędzy na narkotyki szarpał ją i wyzywał .Pewnego dnia o godzinie 21 Antek spytał mamę o pieniądze na wyprawę do los Santos aby polepszyć komfort życia. O dziwo zgodziła się i na następny dzień poleciał z planem zostania funkcjonariuszem policji. Czego oczekujesz od Serwera?:Dobrej zabawy na serwerze i miłej atmosfery, żadnych spin, i full wypas administracje i także dobrej zabawy.
 7. NevNS

  [Odrzucone] podanie wl

  I co przyjmiecie mnie na whitelist.
 8. Nick (OOC): NevNS Wiek (OOC): 21 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/2341233334343/ Doświadczenie Role Play: Średnie ale na tym serwerze zanim weszła whitelist nauczył się dużo wiele się nauczyłem. Więc trochę rozumiem. Imię i Nazwisko postaci (IC): Antek Kura Pomysł na Postać / historia postaci (IC): Antek Kura urodzony 8 września 1997roku w Zachodniej Wirginii dorastał teoretycznie bez matki, która zmarła kilka godzin po porodzie. jack Kura (jego ojciec) po ciężkich przejściach psychicznych spowodowane śmiercią żony zrozumiał, że jedyny ślad po niej to Antek, dla którego musi żyć. Jack był ojcem troskliwym, samotnym i wyciszonym. Chciał nauczyć Antka najwięcej ile mógł na temat życia, że wszystko zależy od nas i musimy cieszyć się tym co mamy. Rodzina ta mimo małej liczności nie należała do bogatych .Antek zaczął pracować w wieku 13-14lat jako pobliska "złota rączka" kosił trawniki, pomagał w drobnych sprawach co pozwoliło mu na rozwijanie swoich hobby jakimi były paintball oraz repliki broni. Często z ojcem wybierali się nielegalnie na poligony by postrzelać bowiem dziadek Antka służył w wojsku i Jack miał dużą wiedzę na temat broni.Hobby Antka i jego ojca pokrywały się. O ok. 2:00 ( deszczowej nocy) jesienią roku 2015 wracali uśmiechnięci i lekko kołysząc się na boki z baru muzycznego. Przed nimistała czarna sylwetka z kapturem. Stanęli spojrzeli na niego a czarna sylwetka z niewiarygodną szybkością strzeliła w pierś ojca i odeszła znikając powoli w ciemnej uliczce. Antek, który jeszcze nie zrozumiało co chodzi spojrzał na ojca, który padł na mokry chodnik.Mówił cicho i przerywając z krwią w ustach "to nie prawda...on.. oni idą po ciebie synu. Musisz uciekać.. w piwnicy masz wielką skrzynię. Tam dowiesz się wszystkiego". Antek nie wiedząc o co chodzi czuł jak traci grunt pod stopami powoli nie wiedząc czemu zniżał się do leżącego ojca, który ostatkiem sił mówił "Twój dziadek.. on nie służył w wojsku a twoja matka nie zginęła przez poród... to oni ją zamordowali" Antek tylko potrząsał ojca i mówił gubiąc i plątając słowa "kto? O co chodzi" Ojciec wyraźnie już nie reagując na bodźce wydusił ostatnie słowo"uciekaj na wyspę...oni cię znajdą... nauczyłem cie wszystkiego co mogłem......uciekajjj". Antek pobiegł ile sił w nogach do domu, w której znajdowała się skrzynia. W niej były między innymi mapa z wyspą na którą musi ale to musi za wszelką cenę się dostać. Doprowadzi cie do niej ten numer [************], on cie do niej doprowadzi .Było napisane w małym notatniku. Czego oczekujesz od Serwera?: Przede wszystkim dobrej zabawy, wcielenia w moją postać i miłej atmosfery
 9. Nick (OOC): NevNS Wiek (OOC): 21 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/2341233334343/ Doświadczenie Role Play: Średnie (głównie oglądałem streamy z RP) Imię i Nazwisko postaci (IC): Antek Kura Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Antek Kura urodził się w małej miejscowości Alhambra (Kalifornia). Był on przeciętnym chłopakiem. Mieszkał on ze swoimi rodzicami i starszą siostrą w domku jednorodzinnym. .Jego ojciec miał własną firmę i dobrze zarabiał. Wszystko było w porządku dopóki firma nie zbankrutowała. Jego ojciec nie wiedział co ma robić. Z braku pieniędzy musieli oni sprzedać swój dom i zamieszkać u Babci Antka. Miesiąc po miesiącu pieniędzy było coraz mniej i pracy w Alhambra nie było. Antek w wieku 21 lat przeprowadził się do Los Santos razem z rodzicami i siostrą , którzy pojechali tam za pracą i lepszą przyszłością dla syna i córki. Antek poznał tam paru kumpli. Po 3 latach zakończył on swoją edukację. Wyprowadził się on także od rodziców i znalazł sobie pracę w nocnym sklepie na obrzeżach Los Santos. Antek pracował tam przeważnie o późnych godzinach.Jedyne osoby które kręciły się koło sklepu to narkomani i bezdomni. Colin wpadł w złe towarzystwo,uzależnił się od alkoholu i marihuany którą dostawał on od jednego nieznajomego który kręcił się koło sklepu. Pogorszyły się także jego relacje z siostrą i rodzicami. Całą jego wypłatę wydawał on na narkotyki i alkohol.Gdy nie miał już pieniędzy na opłaty kradł on pieniądze ze sklepu w którym pracuje.Lecz pewnego razu jego szef nakrył go na kradzieży i zwolnił go. Gdy Antek nie miał już pieniędzy na nic , Jego kumpel John zaproponował mu udział w napadzie na jubilera. Antek zgodził się.Następnego dnia o późnej godzinie podczas akcji wyszedł do ich ochroniarz wyciągając pistolet i strzelając do kumpla Antka. Podczas ucieczki słyszał tylko strzały.Niestety John dostał i wykrwawił się w drodze do szpitala .Antka znalazła policja 600 metrów od jubilera. Dostał on 4 lata odsiadki , gdzie miał dużo czasu by sobie wszystko przemyśleć. Minęło już prawie 4 lata i Colin ma wyjść za niedługo z więzienia.Lecz czy zacznie on swoje życie jako normalny 28 latek i znajdzie sobie pracę?Czy może wróci on do narkotyków i alkoholu? Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Antek po wyjściu za dnia będzie normalnym 28 latkiem i będzie uczciwie pracował , lecz w nocy będzie dilował . Z czasem dołączy do gangu. Czego oczekujesz od Serwera?: Przede wszystkim dobrej zabawy i miłej atmosfery
 10. SteamID64: 2341233334343 Nick OOC: NevNS Wiek OOC: 21 Nick IC: Antek Kura Historia postaci: Antek Kura pochodził z dobrej rodziny mieszkającej na Los Arcticos jednak nie wszystkie wspomnienia z dzieciństwa były dla niego dobre. Jego ojciec służył w wojsku i był dla niego przykładem jak postępować w życiu ale niestety umarł na służbie w Iraku gdy Antek kończył 12 lat. Ciężko to zniósł i zaczął zadawać się ze złym towarzystwem. Jego matka próbowała zrobić co tylko mogła aby sprowadzić Antka na dobrą drogę lecz nikt poza zmarłym ojcem nie był w stanie przemówić chłopakowi do rozumu. Po 6 latach Antek stracił także i ją. Nie mogła już dłużej wytrzymać psychicznie problemów jakie sprawiał jej syn. Natarczywe skargi sąsiadów, wezwania na komisariat policji ale to tylko mała część, której było więcej. Chłopak nie doceniał jej dobroci oraz jak bardzo go kochała i starała się wychować na porządnego człowieka. Antek zrozumiał swoje błędy, postanowił opuścić Los Arcticos, zerwać wszystkie kontakty i spróbować nowego życia w Los Santos. Chce pokazać zmarłym rodzicom jak bardzo żałuje i zależy mu na wymazaniu błędów z przeszłości, dlatego też jednym z jego celów, do którego będzie dążył i starał się osiągnąć będzie tym razem stanięcie po stronie prawa jako funkcjonariusz policji. Doświadczenia RP: Tak naprawdę w RP gram od ponad 2-3 tygodni. Jestem w tym nowy ale muszę powiedzieć, że spodobał mi się ten tryb. Oglądam dużo streamów aby dodatkowo pojąć jak to wszystko działa aby nie psuć zabawy innym graczom i tym samym również sobie. Czego oczekujesz od serwera?: Przede wszystkim dobrej zabawy i ludzi, z którymi można normalnie pograć RolePlay. Ciekawych rzeczy/skryptów wprowadzonych na serwer w celu lepszej frajdy i uniknięciu nudy oraz monotonii. Oprócz tego administracji, która będzie starała się zachować porządek na serwerze oraz zapobiegała panoszenia się cheaterów. Jeżeli chodzi o stabilność i wydajność serwera nie mam tutaj jakiś wielkich wymogów aby jedynie nie wysypywał się za często. I to by było chyba na tyle
 11. Nick (OOC): NevNS Wiek (OOC): 13 Link do Profilu https://steamcommunity.com/id/2341233334343 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Nie Doświadczenie Role Play: dosyć niskie ponieważ grałem na innych serwerach dzień lub dwa i coś tam wiem ,ale na tym gram dłużej i trochę wiem. Imię i Nazwisko postaci (IC): Antek Kura Historia postaci: Antek mieszkał w Stanach Zjednoczonych.Gdy miał 15 lat zmarł mu ojciec ,Antek Bardzo to przeżywał bo był bardzo przywiązany do ojca i po jego śmierci jego rodzina miała problemy matka ciężko zachorowała ,i wpadła w długi. Antek chcąc pomóc mamie zaczął sprzedawać narkotyki ,po pewnym czasie przyjęli go do gangu . Matce to się nie podobało ,ale stać ich było na leki dla niej .Antek chcąc spłacić dług zaporzyczył się u swojego szefa ,żeby spłacić dług matki .Na spłatę u szefa miał tylko 2 miesiące. Antkowi po miesiącu zmarła mama. Złapała go policja i dostał wyrok dwóch lat pozbawienia wolności . Antek po wyjściu stwierdził że już jest długo po terminie zapłaty, więc szef będzie go szukał ,a jak znajdzie to zabije ,więc chciał uciec do Los Santos i tam zacząć nowe życie. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Antek będzie robił to samo co wcześniej-Będzie dalej dilował, będzie się starał o dołączenie do gangu lub stworzy swój. Czasem będzie robił napady z kolegami z gangu ,a poza tym będzie też prowadzić normalne życie. Czego oczekujesz od Serwera?: Oczywiście Fajnej rozgrywki, zero graczy którzy psują grę i więcej medyków ,a poza tym dla mnie ten serwer jest bardzo dopracowany i miło się gra.
×