Skocz do zawartości

Krendly

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Krendly

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Aktualnie jestem medykiem ale medycy już są a więc wole LSC
  2. Nick (OOC):Krendly Wiek (OOC) : 14 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198879004200/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Jakies tam mam ale bardzo małe Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Peter Evil/24lat/Los Bruklinos Krótka historia postaci:Historia postaci Peter pracuje na kurierce wyjeżdża z bazy i jedzie od celu do celu po powrocie zaczepia go jakiś koleś i prosi na słowo idzie z nim facet nagle go uderza, wybudza się na tyłach w pojeździe z kurierki zarejestrowanym na niego przed nim siedzi facet w masce i mierzy do niego z broni i informuje go że został porwany, postać jest oszołomiona i przerażona nagle jadą przez krótką chwilę po czym pojazd zatrzymuje się przed bankiem porywacze wprowadzają go do środka i każą mu klęczeć zaczyna wtedy ich pytać czy chcą go zabić? Oni na to że jak będzie przeszkadzał to tak pozostali porywacze włamują się do sejfu po nie długim czasie przyjeżdża policja która zaczyna dyskutować z rabuśami, złodziej celuje do mnie tak że widać tylko jego broń wycelowaną w głowę Peter'a, złodzieje zażądali nowego auta i wolnej drogi policja twierdzi że może zostawić im drogę wolną lecz potrzebują czasu aby sprowadzić nowe auto złodzieje na to że zabiją zakładnika jeśli policja nie zostawi auta przez bankiem z kluczykami w środku za 20 minut policja mówi że potrzebuje więcej czasu aby sprowadzić auto lecz złodzieje powiedzieli że mają 20 minut i koniec po 20 minutach złodzieje krzyczą do policji gdzie ich auto policja na to że już jadą. Nagle słychać wystrzał to złodziej strzelił obok zakładnika policja na to że jeszcze moment i że nie ma zabijać zakładnika co chwili przyjeżdża auto policjant zostawia jest tuż obok drzwi porywacze wypuszczają Peter'a i wbiegają do samochodu i z piskiem opon odjeżdżają policja wyłania się z za zakrętu i przebija koła podstawionego pojazdu auto rozwala się o murek. Policja bierze Peter'a w bezpieczne miejsce aby się uspokoił następnie zabierają go na komendę. Czy masz jakieś atuty: Miły opanowany Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Ponieważ rzadko kiedy jest mechanik a jak jest to na 10minutek
  3. Jeszcze range donator na forum poprosze Mialem dostac
  4. Nick (OOC):Krendly Wiek (OOC):14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198879004200/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: 0% Chciał bym się podluczyć Informacje o postaci: Peter Evil/24lat/Los Bruklinos Krótka historia postaci:Historia postaci Peter pracuje na kurierce wyjeżdża z bazy i jedzie od celu do celu po powrocie zaczepia go jakiś koleś i prosi na słowo idzie z nim facet nagle go uderza, wybudza się na tyłach w pojeździe z kurierki zarejestrowanym na niego przed nim siedzi facet w masce i mierzy do niego z broni i informuje go że został porwany, postać jest oszołomiona i przerażona nagle jadą przez krótką chwilę po czym pojazd zatrzymuje się przed bankiem porywacze wprowadzają go do środka i każą mu klęczeć zaczyna wtedy ich pytać czy chcą go zabić? Oni na to że jak będzie przeszkadzał to tak pozostali porywacze włamują się do sejfu po nie długim czasie przyjeżdża policja która zaczyna dyskutować z rabuśami, złodziej celuje do mnie tak że widać tylko jego broń wycelowaną w głowę Peter'a, złodzieje zażądali nowego auta i wolnej drogi policja twierdzi że może zostawić im drogę wolną lecz potrzebują czasu aby sprowadzić nowe auto złodzieje na to że zabiją zakładnika jeśli policja nie zostawi auta przez bankiem z kluczykami w środku za 20 minut policja mówi że potrzebuje więcej czasu aby sprowadzić auto lecz złodzieje powiedzieli że mają 20 minut i koniec po 20 minutach złodzieje krzyczą do policji gdzie ich auto policja na to że już jadą. Nagle słychać wystrzał to złodziej strzelił obok zakładnika policja na to że jeszcze moment i że nie ma zabijać zakładnika co chwili przyjeżdża auto policjant zostawia jest tuż obok drzwi porywacze wypuszczają Peter'a i wbiegają do samochodu i z piskiem opon odjeżdżają policja wyłania się z za zakrętu i przebija koła podstawionego pojazdu auto rozwala się o murek. Policja bierze Peter'a w bezpieczne miejsce aby się uspokoił następnie zabierają go na komendę. Czy masz jakieś atuty : Miły nie zbyt agresywny pomocny. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Nie ma aktywnych medyków a ja jestem często na wyspie.
  5. Nick (OOC):Krendly Wiek (OOC):14(za 8 dni 15) Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/ehyrudshr341/ Czy masz mutacje: No tak średnio bym powiedział Doświadczenie Role Play : Średnie podstawy ogarniam ================================================================================ Imię i Nazwisko postaci (IC): Peter Parker Historia postaci Peter pracuje na kurierce wyjeżdża z bazy i jedzie od celu do celu po powrocie zaczepia go jakiś koleś i prosi na słowo idzie z nim facet nagle go uderza, wybudza się na tyłach w pojeździe z kurierki zarejestrowanym na niego przed nim siedzi facet w masce i mierzy do niego z broni i informuje go że został porwany, postać jest oszołomiona i przerażona nagle jadą przez krótką chwilę po czym pojazd zatrzymuje się przed bankiem porywacze wprowadzają go do środka i każą mu klęczeć zaczyna wtedy ich pytać czy chcą go zabić? Oni na to że jak będzie przeszkadzał to tak pozostali porywacze włamują się do sejfu po nie długim czasie przyjeżdża policja która zaczyna dyskutować z rabuśami, złodziej celuje do mnie tak że widać tylko jego broń wycelowaną w głowę Davida, złodzieje zażądali nowego auta i wolnej drogi policja twierdzi że może zostawić im drogę wolną lecz potrzebują czasu aby sprowadzić nowe auto złodzieje na to że zabiją zakładnika jeśli policja nie zostawi auta przez bankiem z kluczykami w środku za 20 minut policja mówi że potrzebuje więcej czasu aby sprowadzić auto lecz złodzieje powiedzieli że mają 20 minut i koniec po 20 minutach złodzieje krzyczą do policji gdzie ich auto policja na to że już jadą. Nagle słychać wystrzał to złodziej strzelił obok zakładnika policja na to że jeszcze moment i że nie ma zabijać zakładnika co chwili przyjeżdża auto policjant zostawia jest tuż obok drzwi porywacze wypuszczają Davida i wbiegają do samochodu i z piskiem opon odjeżdżają policja wyłania się z za zakrętu i przebija koła podstawionego pojazdu auto rozwala się o murek. Policja bierze Davida w bezpieczne miejsce aby się uspokoił następnie zabierają go na komendę.
  6. Nick (OOC):Krendly Wiek (OOC):14(za 9 dni 15) Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/ehyrudshr341/ Czy masz mutacje: No tak średnio bym powiedział Doświadczenie Role Play : Średnie podstawy ogarniam Imię i Nazwisko postaci (IC): Peter Parker Historia postaci(min. 100 słów) Peter pracuje na kurierce wyjeżdża z bazy i jedzie od celu do celu po powrocie zaczepia go jakiś koleś i prosi na słowo idzie z nim facet nagle go uderza, wybudza się na tyłach w pojeździe z kurierki zarejestrowanym na niego przed nim siedzi facet w masce i mierzy do niego z broni i informuje go że został porwany, postać jest oszołomiona i przerażona nagle jadą przez krótką chwilę po czym pojazd zatrzymuje się przed bankiem porywacze wprowadzają go do środka i każą mu klęczeć zaczyna wtedy ich pytać czy chcą go zabić? Oni na to że jak będzie przeszkadzał to tak pozostali porywacze włamują się do sejfu po nie długim czasie przyjeżdża policja która zaczyna dyskutować z rabuśami, złodziej celuje do mnie tak że widać tylko jego broń wycelowaną w głowę Davida, złodzieje zażądali nowego auta i wolnej drogi policja twierdzi że może zostawić im drogę wolną lecz potrzebują czasu aby sprowadzić nowe auto złodzieje na to że zabiją zakładnika jeśli policja nie zostawi auta przez bankiem z kluczykami w środku za 20 minut policja mówi że potrzebuje więcej czasu aby sprowadzić auto lecz złodzieje powiedzieli że mają 20 minut i koniec po 20 minutach złodzieje krzyczą do policji gdzie ich auto policja na to że już jadą. Nagle słychać wystrzał to złodziej strzelił obok zakładnika policja na to że jeszcze moment i że nie ma zabijać zakładnika co chwili przyjeżdża auto policjant zostawia jest tuż obok drzwi porywacze wypuszczają Davida i wbiegają do samochodu i z piskiem opon odjeżdżają policja wyłania się z za zakrętu i przebija koła podstawionego pojazdu auto rozwala się o murek. Policja bierze Davida w bezpieczne miejsce aby się uspokoił następnie zabierają go na komendę.
  7. Coś o Sobie: Jestem Piotrek mam 14 lat i lubię grać w RP Typ Serwera:Roleplay Ilość Slotów:32 Hosting Serwera: ? Lokalizacja Serwera:Europa Link GameTrackera: ? Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ jest u was fajna atomosfera Rozkręcony [TAK/NIE]: [TAK] Wiek właściciela serwera: Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Jednej osobie tak Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Jeszcze nie Kontakt: Krendlyy@gmail.com
×