Skocz do zawartości

Milosz

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Milosz

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię:Milosz Nick:[*] Wiek:16 Mutacja:Tak Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Znajomość Regulaminu[1-10]: 9/10 Kilka zdań o sobie: Nazywam się Miłosz, i na wyspie mam duży staż. Byłem w każdej frakcji ,a w LSPD miałem najwyższą rangę komendanta.Na serwerze zacząłem grać ponad rok temu. Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: Mam ponad 1000h na Steam w Fivem, a na serwerze byłem od października tamtego roku, więc trochę już jestem. Wydaje mi się ,że potrafię dogadać z ludźmi oraz gdy na rządowym jest tak zwany zwierzyniec i tyralnia dałbym sobie rade. Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym wnieść coś na ten serwer na którym zacząłem grać w Fivema i gdy teraz na nowo powstaje(ale powili) chciałbym w jakiś stopniu pomóc.
 2. Jestem na tak, bo jest wysoki staż w LSPD(Zastcpa szefa Policji),codziennie aktywny duzo godzin, pracowity.
 3. Nick (OOC): [*] Wiek (OOC) : 15 Link do profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Byłem już medykiem przez miesiąc na waszym serwerze. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania) Esteban Wgite, 18, dom niedaleko jednostki LSPD ,Los Santos. Krótka historia postaci: Mały Esteban był wychowywany przez swojego dziadka. Mieszkali na wsi dlatego dziadek musiał nauczyć swojego wnuka podstawowych rzeczy takich jak dojenie krów itd. Już nie taki mały Esteban po 5 latach gdy pracował na roli odwiedził go brat. Esteban nie spędzał z nim za dużo czasu ,ponieważ jego stary brat był bardzo oddany pracy. Jego brat nazywał się Bongo (Bongo to jest postać która jest na wyspie). Kiedy Esteban zobaczył swojego brata bardzo się ucieszył. Bongo też się bardzo ucieszył ,ale było widać po nim ,że ma złą wiadomość. Po zjedzeniu wspólnego obiadu Bongo powiedział do swojego młodszego brata czy mogą się przejść. Poszli do swojego ulubionego miejsca do parku nieopodal szkoły. Bongo powiedział do młodszego brata ,że on o tym nie wie ,ale dziadek jest ciężko chory. Esteban nie chciał w to uwierzyć ,ale Bongo wszystko mu wytłumaczył u okazało się ,że ma racje. Esteban wraz z starszym bratem po ciężkiej rozmowie przyszli do domu i powiedzieli ,że zostaną przy nim do jego ostatnich chwil. Niestety po pogrzebie dziadka który odbył się dwa miesiące od tego czasu Starszy brat powiedział ,że musi wracać do swojego miasta i do swoich ludzi z organizacji. Nie chciał zostawiać swojego młodszego brata w zasadzie nie mógł i powiedział ,że szukają w jego mieście pracy w LSPD i Esteban mógłby się tam zatrudnić. Młodszy brat który już nie był taki młody bo miał już 18 lat powiedział ,że gdy będzie mógł się przekimać w domu swojego starszego brata to spoko. Na następny dzień wyjechali do Los Santos. Czy masz jakieś atuty: Potrafię dogadać się z ludzi nawet gdy lecą wyzwiska i do tego szybko się uczę. Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Chciałbym być LSPD ,ponieważ chciałbym spróbować czegoś innego niż cały czas ta gangsterka i do tego byłem już medykiem i nie za bardzo mi się spodobało to spróbuje tutaj. PS: Mogę nie mieć zatwierdzonego żadnego podanie ,ale mam WL bo kupiłem donatora to nie mam problemu.
 4. Mógłbyś dodać na przykład nowe narkotyki takie jak meta i heroina.
 5. Nick (OOC): Ibisz Wiek (OOC) : 15 Link do profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Doświadczenie niewielkie kiedyś trochę dawno temu na innym serwerze byłem LSPD ,ale to nie to samo. Mogę dodać też ,że szybko się uczę. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania) Esteban Wgite, 18, dom niedaleko jednostki LSPD ,Los Santos. Krótka historia postaci: Mały Esteban był wychowywany przez swojego dziadka. Mieszkali na wsi dlatego dziadek musiał nauczyć swojego wnuka podstawowych rzeczy takich jak dojenie krów itd. Już nie taki mały Esteban po 5 latach gdy pracował na roli odwiedził go brat. Esteban nie spędzał z nim za dużo czasu ,ponieważ jego stary brat był bardzo oddany pracy. Jego brat nazywał się Bongo (Bongo to jest postać która jest na wyspie). Kiedy Esteban zobaczył swojego brata bardzo się ucieszył. Bongo też się bardzo ucieszył ,ale było widać po nim ,że ma złą wiadomość. Po zjedzeniu wspólnego obiadu Bongo powiedział do swojego młodszego brata czy mogą się przejść. Poszli do swojego ulubionego miejsca do parku nieopodal szkoły. Bongo powiedział do młodszego brata ,że on o tym nie wie ,ale dziadek jest ciężko chory. Esteban nie chciał w to uwierzyć ,ale Bongo wszystko mu wytłumaczył u okazało się ,że ma racje. Esteban wraz z starszym bratem po ciężkiej rozmowie przyszli do domu i powiedzieli ,że zostaną przy nim do jego ostatnich chwil. Niestety po pogrzebie dziadka który odbył się dwa miesiące od tego czasu Starszy brat powiedział ,że musi wracać do swojego miasta i do swoich ludzi z organizacji. Nie chciał zostawiać swojego młodszego brata w zasadzie nie mógł i powiedział ,że szukają w jego mieście pracy w EMS i Esteban mógłby się tam zatrudnić. Młodszy brat który już nie był taki młody bo miał już 18 lat powiedział ,że gdy będzie mógł się przekimać w domu swojego starszego brata to spoko. na następny dzień wyjechali do Los Santos. Czy masz jakieś atuty: Potrafię dogadać się z ludzi nawet gdy lecą wyzwiska i do tego szybko się uczę. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chciałbym być medykiem .ponieważ chciałbym spróbować czegoś innego niż cały czas ta gangsterka i zawsze mało jest medyków na wyspie a ja jestem codziennie.
 6. Nick (OOC): Ibisz Wiek (OOC) : 15 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Doświadczenie niewielkie kiedyś trochę dawno temu na innym serwerze byłem LSPD ,ale to nie to samo. Mogę dodać też ,że szybko się uczę. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania) Esteban Wgite, 18, dom niedaleko jednostki LSPD ,Los Santos. Krótka historia postaci: Mały Esteban był wychowywany przez swojego dziadka. Mieszkali na wsi dlatego dziadek musiał nauczyć swojego wnuka podstawowych rzeczy takich jak dojenie krów itd. Już nie taki mały Esteban po 5 latach gdy pracował na roli odwiedził go brat. Esteban nie spędzał z nim za dużo czasu ,ponieważ jego stary brat był bardzo oddany pracy. Jego brat nazywał się Bongo (Bongo to jest postać która jest na wyspie). Kiedy Esteban zobaczył swojego brata bardzo się ucieszył. Bongo też się bardzo ucieszył ,ale było widać po nim ,że ma złą wiadomość. Po zjedzeniu wspólnego obiadu Bongo powiedział do swojego młodszego brata czy mogą się przejść. Poszli do swojego ulubionego miejsca do parku nieopodal szkoły. Bongo powiedział do młodszego brata ,że on o tym nie wie ,ale dziadek jest ciężko chory. Esteban nie chciał w to uwierzyć ,ale Bongo wszystko mu wytłumaczył u okazało się ,że ma racje. Esteban wraz z starszym bratem po ciężkiej rozmowie przyszli do domu i powiedzieli ,że zostaną przy nim do jego ostatnich chwil. Niestety po pogrzebie dziadka który odbył się dwa miesiące od tego czasu Starszy brat powiedział ,że musi wracać do swojego miasta i do swoich ludzi z organizacji. Nie chciał zostawiać swojego młodszego brata w zasadzie nie mógł i powiedział ,że szukają w jego mieście pracy w EMS i Esteban mógłby się tam zatrudnić. Młodszy brat który już nie był taki młody bo miał już 18 lat powiedział ,że gdy będzie mógł się przekimać w domu swojego starszego brata to spoko. na następny dzień wyjechali do Los Santos. Czy masz jakieś atuty: Potrafię dogadać się z ludzi nawet gdy lecą wyzwiska i do tego szybko się uczę. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chciałbym być medykiem .ponieważ chciałbym spróbować czegoś innego niż cały czas ta gangsterka i zawsze mało jest medyków na wyspie a ja jestem codziennie.
 7. Nick (OOC): Ibisz Wiek (OOC) : 15 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Esteban Wgite, 18, dom niedaleko jednostki LSPD Krótka historia postaci: Esteban Wgite urodził się 1 stycznia 2000r. w Iraku. Jesgo starszy brat Bongo Wgite i ich dziadek wychowywali go. Po 5 latach starszy brat powiedział ,że nie mają pieniędzy żeby żyć na poziomie i wyjechał do Los Santos. Po 7 latach niestety dziadek braci umarł. Już nie taki mały Esteban zadzwonił do brata i zapytał czy może się u niego przekimać. Bongo powiedział ,że może i nawet dodał ,że znajdzie mu pracę. Powiedział ,że szukają medyków do pracy. Czy masz jakieś atuty: Szybko radzę sobie z problemami, mam szybką reakcje gdy ktoś potrzebuje pomocy i lubię pomagać ludziom. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chciałbym być medykiem ,ponieważ nie ma za dużo medyków na wyspie i chciałbym spróbować czegoś innego niż ta gangsterka.
 8. Nick (OOC): KrzysztofIbisz gamerhash.com Wiek (OOC):14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Nope Doświadczenie Role Play: Grałem na serwerze który już niestety nie istnieje ,ale grałem na nim trochę ponad 3 miesiące. Imię i Nazwisko postaci (IC): Bongo Wgite Historia postaci: Po drugiej wojnie światowej Bongo który miał 16 stracił rodziców, którzy zostali brutalnie zamordowani na jego oczach przez jednego z niemieckich żołnierzy. Dlatego teraz Bongo ma bardzo nieufny i twardy charakter. Bongo po dwóch latach pracowania na roli przyjechali do niego dziadkowie ze smutną wiadomością. Niestety babcia musiała powiedzieć wnuczkowi ,że podczas wojny dziadek pomagał żydom i teraz ten sam niemiecki żołnierz który zabił rodziców Bonga zabił też dziadka. Stało się to już jakiś czas temu więc babcia zdążyła ochłonąć. Babcia musiała jechać do szpitala na ciężką operacje. Bongo powiedział babci,że w tym kontynencie jest skończony i musi wyjechać za szukaniem lepszego życia. Gdy wylądował w Los Santos dowiedział się, że jego babcia zmarła, ponieważ operacja nie powiodła się. Dziewiętnastoletni Bongo musiał się otrząsnąć i zarobić na życie. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Na tym serwerze na którym grałem wcześniej byłem LSPD to może i tu się odnajdę, Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej rozgrywki, ludzi rozumiejących regulamin, braku MUSTWIN'owania i ludzi rozumiejących znaczenie słowa RollPlay.
 9. Nick (OOC): KrzysztofIbisz gamerhash.com Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Czy masz mutacje: Nie ale jestem w trakcie. Doświadczenie Role Play: Gram na waszym serwerze od miesiąca więc trochę się nauczyłem. Imię i Nazwisko postaci (IC): Bongo Wgite Historia postaci: Bongo Wgite urodził się 1996 r. na Węgrzech. Pochodził z rodziny tak ubogiej ,że ledwo starczyło do 10. Gdy skończył liceum od razu poszedł do pracy. Jego mama pracowała w (najlepszym sklepie na świecie) Biedronce. A ojciec bym alkoholikiem co równało się z tym ,że był bezrobotny. Pewnego dnia gdy Bongo wracał z imprezy spotkał przyjaciela z dawnych lat. Od razu zaczęli rozmawiać o życiu i, że jest ogólnie źle. Poszli na piwo . Rozmawiali całą noc aż w końcu kolega Bonga powiedział ,że on też ma problemy z kasą. Powiedział mu o planie napadu na sklep. Bongo zdziwił się ale jego kolega wszystko mu wytłumaczył. Bongo zgodził się. Ale był problem musiał zdobyć broń. Ale pamiętał ,że jego ojciec był wojskowym i ma broń w nocnej szafce obok łóżka, Zabrał ją i czekał na dzień skoku. Nadeszła chwila prawdy stali przed sklepem z broniami i byli zamaskowani. Weszli do sklepu i okazało się ,że policja już czekała w środku. Okazało się ,że kolega Bonga go wsypał. Bongo nie wiedział co robić bo wszyscy krzyczeli ''JESTEŚ ARESZTOWANY''. Bongo chwycił broń z kieszeni i zastrzelił swojego przyjaciela i uciekł. Po tym był w rozsypce, nie wiedział co robić. Był poszukiwany w całym kraju. Musiał uciekać ,więc ukradł rodzicom ostatnie oszczędności na bilet. Wyleciał samolotem do Los Santos. Jakie będą jego dalsze losy ? Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Nie będę jak każdy. Nie będę wszystkich zabijał i strzelał do wszystkich, ale chciałbym być EMS. Czego oczekujesz od Serwera?: Miłych ludzi którzy znają regulamin i znaczenie słowa ''RollPlay''.
 10. Nick (OOC): KrzysztofIbisz gamerhash.com Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ Czy masz mutacje: Nie ,ale jestem w trakcie. Doświadczenie Role Play : Grałem na wielu serwerach roll play, także na waszym dość długi czas. Imię i Nazwisko postaci (IC): Bongo Wgite Historia postaci: Bongo Wgite jest sierotą. Był wychowywany przez dziadków. To własnie oni nauczyli go wszystkiego . Babcia uczyła go pisać,liczyć i czytać. Dziadek zaś uczył go pracy w polu. Gdy dorósł dowiedział się ,że jego babcia zmarła na zawał. Gdy dziadek Bonga się o tym dowiedział nie umiał sobie z tym poradzić i popadł w alkoholizm. Bongo w wieku 21 lat musiał opuścić dom dziadków. Wyjechał do większego miasta. Poznał tam dziewczynę z którą się spotykał. Jednak po 3 latach wszystko się zmieniło. Dowiedział się ,że jego dziadek zmarł. I na już dorosłego Bonga spadł dług. Gdy jego dziewczyna się o tym dowiedziała od razu z nim zerwała. Bongo był smutny z powodu śmierci dziadka, rozstania się z dziewczyną oraz jego długu. Musiał się wsiąść w garść więc postanowił ,że wyjedzie do naprawdę dużego miasta jakim jest Los Santos. Czy mu się uda ? Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Nie chciałbym jak wszyscy strzelać ,zabijać i napadać ciągle na banki. Tylko chciałbym prowadzić życie człowieka pracującego w EMS. Czego oczekujesz od Serwera?: Braku wyzywania, miłej atmosfery i ludzi znających znaczenia słowa "RollPlay".
 11. Nick (OOC): KrzysztofIbisz gamerhash.com Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198448813890/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Nie, ale jestem w trakcie. Doświadczenie Role Play: Grałem na kilku serwerach i na waszym więc mam trochę. Imię i Nazwisko postaci (IC): Bongo Wgite Historia postaci: Bongo Wgite urodził się 1996 r. w Austrii. Gdy jego rodzice zmarli poszedł do domu dziecka. Jednak jego rodzice mieli dług i został przełożony na dziadków. Kiedy dziadkowie Bonga zmarli a on był już dorosły dług przeszedł na niego. Musiał wylecieć do innego kraju w celach zarobkowych. Wybrał Los Santos. Czy mu się uda ? Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Chciałbym zostać EMS ale jak się nie uda to LSPD. Czego oczekujesz od Serwera?: Porządnych ludzi, braku wyzywania i miłej rozgrywki.
×