Skocz do zawartości

sszarek4

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O sszarek4

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198816626314 ► Imie, Nazwisko (IC): marcin szczepańcki ► Data i godzina bana: 23.02.2019 15:47 (chyba) ► Opis sytuacji: Grałem z kolegami gadaliśmy sobie na discordzie ooc , robiliśmy akcje itp. dostałem bana za brak mutacj i 16 lat jeszcze za używanie animacji pod alt powód dlaczego używałem tej animacji dlatego że na dsc jest mi wygodnie pod typ klawiszem gadać nic w regulaminie nie pisało a 16 lat i mutacja jest potrzebna na wl a to serwer bez wl. chciał bym dostać 2 szanse. a i nie przenośili wiadomości ooc do ic po prostu gadaliśmy jak ludzie. ► Powód dla którego masz dostać unbana: bo to nie fer że inni mogą grać a ja nie z powodu że ja nie mam mutacj i 16 lat. Bardo lubię ten serwer nie chcę go opuszczać nawet zaprosiłem znajomych. Gram już bardzo długo 1 rok. znam regulamin i chciał bym 2 szanse. ► Czas bana: jeden miesiąc ► Kto cie zbanował: felippe
  2. Twój nick: sszarek4/ Zagubiony Nick osoby na którą składasz skargę: Felippe Powód skargi: Dał bana za coś co nie było w regulaminie. Dowody: Mam kolegów którzy ze mną grali i gadali. Świadkowie: M𝓪𝓻𝓬𝓲𝓷𝓮𝓴 •[‸]#7511 , Grif#2668 , Meliodas_dono#1305 oni są na discordzie.
  3. gówno ty tyko chcesz na whitelist
  4. zjebie ja z tb gadam na discordzie parówo!
  5. Nick (OOC): sszarek4 Wiek (OOC):15 Link do Profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198816626314 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Grałem na innych serwerach i bylem mechanikiem. Imię i Nazwisko postaci (IC): Marcin Szczepańcki Historia postaci:Po hurtowni, w której Marcin omal nie stracił życia nie pozostał nawet ślad.On sam z tego dnia też niewiele pamięta. Wie, że to był piątek, że miał 24-godzinny dyżur w swojej macierzystej stacji straży pożarnej w Nowym Jorku i że wyjechał wraz z kolegami na akcję gaszenia pożaru w jednym z magazynów w mieście. Potem z tego dnia już nic nie pamięta, bo jego świat eksplodował 29 kwietnia 2018 roku. Próbuje ułożyć sobie życie od nowa. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Chcę zostać mechanikiem aby pomagać innym gdy potrzebują mechanika. Czego oczekujesz od Serwera?:miłej gry, i miłej atmosfery.
  6. Nick (OOC): sszarek4 Wiek (OOC):14 Link do Profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561198816626314 (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Od 5 miesięcy gram na wyspie RP jako obywatel wczesniej jakies male serwery Polskie. Imię i Nazwisko postaci (IC): Marcin Szczepańcki Historia postaci:Po hurtowni, w której Marcin omal nie stracił życia nie pozostał nawet ślad.On sam z tego dnia też niewiele pamięta. Wie, że to był piątek, że miał 24-godzinny dyżur w swojej macierzystej stacji straży pożarnej w Nowym Jorku i że wyjechał wraz z kolegami na akcję gaszenia pożaru w jednym z magazynów w mieście. Potem z tego dnia już nic nie pamięta, bo jego świat eksplodował 29 kwietnia 2018 roku. Próbuje ułożyć sobie życie od nowa. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Jako iż nie pracowałem nigdy jako mechanik spróbuje moich sił aby zostać mechanikiem. Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej rozgrywki.
×