Skocz do zawartości

NaveS

Zarejestrowany

Ostatnia wygrana NaveS w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają NaveS punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

O NaveS

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię: Mateusz Nick: Naves Wiek: 16 Mutacja: Tak Steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Znajomość Regulaminu[1-10]: 8 Kilka zdań o sobie: Jestem Mateusz (Naves), na serwerze odgrywam postać Mateo, który jest Zatępca Szefa LSPD. Na wyspie jestem od stycznia, przegralem ok. 500h. Myślę, że większośc osób mnie lubi. Jestem aktywny i potrafię rozwiązać spory. Wiadomo jak to na początku trafiły się może 2/3 majorki, ale oceniam swoje RP jako dobre. Potrafię się dogadać z innymi, nie sprawia mi to większego problemu. Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: Dużo godzin na serwerze, potrafie wyjasniac sprawy przy tym nikogo nie faworyzujac, chciałbym pomóc administracji oraz podwyższyć poziom RP (grając jako LSPD często zdaża się, że ktoś wychodzi z akcji albo używa animacji będąc zakutym). Jestem miły, pomocny i otwarty na nowe propozycje. Obejmuje wysoką posadę jako LSPD. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania oraz pozdrawiam całą administracje!
 2. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 3. NaveS

  Podanie do LSPD

  Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 4. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 5. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do dragonov na discordzie
 6. Nick (OOC): Naves Wiek (OOC) : 17 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci: Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble.Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że zajmie się naprawą aut, ponieważ zawsze było to jego pasją. Czy masz jakieś atuty: potrafi szybko naprawiać auta, przyjacielski, zawsze służy pomocą, jest energiczny i zawsze pomoże w doradzaniu komuś o np. kolorze auta Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a naprawianie aut jest moją pasją. Szybko radzę sobie z każdą usterką w samochodzie.
 7. Proponuję dodać: 1. Nowy telefon, bo ten co jest teraz jest fajny ale nie można usuwać z niego numerów które są już nie potrzebne, i nie można ustawiać także jakie model telefonu ma być. A są takie skrypty na takie telefony na który da się usuwać kontakt, zmieniać model telefony, wygląd tapety, aplikacje darkweb na telefon. 2. Dodać nowe ekran banku np. Ekran z FLEECA bank. 3. Dodać nowy wygląd emotek na mapie 4. Dodać nowy narkotyk np. metę 5. Dodać nowe emotki do jedzenia i picia 6. Dodać tablet dla LSPD dzięki któremu można by wsadzać do wiezienia, dawać mandaty i obserwować dzielnice przez kamery, a nie przez komendę. 7. Utrudnić posiadanie broni 8. Kolejka na serwer 9.Dodać do pracy customowe auta Mam nadzieję że chociaż kilka z tych propozycji będą realne do zrealizowania i pojawią się w najbliższym czasie na wyspie.
 8. Nick (OOC):Naves Wiek (OOC):17 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci:Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble. Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że spróbuje swoich sił w policji. Czy masz jakieś atuty:przyjacielski,energiczny,szybko reaguje na wezwania. Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a bycie policjantem wydaje się ciekawe. Chociaż nigdy tego nie robiłem szybko się uczę. Mam ambicje na wyższą rangę
 9. Nick (OOC): Naves Wiek (OOC) : 17 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci: Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble.Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że zajmie się naprawą aut, ponieważ zawsze było to jego pasją. Czy masz jakieś atuty: potrafi szybko naprawiać auta, przyjacielski, zawsze służy pomocą, jest energiczny i zawsze pomoże w doradzaniu komuś o np. kolorze auta Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a naprawianie aut jest moją pasją. Szybko radzę sobie z każdą usterką w samochodzie.
 10. Nick (OOC): NaveS Wiek (OOC): 17 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: TAK Doświadczenie Role Play: Nie grałem nigdy na żadnym serwerze RP ale oglądam dużo live z waśnie RP jakoś od pół roku u takich YouTube jak Ospanno (od niego zacząłem interesować się RP) Plagi, Nitro, Isamu i Dobrodzieja. Szybko się uczę więc jakbym zrobił jakiś mały błot bym go szybko naprawił Imię i Nazwisko postaci (IC): Mateo Bears Historia postaci: Od dziecka Mateo był osobą nieśmiałą, głównie w kontaktach z obcymi osobami. Swobodnie czuł się tylko w internecie. Lecz i tam starał się pozostawać anonimowy. Uwielbiał grać w gry, oglądać filmy i jeździć truckiem ale także interesował się programowaniem. Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble.Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Tag że po sprzedaniu firmy próbował pisać nowe programy żeby później je sprzedać ale nie udało mu się. Kiedy mu się to nie udało kupił bilety do Los Santos. Kiedy kupował bilety do Los Santos padł na świetny pomysł żeby otworzyć własną firmę z Truckami. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Mateo dzięki jego nowej osobowości jest bardzo koleżeński i lubi kolegować się ze wszystkimi kogo pozna przez to jest również łatwo wierny, przez co można nim łatwo manipulować co oczywiście jest jego wielką wadą. Jest on bardzo pracowitym człowiekiem ma o po swoim ojcu, który wytrwale dążył do swojego celu. Mateo bardzo lubi auta lat 60-tych co odziedziczył po jego ojcu. Jest człowiekiem, który lubi wyróżniać na tle innych, a co za tym idzie lubi się schludnie ubierać. Vesuvius od momentu przyjazdu jest pomocnym dla ludzi człowiekiem. Czego oczekujesz od Serwera?: MIłej gry .
×