Skocz do zawartości

NaveS

Admin Serwera

Zawartość dodana przez NaveS

 1. NaveS

  zapisy whitelist

  Twoje podanie zostało odrzucane. Powód: Masz za mało lat na WL ( minimum 16lat ).
 2. NaveS

  Podanie WL

  Podanie zostało przyjęte. Staw się na Discordzie na kanale Whitelist-Poczekalnia.
 3. NaveS

  Podanie WL

  Podanie zostało przyjęte. Staw się na Discordzie na kanale Whitelist-Poczekalnia.
 4. Podanie zostało przyjęte. Staw się na Discordzie na kanale Whitelist-Poczekalnia.
 5. Twoje podanie zostało odrzucane. Powód: Masz za mało lat na WL ( minimum 16lat ).
 6. Twoje podanie zostało odrzucane. Powód: Masz za mało lat na WL ( minimum 16lat ), krótka historia i nie rozbudowana.
 7. Twoje podanie zostało odrzucane. Powód: Masz za mało lat na WL ( minimum 16lat ), krótka historia i niedostosowanie się do wzoru podania.
 8. NaveS

  Podanie WL

  Podanie zostało przyjęte. Staw się na Discordzie: https://discord.gg/RAUHzYg na kanale Whitelist-Poczekalnia.
 9. Ban został nadany słusznie, bo jednak Fordem KA na letnich oponach byś raczej nie pojechał pod taką górki.
 10. Ban został nadany słusznie, bo jednak Fordem KA na letnich oponach byś raczej nie pojechał pod taką górki.
 11. Plusy - Nie faworyzuje - dobre RP - aktywny - miły - sympatyczny Minusy - nie jest surowy - dużo odpuszcza Jestem na tak
 12. Proszę o nadanie mi rangi na forum. Z góry dzięki
 13. Jestem na TAK ponieważ: 1. Aktywny 2.Dobre RP 3.Pracowity
 14. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do Dragonov na discordzie
 15. Imię: Mateusz Nick: Naves Wiek: 16 Mutacja: Tak Steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Znajomość Regulaminu[1-10]: 8 Kilka zdań o sobie: Jestem Mateusz (Naves), na serwerze odgrywam postać Mateo, który jest Zatępca Szefa LSPD. Na wyspie jestem od stycznia, przegralem ok. 500h. Myślę, że większośc osób mnie lubi. Jestem aktywny i potrafię rozwiązać spory. Wiadomo jak to na początku trafiły się może 2/3 majorki, ale oceniam swoje RP jako dobre. Potrafię się dogadać z innymi, nie sprawia mi to większego problemu. Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: Dużo godzin na serwerze, potrafie wyjasniac sprawy przy tym nikogo nie faworyzujac, chciałbym pomóc administracji oraz podwyższyć poziom RP (grając jako LSPD często zdaża się, że ktoś wychodzi z akcji albo używa animacji będąc zakutym). Jestem miły, pomocny i otwarty na nowe propozycje. Obejmuje wysoką posadę jako LSPD. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania oraz pozdrawiam całą administracje!
 16. NaveS

  Podanie na lspd

  Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 17. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 18. NaveS

  Podanie do LSPD

  Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 19. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do rebel na discordzie
 20. Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE . Zgłoś się do mnie lub do dragonov na discordzie
 21. Nick (OOC): Naves Wiek (OOC) : 17 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci: Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble.Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że zajmie się naprawą aut, ponieważ zawsze było to jego pasją. Czy masz jakieś atuty: potrafi szybko naprawiać auta, przyjacielski, zawsze służy pomocą, jest energiczny i zawsze pomoże w doradzaniu komuś o np. kolorze auta Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a naprawianie aut jest moją pasją. Szybko radzę sobie z każdą usterką w samochodzie.
 22. Proponuję dodać: 1. Nowy telefon, bo ten co jest teraz jest fajny ale nie można usuwać z niego numerów które są już nie potrzebne, i nie można ustawiać także jakie model telefonu ma być. A są takie skrypty na takie telefony na który da się usuwać kontakt, zmieniać model telefony, wygląd tapety, aplikacje darkweb na telefon. 2. Dodać nowe ekran banku np. Ekran z FLEECA bank. 3. Dodać nowy wygląd emotek na mapie 4. Dodać nowy narkotyk np. metę 5. Dodać nowe emotki do jedzenia i picia 6. Dodać tablet dla LSPD dzięki któremu można by wsadzać do wiezienia, dawać mandaty i obserwować dzielnice przez kamery, a nie przez komendę. 7. Utrudnić posiadanie broni 8. Kolejka na serwer 9.Dodać do pracy customowe auta Mam nadzieję że chociaż kilka z tych propozycji będą realne do zrealizowania i pojawią się w najbliższym czasie na wyspie.
 23. Nick (OOC): Naves Wiek (OOC) : 17 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci: Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble.Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że zajmie się naprawą aut, ponieważ zawsze było to jego pasją. Czy masz jakieś atuty: potrafi szybko naprawiać auta, przyjacielski, zawsze służy pomocą, jest energiczny i zawsze pomoże w doradzaniu komuś o np. kolorze auta Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a naprawianie aut jest moją pasją. Szybko radzę sobie z każdą usterką w samochodzie.
 24. Nick (OOC):Naves Wiek (OOC):17 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/navesxkozka/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:brak, szybko się uczę Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Mateo Bears, 18, Los Santos Krótka historia postaci:Swoim kraju miał własną firmę która zajmował się przewożeniem towarów np. Wino, różne owoce i meble. Również z tatą kiedy był małym chłopcem jeździł z nim po całej Ameryce Tirem. Problemy pojawiły się, gdy firma zaczęły się strajki pracowników i musiał firmę zamknąć. Porzucił on swoją pasję, lecz mimo to chciał ten problem wyjaśnić ale nic nie dało się zrobić. Pod koniec roku Mateo postanowił sprzedać całą firmę i za te pieniądze polecieć do Los Santos. Jako nowa osoba w nowym kraju postanowił, że spróbuje swoich sił w policji. Czy masz jakieś atuty:przyjacielski,energiczny,szybko reaguje na wezwania. Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Chciałbym dołączyć, ponieważ jestem na wyspie od kilku dni i szukam pracy a bycie policjantem wydaje się ciekawe. Chociaż nigdy tego nie robiłem szybko się uczę. Mam ambicje na wyższą rangę
×