Skocz do zawartości

filip454

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O filip454

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Mój nick to Remek. Mam 13lat. https://steamcommunity.com/profiles/76561198170572999/home/ Chłopak,nie mam mutacji Moje doświadczenie jest jedyne z tego serwera lecz bardzo dużo oglądam RP. Imie mojej postaci to Tommy Johnson. Historia postaci jest taka ,że rodzice postać dają do adopcji w wieku 8lat wyszedł w wieku 18 i przyleciał na wyspe. Po przylodzie od Św,Pamieci dziadka dostaje motor i malucha,jest początkowym gangsterem. Moja postać to taki mały gangster ma on tylko 21lat,zaczynając od bobić na zlecenie po napady na sklep. Od serwera oczekuje aby był fair wobec każdego gracza. Mam nadzieje ,że się dostane. Z góry dzięki.
  2. Nick Remek Mój wiek to 13lat https://steamcommunity.com/profiles/76561198170572999/ Chłopak nie mam mutacji Moje doświadczenie jest takie byłem policjantem na GoldLife a tak to gram na tym serwerze i nie bylo na mnie skargi Tommy Johnson Tommy po urodzeniu został oddany do domu dziecka wychowywał sie w domu dziecka.W wieku 15 poznał świat narkotyków dlatego zaczął je brać jak iż sprzedawać.Po ukończeniu 18lat przyleciał na wyspe do pradziadka.Gdy miał 19lat jego dziadek umarł odziedziczył po nim motor.Pózniejsza historia wyglądała tak że sprzedawał narkotyki. Mój pomysł na prowadzenie postaci to diler/gangster małe napady ne sklepy Od serwera oczekuje aby ludzie przestrzegali zasad RP i miłej atmosfery Mam nadzieje że przejde
  3. Mój nick to Remek. Mam 13lat. https://steamcommunity.com/profiles/76561198170572999/home/ Chłopak,nie mam mutacji Moje doświadczenie jest jedyne z tego serwera lecz bardzo dużo oglądam RP. Imie mojej postaci to Tommy Johnson. Historia postaci jest taka ,że rodzice postać dają do adopcji w wieku 8lat wyszedł w wieku 18 i przyleciał na wyspe. Po przylodzie od Św,Pamieci dziadka dostaje motor i malucha,jest początkowym gangsterem. Moja postać to taki mały gangster ma on tylko 21lat,zaczynając od bobić na zlecenie po napady na sklep. Od serwera oczekuje aby był fair wobec każdego gracza. Mam nadzieje ,że się dostane. Z góry dzięki.
×