Skocz do zawartości

Loop_Back

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Loop_Back

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/loopbackofficial/ ► Imie, Nazwisko (IC): Jack Born ► Data i godzina bana: 28.04, 13:55:23 ► Opis sytuacji: Przebywając na służbie jako Jack Born (medyk) odpisałem 2 razy na wiadomość na darkweb'ie. Tak wiem nie powinienem aczkolwiek nie widzę problemu aby w ciągu minuty opuścić służbę i przejść na inną postać. Niestety inni myślą inaczej i szukają na siłe powodu aby zepsuć komuś zabawę. Dodatkowo podczas wyjaśniena akcji i rozmowy na dc Felippe wyszedł ponieważ zabrakło mu sensownych argumentów i powoli stawał się tym powodem coraz bardziej sfrustrowany. Bardzo zabawne jest to że wszedł na serwer dał bana mi i już go teraz na serwerze nie ma. Przypadek? Nie sądzę. ► Powód dla którego masz dostać unbana: Powód bana uważam za słuszny mimo wszystko bo to moje niedopilnowanie że nie opuściłem służby aby odpisać, aczkolwiek czas bana jest jakimś nieudanym żartem sfrustrowanego nastolatka bo tak teraz postrzegam po tej akcji Felippe. ► Czas bana: 7 dni ► Kto cie zbanował: Felippe
  2. Nick (OOC): Loop Back Wiek (OOC) : 22 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/loopbackofficial Doświadczenie w organizacjach publicznych: Nie posiadam , aczkolwiek całkiem szybko się uczę i posiadam całkiem dużą wiedzę. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Jack Born , 30, Sunset Boulvard - Los Santos Krótka historia postaci: Jack Born to 30 letni mężczyzna, wychowany w biednej rodzinie. Mieszkał w Los Angeles do momentu śmierci jego najbliższych. Po śmierci najbliższych odizolował się od społeczeństwa spędzając 2 lata w dżungli będąc zdanym sam na siebie. Po 2 latach potrafił poradzić sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Po powrocie z 2 letniego pobytu w izolacji trafił do Los Santos osadzając się na Sunset Boulvard. Postanawia wkroczyć w szeregi LSMC by nieść pomoc innym. Czy masz jakieś atuty: Całkiem sporo czasu, dużo pomysłów i pozytywne podejście. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chciałbym podjąć się tego wyzwania aby udowodnić samemu sobie i wszystkim wokół że opanuje sytuację.
  3. Nick (OOC): Loop Back Wiek (OOC): 22 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/loopbackofficial/ Doświadczenie Role Play: W Role-Play nie grałem nigdy, chciałbym ciekawie spędzić czas. Oglądałem wiele akcji na stream'ach np. ( Nitra'a, Taku, xRyanax, Czesia, Doriana itd. ) Imię i Nazwisko postaci (IC): Loop Back Historia postaci: Loop jest człowiekiem który do Los Santos przyleciał z Nowego York'u po tym jak w pożarze zginęła jego rodzina. Stwierdził że zaszyje się w dzielnicy w której się wychował, lecz nawet tam nie potrafił znaleźć sobie miejsca. Pogrążył się w alkoholu i innych używkach co sprowadziło go na samo dno. Pewnego dnia jednak spotkał na swojej drodze człowieka który pokazał mu że życie może być pełne zaskoczeń i atrakcji. Od zawsze chciał spróbować szalonego szybkiego życia a więc w Los Santos chce zająć się handlem narkotykami, szybką brawurową jazdą podczas wyścigów ulicznych i napadami. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Gangster/Diler Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej i przyjaznej atmosfery oraz okazji na odegranie ciekawych zabawnych akcji.
×