Skocz do zawartości

Prison

Admin Serwera

Ostatnia wygrana Prison w dniu 28 Marzec

Użytkownicy przyznają Prison punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

O Prison

  • Tytuł
    Silver II
  • Urodziny 05.08.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. +1 Za takie akcje każdy dostaje 1 day. Również mam wrażenie, że administrator Felippe mści się za poprzednie akcje IC odbijając to sobie na obecnej sytuacji.
  2. Nie rozumiem po co drążysz kolego aktualnie temat. Przeczytaj mój cytat. Zapoznaj się z wypowiedzią Felippe jeszcze z 5 razy i może dojdzie do Ciebie decyzja administracji. Dziękuje dobranoc.
  3. Rozmowa na discordzie widać, że przez zgraną ekipę została sprowokowana aby się człowiek w końcu zdenerwował. 1. Na koniec przeprosiłem za negatywne nastawienie i zachowanie + dostałem upomnienie od Felippe. 2. Nie chodziło o "sklep to greenzone" tylko chodziło, że w "prawdziwym życiu", które w teorii odgrywamy IC wbija sobie 5 LSPD i zawijają typa bo miał nielegalną broń przy sobie, lecz w innej sprawie przyjechali. Ale ok ja do tej sytuacji nic nie mam chłopak odsiedział swoje. Tak jak tłumaczyłem zastanawiało mnie to dlaczego to tak zostało odegrane przez was. 3. Każda rozmowa na rządowym w której uczestniczę jest przez was tłumaczona na każdy możliwy sposób aby uwalić helpera. Jesteście paczką LSPD, która jest zgrana i dobrze się dogadujecie więc znajdziecie każdy sposób aby tylko było po waszej myśli. 4. Dziś rano to co się działo na serwerze przy około 8 osób, spektując odgrywaliście "wasze RP", które mam nagrane podnoszenie bez odgrywania, gości w plecakach z godłem Polski razem z Etrilem to też dobrze wygląda. 5. Sprawa z Ozia alias Kowalskim. Z tą osobą ja już naprawdę nie chcę rozmawiać skoro gość z zazdrości jeszcze 2-3 tyg temu gada, że złoci kopiują auta sieje ferment a jak przychodzi do rządowego normalnie porozmawiać w każde słowo wchodzi helperowi. 6. Stecu. Odnośnie Ciebie. Z jakiegoś powodu masz opinię obecnie największego mustwina na serwerze. Tak jak powiedziałem. Zgadzam się z tą opinią. 7. Jeśli stracę helpera - nie ma problemu nie opuszczę serwera i nadal bedę odgrywał RP. Ale teraz pomyście o tym jak dziś pisaliście o cziterach gościach VDM RDM. 8. Uważam, że dzięki swojej aktywności jestem w stanie coś dobrego również zrobić dla serwera. 9. Oczywiście LSPD zawsze ma problem tylko do mnie a wystarczy poparzeć na ostatnią pochwałę na discordzie - (Kinczel W zeszły poniedziałek o 20:37. @Prison pochwała za wyjaśnienie spiny, polecam tego użytkownika) 10. Za rozmowę tak jak już pisałem przeprosiłem, oficjalnie w tym poście również przepraszam. Moja propozycja na rozwiązanie tego problemu. - Nie wcinam się w rządowy z LSPD, poproszę innego administratora o wyjaśnienie spiny do którego załączę nagranie - Stracę helpera i będziecie zadowoleni.
  4. Proszę o nadanie mi zapomnianej rangi na forum. Z góry dzięki
  5. Ban przedyskutowany na rządowym, dostałeś na 1 dzień nie na 2. To co wtedy odwaliliście tą akcje na głównym to całkowity fail. To że go rozjechał przypadkiem mogło pociągnać dalej akcje rp ale kiedy zaczynasz strzelać na głównym (green zone) dostajesz majorke. Ban uważam za sprawiedliwy
×