Skocz do zawartości

Neqq

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Neqq

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick (OOC): Neqq | Nice-Kill.eu Wiek (OOC) : 14 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania Doświadczenie w organizacjach publicznych: Na kilku serwerach byłem medykiem, na jednej wyspie byłem sierżantem w LSPD, oraz szefem LSC na 1 wyspie. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): John Smith, 28 lat, brak miejsca zamieszkania. Krótka historia postaci: John od dzieciństwa chciał zostać ratownikiem medycznym. Fascynowało go, kiedy ambulans przejeżdżał szybko na sygnale. Zawsze kiedy miał okazję wchodził i oglądał z bliska karetki. Każdy z jego kolegów chciał być sportowcem, dlatego każdy go wyśmiewał. Mimo tego John nigdy nie załamywał się i nie zmieniał swoich planów na przyszłość. Uczył się tej pracy i raz udało mu się pokazać swoje umiejętności. Kiedy był nastolatkiem jego kolega z klasy wziął dopalacze i serce przestało pracować. Wtedy John wykonał reanimację i wszystko skończyło się bardzo dobrze. Po tej sytuacji dostał nawet pieniężną nagrodę od pobliskiego szpitala. Po ukończeniu szkoły średniej, postanowił pójść na medyczny kierunek studiów. Udało mu się je ukończyć i teraz czeka na rozpatrzenie podania o pracę. Czy masz jakieś atuty: Moim głównym atutem jest częste przebywanie na wyspie. W realnym życiu też często rozmawiam o ratownictwie, ponieważ mój wujek pracuje w pogotowiu. Lubię wcielać się w postać, więc myślę, że będę dobrym ratownikiem. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chcę wstąpić do EMS, ponieważ jest ich mało. Każdy chce tylko LSPD. Według mnie powinno być więcej medyków niż jest aktualnie. Na wyspie nie ma prawie w ogóle ratowników.
  2. Lub po prostu chciałbym, abym bana dostał od jutra rano, do kolejnego dnia, bo chciałbym pograć na tym serwerze na streamie. Znalazłem ten serwer i chcę tutaj rozwijać swoje umiejętności RP.
  3. ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania ► Imie, Nazwisko (IC): John Smith ► Data i godzina bana: 23.02.2019 godz. 19:24 ► Opis sytuacji: Wracam na garaż główny, aby zostawić auto. O godzinie 19:20 kiedy dostałem bana nie miałem nawet pistoletu, a administrator nie miał dowodów. ►Powód dla którego masz dostać unbana: Robię 12h LIVE i nie mam co robić, a poza tym dostałem go niesłusznie. ► Czas bana: 23h ► Kto cie zbanował: Felippe
  4. Nick (OOC): Filip Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak, mam. Doświadczenie Role Play: Na polskich serwerach FiveM przegrałem ponad 60h, grałem też sporo w MTA. Imię i Nazwisko postaci (IC): John Smith Historia postaci: John w młodości był chłopcem zamkniętym w sobie, przez to nie miał zbyt wielu kolegów, ale z jednym się szczególnie zaprzyjaźnił. Był to Kevin. John cały wolny czas spędzał na graniu w gry komputerowe. Kevin miał bardzo podobnie. Dwaj chłopcy codziennie po szkole grali ze sobą. Pewnego dnia rodzice Johna wyszli na przyjęcie urodzinowe do przyjaciela. John tej nocy ciągle grał. Nadeszła 10 rano. John zaczął się niepokoić, ponieważ jego rodzice długo nie wracali do domu i nie odbierali telefonów. Parę minut później do jego domu weszli policjanci i powiedzieli mu, że jego rodzice nie żyją. Zostali porwani i zamordowani. John od tego czasu mieszkał z dziadkami, był jeszcze bardziej zamknięty w sobie. Po kilkunastu latach John stwierdził, że chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, bo w jego rodzinnym mieście w Anglii wszystko przypominało mu rodziców. Teraz oczekuje na wizę i ma nadzieję na udane życie w Los Santos. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Chciałbym, aby moja postać założyła gang, zbierała narkotyki, porywała ludzi oraz zmuszała ich do nielegalnych prac. Moja postać nie chce mieć problemów z policją i chce być lubiana przez służby. Czego oczekujesz od Serwera?: Od serwera oczekuję narkotyków, customowych aut, dopracowania, dużej ilości służb oraz co najważniejsze dobrej atmosfery!
×