Skocz do zawartości

Neqq

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Neqq

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Jestem na tak, ponieważ : - Dobry poziom RP - Pomocny i miły - Spora aktywność
  2. Nick (OOC): Neqq Wiek (OOC) : 14 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/neqqrp Doświadczenie w organizacjach publicznych: Moje doświadczenie jest nawet duże, gdyż byłem w załodze LSC kilka razy. W policji byłem 2 razy, a w EMS 4 razy (raz na tej wyspie). Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Louis Malcom ma 28 lat i mieszka w Los Santos. Krótka historia postaci: Louis pochodził z bogatej rodziny. Jego tata był rajdowcem, a jego mama posiadała warsztat samochodowy. Chłopaka bardzo interesowały samochody oraz cała motoryzacja. Często jeździł z tatą trenować przed rajdami oraz pomagał mamie przy podstawowych naprawach w firmie. Sam w wieku 12 lat już bardzo dobrze jeździł samochodem. Całe jego życie przebiegało spokojnie. Skończył szkoły i postanowił zostać mechanikiem i w przyszłości mieć swój warsztat. Niedawno napisał podanie do warsztatu "Los Santos Customs" i czeka na odpowiedź. Czy masz jakieś atuty: Mam spore doświadczenie, jestem bardzo aktywny. Znam sporo graczy. Sam w rzeczywistości interesuję się motoryzacją, więc będę robił to z sercem. Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Myślę, że jest to ciekawa praca i chcę spróbować w niej sił na tym serwerze. Zazwyczaj są mechanicy na wyspie, ale nie zawsze. Myślę, że uda mi się dostać do tej pracy. Pozdrawiam, Neqq
  3. Nick (OOC): Neqq | Nice-Kill.eu Wiek (OOC) : 14 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania Doświadczenie w organizacjach publicznych: Na kilku serwerach byłem medykiem, na jednej wyspie byłem sierżantem w LSPD, oraz szefem LSC na 1 wyspie. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): John Smith, 28 lat, brak miejsca zamieszkania. Krótka historia postaci: John od dzieciństwa chciał zostać ratownikiem medycznym. Fascynowało go, kiedy ambulans przejeżdżał szybko na sygnale. Zawsze kiedy miał okazję wchodził i oglądał z bliska karetki. Każdy z jego kolegów chciał być sportowcem, dlatego każdy go wyśmiewał. Mimo tego John nigdy nie załamywał się i nie zmieniał swoich planów na przyszłość. Uczył się tej pracy i raz udało mu się pokazać swoje umiejętności. Kiedy był nastolatkiem jego kolega z klasy wziął dopalacze i serce przestało pracować. Wtedy John wykonał reanimację i wszystko skończyło się bardzo dobrze. Po tej sytuacji dostał nawet pieniężną nagrodę od pobliskiego szpitala. Po ukończeniu szkoły średniej, postanowił pójść na medyczny kierunek studiów. Udało mu się je ukończyć i teraz czeka na rozpatrzenie podania o pracę. Czy masz jakieś atuty: Moim głównym atutem jest częste przebywanie na wyspie. W realnym życiu też często rozmawiam o ratownictwie, ponieważ mój wujek pracuje w pogotowiu. Lubię wcielać się w postać, więc myślę, że będę dobrym ratownikiem. Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chcę wstąpić do EMS, ponieważ jest ich mało. Każdy chce tylko LSPD. Według mnie powinno być więcej medyków niż jest aktualnie. Na wyspie nie ma prawie w ogóle ratowników.
  4. Lub po prostu chciałbym, abym bana dostał od jutra rano, do kolejnego dnia, bo chciałbym pograć na tym serwerze na streamie. Znalazłem ten serwer i chcę tutaj rozwijać swoje umiejętności RP.
  5. ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania ► Imie, Nazwisko (IC): John Smith ► Data i godzina bana: 23.02.2019 godz. 19:24 ► Opis sytuacji: Wracam na garaż główny, aby zostawić auto. O godzinie 19:20 kiedy dostałem bana nie miałem nawet pistoletu, a administrator nie miał dowodów. ►Powód dla którego masz dostać unbana: Robię 12h LIVE i nie mam co robić, a poza tym dostałem go niesłusznie. ► Czas bana: 23h ► Kto cie zbanował: Felippe
  6. Nick (OOC): Filip Wiek (OOC): 14 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/filipscania (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak, mam. Doświadczenie Role Play: Na polskich serwerach FiveM przegrałem ponad 60h, grałem też sporo w MTA. Imię i Nazwisko postaci (IC): John Smith Historia postaci: John w młodości był chłopcem zamkniętym w sobie, przez to nie miał zbyt wielu kolegów, ale z jednym się szczególnie zaprzyjaźnił. Był to Kevin. John cały wolny czas spędzał na graniu w gry komputerowe. Kevin miał bardzo podobnie. Dwaj chłopcy codziennie po szkole grali ze sobą. Pewnego dnia rodzice Johna wyszli na przyjęcie urodzinowe do przyjaciela. John tej nocy ciągle grał. Nadeszła 10 rano. John zaczął się niepokoić, ponieważ jego rodzice długo nie wracali do domu i nie odbierali telefonów. Parę minut później do jego domu weszli policjanci i powiedzieli mu, że jego rodzice nie żyją. Zostali porwani i zamordowani. John od tego czasu mieszkał z dziadkami, był jeszcze bardziej zamknięty w sobie. Po kilkunastu latach John stwierdził, że chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, bo w jego rodzinnym mieście w Anglii wszystko przypominało mu rodziców. Teraz oczekuje na wizę i ma nadzieję na udane życie w Los Santos. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Chciałbym, aby moja postać założyła gang, zbierała narkotyki, porywała ludzi oraz zmuszała ich do nielegalnych prac. Moja postać nie chce mieć problemów z policją i chce być lubiana przez służby. Czego oczekujesz od Serwera?: Od serwera oczekuję narkotyków, customowych aut, dopracowania, dużej ilości służb oraz co najważniejsze dobrej atmosfery!
×