Skocz do zawartości

Wariaacik

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Wariaacik

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

38 wyświetleń profilu
  1. Chciałbym odwołać się od kary czasowej na serwerze nice-kill.eu na platformie fivem. Dokładnie chodzi o to, że nie doczytałem jednego punktu w regulaminie w którym chodziło o celebrity name. Dałem imię John Cena nie wiedząc o danej karze za owy czyn. Chciałbym odstąpić od nadanej mi kary po czym zmienić imię i nazwisko mojej postaci na poprawne. Zależy mi na tym bardzo, ponieważ spodobał mi się wasz serwer i przyjemnie na nim spędzam czas. Z góry dziękuje za poświęcony czas ku mojej sprawie. Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/
  2. Nick (OOC): Flaqu Key-Drop.pl Wiek (OOC): 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Brak, dopiero zaczynam, chciałbym sie wiele nauczyć, ponieważ ciekawi mnie ta praca Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kacper Juczuk, 30, bezdomny Krótka historia postaci: Kacper po stracie rodziców chciał się zemścić na gangu. Zaczął zajmować się marihuaną, szło mu dobrze i zarabiał sporo kasy. Jednak Kacper jest osobą inteligentną i stwierdził, że to nie ma sensu, bo może stracić swoje życie i wszystkie pieniądze, które zarobił. Zaczął interesować się samochodami, kupił swój pierwszy super samochód w którym sam często grzebie, lecz stwierdził, że chciałby podzielić się swoją pasją i nowym hobby z innymi ludźmi i wstąpić na pokład LSC. Czy masz jakieś atuty: idę do technikum mechanicznego, aktualnie wiem trochę o samochodach, jestem aktywny na wyspie, dobrze odgrywam RP Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Chciałbym wstąpić do LSC, ponieważ staram się próbować nowych rzeczy i to byłby dobry krok w tą stronę i dlatego, że zauważyłem, że na wyspie nie ma mechanika dość często, gdy ludzie go potrzebują, więc chciałbym pomóc innym graczom na wsypie.
  3. Nick (OOC): Flaqu Key-Drop.pl Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Na tym serwerze gram czasami, jak jest white list off, staram się odgrywać RP jak najlepiej Imię i Nazwisko postaci (IC): Kacper Jurczuk Historia postaci: Kacper pochodzi z kiedyś zamożnej rodziny, lecz jego ojciec popadł w długi u ballasów, pożyczał kase na drugi i inne dopały. Ojciec Kacpra wpadł w nałóg co doprowadziło do rozwodu jego rodziców. Kacper zamieszkał wtedy tylko ze swoją matką przez co nie mieli dużo pieniędzy. Kacper kontynuował swoje życie jako złodziej kieszonkowy niczym nie wyróżniając się, lecz gdy skończył on ostatecznie 30 lat odnalazł szokujący list pożegnalny, a jego matka zaginęła. Kacper przeczytawszy to niezwłocznie udał się do komisariatu o informacje o jego matce. Wolał nie dzielić się tym z bliskimi. Okazało się, że jego matka powiesiła się, a na pogrzebie spotkał człowieka dziwnie podobnego do niego. Od ciotki dowiedział się, że to jego brat, którego nigdy nie poznał, ale nigdy nie dowiedział się dlaczego. Bracia zaczęli rozmawiać o przeszłości i opowiadali sobie jak wyglądała sytuacja kiedy jednego z nich nie było w rodzinie. Wtedy postanowili ukarać gang ballasów za krzywę którą zadali ich rodzinie. Na start mieli 1000$ oszczędności. Plan został wykonany za 700$ polecieli do Los Santos, a za resztę kupili ubrania, na początku tylko straszyli innych mieszkańców i kradli im pieniądze, aczkolwiek czuli, że ten interes się uda i będzie na maxa opłacalny. Czego oczekujesz od Serwera?: dobrze odgrywanego RP, żeby wszystkie służby były zawsze w grze (w miarę możliwości)
  4. Nick (OOC): Flaqu Key-Drop.pl Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Na tym serwerze gram czasami, jak jest white list off, staram się odgrywać RP jak najlepiej Imię i Nazwisko postaci (IC): Kacper Jurczuk Historia postaci: Narkoman, stracił wszystko przez drugi, jego rodzice zostali zamordowani przez jego długi u czarnych dealerów. Nie widział co ma zrobić, było mu źle z tego powodu. Stwierdził, że czas się odegrać i ma zamiar samemu wkręcić się w świat dealerki i załatwić morderców jego rodziców. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: staranie się o dobre zarobki, zdobywać pieniądze, zostać dealerem i być niezauważalnym przez policje. Czego oczekujesz od Serwera?: spokoju, żeby wszystkie służby były zawsze w grze (w miarę możliwości)
  5. Nick (OOC): Flaqu Key-Drop.pl Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/hwdjk/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Na tym serwerze gram czasami, jak jest white list off Imię i Nazwisko postaci (IC): Kacper Jurczuk Historia postaci: Narkoman, stracił wszystko przez dragi Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: staranie się o dobre zarobki, zbierać pieniądze i być najbogatszym na serwerze Czego oczekujesz od Serwera?: spokoju, żeby wszystkie służby były zawsze w grze (w miarę możliwości) Zdjecie oddanego glosu na Serwer:
×