Skocz do zawartości

matelko

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O matelko

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick (OOC): Matełko Wiek (OOC):16 Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198314278114/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:Byłem medykiem na wyspie czasnarp Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Bob Wocialesko , 31, mieszkanie niedaleko Rockford Hills Krótka historia postaci:Bob jest Rosjaninem pochodzącym z ubogiej rodziny. Podczas gdy miał zaledwie 8 lat zaczął interesować się bronią palną oraz kryminalystyką. Jego matka pochodziła z Francji, a jego ojciec urodził się w Moskwie. Gdy Bob miał zaledwie 10 lat wyjechał z całą rodziną do Ameryki, ponieważ jego rodzice szukali pracy za granicą. Nasz główny bohater od początku nie był przekonany co do tego kraju, nie za bardzo znał język angielski oraz nie dogadywał się z kolegami ze szkoły. W roku 2013 mama chłopaka została zastrzelona przez panujący tu w okolicach gang ''blackniggas''. Przez kolejne lata Bob wmawiał sobie, że gdy ukończy 18 lat będzie chciał odnaleźć zabójcę matki. W roku 2018 wyjechał on razem z ojcem do miasta Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia. Na 20 urodziny syna, tata podarował mu pistolet oraz licencje, aby pomóc mu w poszukiwaniu zabójcy matki. Przez wiele lat Bob wiódł spokojnie życie, pracując w jednej ze szkół w Los Santos, jednakże rok później wszedł on w świat gangsterstwa oraz narkotyków. Czy masz jakieś atuty:Dobrze dogaduje się z ludzmi, przykładam się do rp , staram się być miłą osobą, szybką się uczę, staram się być konsekwentny Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Jest to bardzo interesujący zawód, od zawsze chciałem dołączyć do LSPD
  2. ► Nick (OOC): Matełko ► Wiek (OOC): 16 ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314278114 ► Doświadczenie Role Play: Jestem tu nowy, grałem na tej wyspie około 50h bez WL, staram się utrzymywać wysoki poziom RP. ► Imię i Nazwisko postaci (IC) Bob Wocialesko ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Bob jest Rosjaninem pochodzącym z ubogiej rodziny. Podczas gdy miał zaledwie 8 lat zaczął interesować się bronią palną oraz kryminalystyką. Jego matka pochodziła z Francji, a jego ojciec urodził się w Moskwie. Gdy Bob miał zaledwie 10 lat wyjechał z całą rodziną do Ameryki, ponieważ jego rodzice szukali pracy za granicą. Nasz główny bohater od początku nie był przekonany co do tego kraju, nie za bardzo znał język angielski oraz nie dogadywał się z kolegami ze szkoły. W roku 2013 mama chłopaka została zastrzelona przez panujący tu w okolicach gang ''blackniggas''. Przez kolejne lata Bob wmawiał sobie, że gdy ukończy 18 lat będzie chciał odnaleźć zabójcę matki. W roku 2018 wyjechał on razem z ojcem do miasta Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia. Na 20 urodziny syna, tata podarował mu pistolet oraz licencje, aby pomóc mu w poszukiwaniu zabójcy matki. Przez wiele lat Bob wiódł spokojnie życie, pracując w jednej ze szkół w Los Santos, jednakże rok później wszedł on w świat gangsterstwa oraz narkotyków. ►Czego oczekujesz od Serwera?: Od serwera oczekuję tego, aby była na nim miła atmosfera, ludzie ogarnięci, oraz żeby było jak najmniej błędów.
  3. ► Nick (OOC): Matełko ► Wiek (OOC): 16 ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314278114 ► Doświadczenie Role Play: Jestem tu nowy, grałem na tej wyspie około 50h bez WL, staram się utrzymywać wysoki poziom RP. ► Imię i Nazwisko postaci (IC) Bob Wocialesko ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Bob jest Rosjaninem pochodzącym z ubogiej rodziny. Podczas gdy miał zaledwie 8 lat zaczął interesować się polską literaturą oraz ciągnikami. Jego matka pochodziła z Francji, a jego ojciec urodził się w Moskwie. Gdy Bob miał zaledwie 10 lat wyjechał z całą rodziną do Ameryki, ponieważ jego rodzice szukali pracy za granicą. Nasz główny bohater od początku nie był przekonany co do tego kraju, nie za bardzo znał język angielski oraz nie dogadywał się z kolegami ze szkoły. W roku 2013 mama chłopaka została zastrzelona przez panujący tu w okolicach gang ''szukaramy''. Przez kolejne lata Bob wmawiał sobie, że gdy ukończy 18 lat będzie chciał odnaleźć zabójcę matki. W roku 2018 wyjechał on razem z ojcem do miasta Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia. Na 20 urodziny syna, tata podarował mu słownik dzięki, któremu mógł się wiele nauczyć. Przez wiele lat Bob wiódł spokojnie życie, pracując w jednej ze szkół w Los Santos, jednakże rok później wszedł on w świat gangsterstwa oraz narkotyków ►Czego oczekujesz od Serwera?: Od serwera oczekuję tego, aby była na nim miła atmosfera, ludzie ogarnięci, oraz żeby było jak najmniej błędów.
×