Skocz do zawartości

Mikas222

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Mikas222

 • Tytuł
  Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick (OOC): Mikas222 Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198889305336/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Gram w RP 5 miesięcy i oglądam na yt i twich 1,5 roku Imię i Nazwisko postaci (IC): Kevin Walker Historia postaci: Kevin mieszkał w Polsce 5 lat w Warszawie. Kevin wyleciał z mamą do Nowego Yorku za pracą i poznała tam Paula Walkera. Kevin chciał wieku 5 lat być taki jak swój ojciec czyli aktorem. Kevin jezdził z ojcem na plan filmowy z "Szybkich i Wściekłych" ponieważ lubiał samochody szczególnie klasyki dlatego dużo czasu jezdził z Vin Diselem klasykami z filmu i chciał się nauczyć jak być dobrym aktorem. W wieku 18 lat tata Kevina zmarł w wypadku samochodowym chłopak się załamał śmiercią ojca i zaczął brać narkotyki. Został mu tylko wujek,mama,ciocia oraz kuzyn. Kevin od swojego dealera został propozycje do gangu i ją przyjął. Zaczął robić napady itd. raz była strzelanina z jego udziałem jego gang vs jakiś inny gang i Kevin został postrzelony zostały płuca uszkodzone i musi teraz uważać i jest załamany. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Zwykły gangster Czego oczekujesz od Serwera?: dobrego LSPD i Pomocy administracji Zdjecie oddanego glosu na Serwer:
 2. Nick (OOC): Mikas222 Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198889305336/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Gram w RP 5 miesięcy i oglądam na yt i twich 1,5 roku Imię i Nazwisko postaci (IC): Kevin Walker Historia postaci: Kevin mieszkał w Polsce 5 lat w Warszawie. Kevin wyleciał z mamą do Nowego Yorku za pracą i poznała tam Paula Walkera. Kevin chciał wieku 5 lat być taki jak swój ojciec czyli aktorem. Kevin jezdził z ojcem na plan filmowy z "Szybkich i Wściekłych" ponieważ lubiał samochody szczególnie klasyki dlatego dużo czasu jezdził z Vin Diselem klasykami z filmu i chciał się nauczyć jak być dobrym aktorem. W wieku 18 lat tata Kevina zmarł w wypadku samochodowym chłopak się załamał śmiercią ojca i zaczął brać narkotyki. Został mu tylko wujek,mama,ciocia oraz kuzyn. Kevin od swojego dealera został propozycje do gangu i ją przyjął. Zaczął robić napady itd. raz była strzelanina z jego udziałem jego gang vs jakiś inny gang i Kevin został postrzelony zostały płuca uszkodzone i musi teraz uważać i jest załamany. Zdjecie oddanego glosu na Serwer:
 3. Mikas222

  Podanie WL

  prosze nie oceniać ponieważ mi sie żle klikneło i wywałiło z pisania wl \
 4. Nick (OOC): Mikas222 Wiek (OOC): 16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198889305336/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak Doświadczenie Role Play: Gram w RP 5 miesięcy i oglądam na yt i twich 1,5 roku Imię i Nazwisko postaci (IC): Kevin Walker Historia postaci: Kevin mieszkał w Polsce 5 lat w Warszawie. Kevin wyleciał z mamą do Nowego Yorku za pracą i poznała tam Paula Walkera. Kevin chciał wieku 5 lat być taki jak swój ojciec czyli aktorem. Kevin jezdził z ojcem na plan filmowy z "Szybkich i Wściekłych" ponieważ lubiał samochody szczególnie klasyki dlatego dużo czasu jezdził z Vin Diselem klasykami z filmu i chciał się nauczyć jak być dobrym aktorem. W wieku 18 lat tata Kevina zmarł w wypadku samochodowym chłopak się załamał śmiercią ojca i zaczął brać narkotyki. Został mu tylko wujek,mama,ciocia oraz kuzyn. Kevin od swojego dealera został propozycje do gangu i ją przyjął. Zaczął robić napady itd. raz była strzelanina z jego udziałem jego gang vs jaki
×