M1x3r
-
Zawartość
3 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
content_by_user
-
-
Nick OOC: M1x3r (ROBOTKUCHENNY)
Wiek OOC: 13
Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/przyjacielwszystkich/
Doświadczenie Role Play: Moje doświadczenie oceniam na duże ponieważ często gram na serwerach niestety bez whitelisty ale zainteresowałem się waszym serwerem dlatego piszę podanie.
Imię i Nazwisko postaci (IC): Charlie Crunch
Pomysł na Postać/ Informacje na o Postaci (IC):Charlie urodził się 6 kwietnia 1994 roku. Charlie od małego interesował się motoryzacją głównie samochodami sportowymi. Charliego mama pracowała w sklepie z ciuchami a tata w firmie budowlanej i powodziło im się życie. Charlie gdy poszedł do 1 klasy uczył się pilnie i był nie śmiały oraz średnio kolegował się z rówieśnikami. Charlie na 10 urodziny dostał mały motorek, którym uwielbiał i od tamtej pory zaczął bardzo interesować się motoryzacją. Charlie gdy poszedł do gimnazjum poznał nowych kolegów i koleżankę, którą lubił a ona go też. Charlie w trzeciej gimnazjum podszedł do koleżanki i zapytał się czy zostanie jego dziewczyną ona się zgodziła i od tamtej pory jego życie zmieniło się o 360 stopni. Co weekend zapraszał ją do kina lub do jakiejś restauracji. W liceum ich drogi trochę się rozdzielili bo nie byli w tej samej klasie. Ale dalej się spotykali i to bardzo często. W końcu było coraz bliżej aby wybrać kim chce Charlie zostać Charlie myślał i myślał aż w końcu pomyślał, że może być zwykłym człowiekiem, który będzie pracował w legalnej pracy i za legalne pieniądze. Charlie po studiach razem z dziewczyną wyprowadził się do Los Santos, w którym zamieszkali na stałe gdzie jego dziewczyna pracowała w dorywczej pracy a on też tak aby było ich stać na życie.
Czego oczekujesz od Serwera ?: Oczywiście, że oczekuje przyjęcia na serwer i mam nadzieję, że dostanę się na serwer aby w wakacje spędzać dużo czasu przy waszym serwerze







Podanie na mechanika
w Rekrutacja
Napisano
Nick OOC: M1x3r (ROBOTKUCHENNY)
Wiek OOC: 13
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/przyjacielwszystkich/
Informacje o postaci: Charlie Crunch, 21 lat, Los Santos
Krótka historia postaci: Charlie urodził się w 1997 6 kwietnia od małego interesował się motoryzacją głównie samochodami sportowymi. Uwielbiał auta i bardzo się nimi interesował rysował auta i przyglądał im się był najlepszym w rozpoznawaniu marek samochodów. Zawsze chciał się przejechać się autem. Gdy miał 16 lat tata dał mu się przejechać razem z nim po polnej drodze i Charliemu bardzo dobrze szło. W przyszłości marzył o tym aby zostać mechanikiem i nim został podobała mu się ta praca wręcz ją uwielbiał. Nigdy się przy niej nie nudził.
Pomysł na postać: Bardzo chciałbym aby moja postać była mechanikiem
Doświadczenie na serwerach RP: Moje doświadczenie jest duże gram już na waszym serwerze dlatego zaciekawiłem się zostaniem mechanikiem.
Doświadczenie w organizacjach publicznych: Niestety jeszcze nie byłem mechanikiem na serwerach ani nikim innym tylko obywatelem ale bardzo chciałem spróbować bo trochę nudne jest bycie obywatelem, który zarabia jako kurier.
PS. już jestem na waszym serwerze ale chce spróbować pracy mechanika dlatego piszę podanie.