Skocz do zawartości

Zalman20151

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Zalman20151

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. ► Nick (OOC):Zalman20151► Wiek (OOC):14► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/zalman2015111► Doświadczenie Role Play: 1 letnie granie na serwerach rp w MTA , chwilowe (5 dni) granie na rp w Gta V bez wl► Imię i Nazwisko postaci (IC): Jay McCarrot► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Jay pochodzi z Las Vegas , przeprowadził się tam z jego już nie żyjącą babcia (Kate) w wieku 4 lat po tragicznej śmiercijego rodziców , którzy zginęli w wypadku samochodowym . Na początku Jay nic o tym nie wiedział , myślał , że jedzie na coś w stylu wakacji z babcią ale gdy w wieku 7 latbabcia wyjawiła mu prawdę znienawidził ją , przez nerwy powiedział jej , że jest szmatą . Wyszedł z domu trzaskając drzwiami i pobiegł na plac zabaw , który znajdował się po drugiej stronie ulicy . Schorowana Kate ruszyła za nim ale z powodu bólu kolana zatrzymała się na środku ulicy i została potrącona przez auto w wyniku czego zapadła w śpiączkę na 5 lat . Jay nie mógł sobie tego wybaczyć , nie chciał pogodzić się z myślą , że może znów stracić bliską mu osobę . Jak codziennie po szkole wybierał się do szpitala aby pobyć z babcią , którą spisywali na straty . Tego dnia Jay przeczuwał , że coś się stanie . Miał rację ponieważ respirator w szpitalu się zepsuł i jego babcia umarła . Tak właśnie zaczęło się ciężkie życie chłopca. Babcia Jay'a przepisała mu cały swój majątek ( Dom , 20 tyś w banku i swój samochód Sentinel ) , a on trafił do w miarę dobrego sierocińca . Niestety osamotniony Jay wpadł w złe towarzystwo i zaczął brać używki . Gdy osiągnął pełnoletniość przećpał cały majątek oprócz jego samochodu Sentilela , do którego pałał niezwykłym sentymentem . Brał udział w nieudanym napadzie na bank w którym stracił swoje auto i dostał 7 lat odsiadki . Po wyjściu na wolność już 28 letni Jaypostanowił rozpocząć życie na nowo , wyprowadzając się do Los Santos . Przysiągł sobie , że będzie dobrym i sumiennym obywatelem dzięki swojej nowej pracy w warsztacie samochodowym .Niewykluczone , że Jay wróci do używek .►Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej atmosfery i dobrej administracji .
  2. ► Nick (OOC):Zalman20151 ► Wiek (OOC):14 ► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/zalman2015111/ ► Doświadczenie Role Play: Grałem chwilę na v-life ,poza tym grałem też na serwerach rp w mta (ok.1,5 r, ) ► Imię i Nazwisko postaci (IC): Jay Pitcher ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Jay urodził się w małej wiosce nieopodal washington'u. zawsze ciągnęło go do samochodów z powodu jego dziadka który był właścicielem komisu o nazwie "My Stoves" . Pewnych wakacji Jay wpadł na pomysł aby dorobić trochę pieniędzy u dziadka Sama . Po wakacjach a dokładniej 21 listopada na 16 urodziny Sam wręczył mu kluczyki do nowego Rancher'a . Niedługo po tym wydarzyła się tragedia . Kolega Jay'a pożyczył od niego Rancher'a , chwilę przed tym pokłócił się z dziewczyną ( która go zdradziła ) i pod wpływem nerwów wjechał w jej nowego partnera . Cała wina spadła na Jay'a który dostał 20 lat odsiadki . W więzieniu nie dawali mu spokoju , ponieważ był cwaniakiem . Podczas odsiadki najczęściej odwiedzała go mama , która jako jedyna wierzyła w niewinność syna . Niestety częste wizyty szybko się skończyły z powodu raka matki . Jay o niczym nie widział i miał do niej żal , że już go nie odwiedza . Gdy wyszedł na wolność nie chciał wracać do domu ale nie miał pieniędzy i poprosił dziadka o pomoc . W tamtej chwili świat Jay'a legł w gruzach ( Dowiedział się o śmierci mamy ) . Po tygodniu zebrał siły i chciał znaleźć pracę ale nikt nie chciał przyjąć kryminalisty . Postanowił rozpocząć nowe życie w Los Santos jako taksówkarz (z powodu umiejętności w jeździe ) . ►Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej atmosfery .
  3. ► Nick (OOC):Zalman20151► Wiek (OOC):14► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/zalman2015111/► Doświadczenie Role Play: Średnie► Imię i Nazwisko postaci (IC): Adrian Wood► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Adrian miał trudne życie z bratem Tomem. Gdy Tata rozbił mu na głowie dzban postanowił wyprowadzić się z nim do Nowego Yorku. Żyli w biedzie aż osiągnęli pełnoletniość. przeprowadzili się do Los Santos z powodu przyciągającego narkotykowego biznesu. Ich ojczym umarł ale nie przyjechali na pogrzeb. ►Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej Atmosfer
×