Skocz do zawartości

squbanyofficial

Zarejestrowany

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

O squbanyofficial

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick (OOC): sQubanyOfficial Wiek (OOC): 18 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial/ Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kuba Fredek, 18 lat, Los Santos Krótka historia postaci: Kuba urodzony w Los Santos od małego uwielbiał samochody. Uczęszczał na każdy EVENT by móc tylko popatrzeć jak inni się ścigają lub walczą o króla driftu. Uwielbiał rywalizować z innymi w jego wieku na początku mógł tylko brać udział w wyścigach gokartowych. Zdobył wiele osiągnięć . Gdy był starszy rodzice postanowili zainwestować w jego przyszłość i kupili mu starszą Toyote Supre. zapisywał się na zawody. Większość zawodów przegrywał z braku doświadczenia jego dziadek były rajdowiec postanowił go co nieco poduczyć, chodził na lekcje i nabierał doświadczenia. Po kilku latach prób i błędów wystartował w wyścigu i zajął 1 miejsce na podium. Tym samym uzyskał sponsorów dzięki którym mógł kupić lepszy wózek i rozwijać swoje umiejętności. Pomysł na postać: Fredek po licznych wyścigach i eventach zakończył swoją karierę z wyścigami i postanowił otworzyć własny warsztat by pomóc innym kierowcom w najlepszy sposób jaki tylko potrafi. Doświadczenie na serwerach RP: Spore doświadczenie na serwerach typu RP. Jestem aktywnym graczem i potrafię wszystkie komendy związane z me, do, ooc, twt, otomoto, dw itp. Doświadczenie w organizacjach publicznych: Doświadczenie spore. Gdy jest potrzeba pomagam ludziom na wyspie, jestem towarzyski i otwarty na nowe znajomości. Pozdrawiam.
  2. Nick (OOC): sQubanyOfficial Wiek (OOC): 18 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial/ Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kuba Fredek, 18 lat, Los Santos Krótka historia postaci: Mający amerykańskie korzenie Kuba Fredek jest mechanikiem w warsztacie swojego ojca. Posiada dosyć duże doświadczenie w naprawie samochodów osobowych jak i ciężarowych, ostatnio zaczął się interesować naprawą motocykli i postanowił rozwinąć warsztat o dodatkowy sprzęt dla motorów. Niestety po śmierci ojca stwierdził że to miejsce źle mu się kojarzy i wraz ze znajomymi przeprowadził się do Los Santos w celu rozpoczęcia nowego życia i założenia swojego warsztatu. Pomysł na postać: Kuba Fredek młody fanatyk tuningu samochodów. Marzy o założeniu swojego własnego warsztatu samochodowego. Starałby się oby ludzie którzy wysyłali by zgłoszenia do niego byli zadowoleni z jego pracy. chciałby żeby ludzie zachowali prawidłowe Rp i nie pozostawiali rozwalonych aut np na środku drogi tylko wysyłali zgłoszenia i samochody były by naprawiane według prawidłowego RP Doświadczenie na serwerach RP: Według mnie moje doświadczenie w sesjach Rp jest dosyć spore. Gram od 1.5 roku na serwerach bez whitelisty oraz na Quality rp jakieś 4-5 mies. Odkąd zostałem przyjęty na serwer Nice-Kill to gram tylko na nim i jestem dużo aktywny w sesji i myślę że odgrywanie Rp idzie mi dobrze. Doświadczenie w organizacjach publicznych: Miesiąc w Lspd, na innych serwerach byłem medykiem + na serwerze bez whitelist mechanik około 2 mies więc mam pojęcie co i jak Dodam coś od siebie. Uczęszczam do szkoły samochodowej , samochody to moja pasja i myślę że jako mechanik poradzę sobie na spokojnie Pozdrawiam FREDEK
  3. Nick (OOC): sQubanyOfficial Wiek (OOC): 18 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial/ Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kuba Fredek , 18, BRAK Krótka historia postaci: Kuba Fredek czarnoskóry mężczyzna z Polskimi korzeniami. Gdy miał 20 lat zmarł mu ojciec, wraz z matką nie mieli środków do życia. Nie mówiąc nic matce oraz ukrywając wszystko w sekrecie, zaczął kraść. Na początku były to tylko uliczne stragany i małe próby podejmowania kieszonkowych kradzieży. Z czasem żądza zabierania ludziom wartościowych przedmiotów i pieniędzy powiększała się. Zaczęto mówić o nim że jest złodziejem. Nie mógł tak dłużej żyć, zostawiając cały swój dobytek matce postanowił opuścić rodzinne tereny szukając miejsca gdzie mógłby rozpocząć nowe życie. Oto znalazł nareszcie to piękne miasto " Los Santos", miasto pełne tajemnic i różnych nieznajomych osób, miasto w którym mógł zacząć wszystko od początku! Tak powstaje nowa historia Fredka! Pomysł na postać: Kuba Fredek fanatyk szybkich fur i odpicowanych autek. Chcę pomagać różnym osobom w odpicowaniu swojego samochodu tak aby czuł się w niej jak w najlepszym ekskluzywnym maybachu. Chcę pracować w LSC i lansić się na zimnym łokciu z innymi graczami Zajeb**** autek ❤️ Doświadczenie na serwerach RP: Już chwile gram na serwerach FiveM i ogarniam wszystkie komendy, ceny w sklepach, ceny samochodów itp. Doświadczenie w organizacjach publicznych: Świetne porozumiewanie się z innymi osobami, współpraca. Pracowałem na innym serwerze jako mechanik, medyk oraz policjant. Komendy me, do, twt, ooc są mi bardzo dobrze znane. Dobrze odgrywam RP.
  4. Nick (OOC): Kuba Fredek Wiek (OOC): 18 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial/ Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Kuba Fredek, 18, BRAK Krótka historia postaci: Kuba Fredek czarnoskóry mężczyzna z Polskimi korzeniami. Gdy miał 20 lat zmarł mu ojciec, wraz z matką nie mieli środków do życia. Nie mówiąc nic matce oraz ukrywając wszystko w sekrecie, zaczął kraść. Na początku były to tylko uliczne stragany i małe próby podejmowania kieszonkowych kradzieży. Z czasem żądza zabierania ludziom wartościowych przedmiotów i pieniędzy powiększała się. Zaczęto mówić o nim że jest złodziejem. Nie mógł tak dłużej żyć, zostawiając cały swój dobytek matce postanowił opuścić rodzinne tereny szukając miejsca gdzie mógłby rozpocząć nowe życie. Oto znalazł nareszcie to piękne miasto " Los Santos", miasto pełne tajemnic i różnych nieznajomych osób, miasto w którym mógł zacząć wszystko od początku! Tak powstaje nowa historia Fredka! Po tych wszystkich zajściach postanowił wstąpić do policji i dbać o to by nikomu nie działa się krzywda. Pomysł na postać: Kuba Fredek jako młody członek LSPD chce dbać o dobro miasta oraz o to by każdy czuł się bezpiecznie. Będzie miał za zadanie chronić miasta przed bandytami. Jego marzeniem jest to oby każdy czuł się na wyspie bezpiecznie i nie musiał się martwić że ktoś wyjdzie zza rogu i napadnie. Doświadczenie na serwerach RP: Jakoś rok temu grałem na serwerach bez WL. Przestałem grać bo zaczęło mi się nudzić ciągłe użeranie się nad trollami i osobami które uniemożliwiały świetną rozgrywkę. Dlatego teraz chcę zacząć grać na serwerach na których to ma sens. Jest teraz duży HYPE na FiveM i gra się o wiele lepiej na serwerach z WL bez denerwujących osób. Doświadczenie w organizacjach publicznych: W policji jeszcze żadne ale na innych serwerach pracowałem jako medyk. Komendy me, do, twt, ooc, report są mi dobrze znane.
  5. ► Nick (OOC): sQubanyOfficial► Wiek (OOC): 18► Link do Profilu Steam https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial► Doświadczenie Role Play: Jakoś rok temu grałem na serwerach bez WL. Przestałem grać bo zaczeło mi się nudzić ciągłe użeranie się nad trollami i osobami które uniemożliwiały świetną rozgrywkę. Dlatego teraz chcę zacząć grać na serwerach na których to ma sens. Jest teraz duży HYPE na FiveM i gra się o wiele lepiej na serwerach z WL bez denerwujących osób.► Imię i Nazwisko postaci (IC): Kuba Fredek► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Kuba Fredek czarnoskóry mężczyzna z Polskimi korzeniami. Gdy miał 20 lat zmarł mu ojciec, wraz z matką nie mieli środków do życia. Nie mówiąc nic matce oraz ukrywając wszystko w sekrecie, zaczął kraść. Na początku były to tylko uliczne stragany i małe próby podejmowania kieszonkowych kradzieży. Z czasem żądza zabierania ludziom wartościowych przedmiotów i pieniędzy powiększała się. Zaczęto mówić o nim że jest złodziejem. Nie mógł tak dłużej żyć, zostawiając cały swój dobytek matce postanowił opuścić rodzinne tereny szukając miejsca gdzie mógłby rozpocząć nowe życie. Oto znalazł nareszcie to piękne miasto " Los Santos", miasto pełne tajemnic i różnych nieznajomych osób, miasto w którym mógł zacząć wszystko od początku! Tak powstaje nowa historia Fredka!►Czego oczekujesz od Serwera?: Sprawiedliwości wobec każdego gracza , świetnej zabawy , ogarniętej administracji oraz mnóstwo nowych przygód z nowo poznanymi osobami.
  6. ► Nick (OOC): sQubanyOfficial► Wiek (OOC): 18► Link do Profilu Steam https://steamcommunity.com/id/squbanyofficial► Doświadczenie Role Play: Jakoś rok temu grałem na serwerach bez WL. Przestałem grać bo zaczeło mi się nudzić ciągłe użeranie się nad trollami i osobami które uniemożliwiały świetną rozgrywkę. Dlatego teraz chcę zacząć grać na serwerach na których to ma sens. Jest teraz duży HYPE na FiveM i gra się o wiele lepiej na serwerach z WL bez denerwujących osób.► Imię i Nazwisko postaci (IC): Kuba Fredek► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Kuba Fredek urodzony 24 września 2000r. Rodzice zmarli gdy miał 10 lat. Interesował się motoryzacją w przyszłości chciał założyć swój własny warsztat samochodowy w Los Santos. Jako niepełnoletni odkładał pieniądze na lepszą przyszłość. Pracował nielegalnie i dorabiał na boku. Wielokrotnie karany. Stwierdził że dalsze życie nie ma sensu i czas zmienić nastawienie do życia i trzeba wziąć się w garść. Zaczął pracować u swojego wujka w warsztacie i pomagał w każdy możliwy sposób. Każdą możliwą sumę odkładał na swoje konto bankowe aby walczyć o lepsze jutro ! Z marzeniami założenia swojego epickiego warszatu gdzie każdy będzie mógł odpicować swoją fure na kozak brykę.►Czego oczekujesz od Serwera?: Sprawiedliwości wobec każdego gracza , świetnej zabawy , ogarniętej administracji oraz mnóstwo nowych przygód z nowo poznanymi osobami.
×