Skocz do zawartości

Figo

Zarejestrowany

Reputacja

0 Neutral

O Figo

  • Tytuł
    Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick (OOC): Figus1908 Wiek (OOC):16 Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/figo1908/ (tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje:Tak Doświadczenie Role Play: Gram na innym serwerze z wl i duzo gralem w arme 3 Imię i Nazwisko postaci (IC): Marcello Morbin Historia postaci: Pewnego dnia z rana przed świtem wraz z kompanem udajemy się na służbę. Dojechalismy do szpitala około godziny 6:00. Jak nakazuje moje poranna rutyna pierwszą czynnością po ówczesnym przebraniu się jest zaparzenie oraz wypicie świeżej cieplutkiej kawy. Jednak tym razem nie udalo mi sie to, gdyz mielismy pilne priorytetowe wyzwanie od frakcji LSPD [P] . Bez zastanowienia ubralem rekawiczki wyciagnalem Mercedesa z garazu i odjechalem z kompanem. Poprosilem go o wlaczenie syren oraz 1 syngalu dzwiekowego. Po dojechaniu na miejsce okazalo sie ze funkcjonariusz ucierpial w wypadku i mial naderwany miesien szyjny. Bez zastanowienia uzylem odpowiedniego preparatu na gojenie i delikatne znieczulenie oraz zdezynfekowalem rany nadtlenkiem wodoru. Po tym zalozylem kolniez pacjentowi oraz podalem mu reke aby wstal. Na koncu przykleilem mu plaster i zaplanowalem mu wizyte kontrolna na kolejny dzien roboczy. Pomysł na prowadzenie gry/Postaci:Chciałbym zostać medykiem dlatego pisze podanie Czego oczekujesz od Serwera?: Dobrej zabawy Zdjecie oddanego glosu na Serwer:
  2. Nick (OOC):figus1908 Wiek (OOC) : 16 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/figo1908/ Doświadczenie w organizacjach publicznych: Byłem policjantem i jestem obecnie medykiem na innym serwerze Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Matcello Morbin 22 lata Los Santos Krótka historia postaci:Pewnego dnia z rana przed świtem wraz z kompanem udajemy się na służbę. Dojechalismy do szpitala około godziny 6:00. Jak nakazuje moje poranna rutyna pierwszą czynnością po ówczesnym przebraniu się jest zaparzenie oraz wypicie świeżej cieplutkiej kawy. Jednak tym razem nie udalo mi sie to, gdyz mielismy pilne priorytetowe wyzwanie od frakcji LSPD [P] . Bez zastanowienia ubralem rekawiczki wyciagnalem Mercedesa z garazu i odjechalem z kompanem. Poprosilem go o wlaczenie syren oraz 1 syngalu dzwiekowego. Po dojechaniu na miejsce okazalo sie ze funkcjonariusz ucierpial w wypadku i mial naderwany miesien szyjny. Bez zastanowienia uzylem odpowiedniego preparatu na gojenie i delikatne znieczulenie oraz zdezynfekowalem rany nadtlenkiem wodoru. Po tym zalozylem kolniez pacjentowi oraz podalem mu reke aby wstal. Na koncu przykleilem mu plaster i zaplanowalem mu wizyte kontrolna na kolejny dzien roboczy. Czy masz jakieś atuty: Znam bardzo dobrze komendy /me /do NP: Akcja /me sprawdza stan poszkodowanego /do jaki? /me bierze kolniez oraz masci z bagaznika ambulansu /me smaruje masc na szyje pacjenta /me dezynfekuje rany /me zaklada kolnierz /me pomaga wstac poszkodowanemu /do czy wszystko przebieglo pomyslnie? /me przykleja plaster /me daje naklejke dzielnego pacjenta Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chcę wstąpić do EMS ponieważ jest mało medyków i dużo osób po prostu reloguje zamiast być leczonym
  3. ► Nick (OOC): Marcello► Wiek (OOC): 15 lat► Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198795804678/► Doświadczenie Role Play: Grałem dużo w mta rp!Ale w gta V grałem tylko na jednym serwerze.► Imię i Nazwisko postaci (IC) Marcello Morbin► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Marcello czyli 24 letni Mężczyzna który pewnego poranka wyszedł wraz ze swoim kolegą (Willem) na partię pokera, jednak to nie skończyło się dobrze. Z ciemnej uliczki wybiegło 4 zamaskowanych mężczyzn przystawiając Willowi pistolet do głowy, wiedziałem że will ma problemy ale nigdy nie pomyślałbym że takie. Nagle w pewnym momencie przyjechała policja doszło do strzelaniny Will próbował uciekać niestety został postrzelony w klatkę piersiową gdy przyjechało pogotowie było już za późno... Nie mogłem po tej całej sytuacji pozbierać się przecież Will miał syna. Od tamtego momentu zmieniłem swoje postępowania zacząłem sprzedawać narkotyki kraść. Odbiło się to na mojej psychice zresztą widać to gołym okiem. 2 miesiące później moja Żona Vanessa dała mi propozycje żebym zgłosił się do psychologa kilka wizyt naprawdę pomogło i odmieniło moje życie. Po tych doświadczeniach spróbuje w życiu czegoś nowego jak wprowadzenie się do Los Santos znalezienie przyzwoitej pracy. ►Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej atmosfery ,aktywnej administracji, dobrej zabawy.
×