Skocz do zawartości

Lorens

Zarejestrowany

content_by_user


  1. ► Nick (OOC): Lorens
    ► Wiek (OOC): 18
    ► Link do Profilu Steam  https://steamcommunity.com/id/LorensP
    ► Doświadczenie Role Play: brak doświadczenia, jestem świeży w tym temacie
    ► Imię i Nazwisko postaci (IC): Michael Rain
    ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Michael Rain urodził sie 06.08.1975 w Londynie. Jego matka zajmowała się domem, zaś ojciec był bardzo szanowanym liderem mafii narkotykowej i rabunkowej. Miechael był od małego zainteresowany profesją ojca. lubił oglądać bronie, jeżdzić z ojcem luksusowymi autami. Mały michael gdy miał 12 lat ukradł od ojca pistolet i wraz z najlepszymi kumplami poszli postraszyć starszych kozaczków. był on na tyle rozsądnym dzieckiem że nikomu nie stałą sie krzywda.  Gdy osiągnął pełnoletność ojciec zaczął go wprowadzać w zarządzanie mafią.  Oczywiste ze ojciec nie dał mu absolutnej władzy- był jego asystentem.  aktualnie michael ma 43 lata. jego ojciec zmarł  dwa miesiące temu w wyniku porachunków mafii.  działalność jego ojca sprawiła mu wiele wrogów ktorzy  chcą go zabić. michael ucieka do innego miasta gdzie chce byc jak jego ojciec(bogatym eleganckim szanującym sie gangsterem z krwi i kości)
    ►Czego oczekujesz od Serwera?: miłej atmosfery  oraz miłych ludzi


  2. ► Nick (OOC): Lorens
    ► Wiek (OOC): 18
    ► Link do Profilu Steam  https://steamcommunity.com/id/LorensP
    ► Doświadczenie Role Play: brak doświadczenia, jestem świeży w tym temacie
    ► Imię i Nazwisko postaci (IC): Michael Rain
    ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Michael Rain człowiek bardzo elegancki lubiący wystawne życie, jego marzeniem jest zawładnięcie mafią i bycie gościem który rozdaje karty w świecie mafii. Jako dziecko był nielubiany i krzywdzony przez rówieśników.  postanowił skończyć z tym i postanowił wziąć sie w garść. kupił pistolet i zabił swoich oprawców. tak rozpoczął swoją przygodę jako gangster. 
    ►Czego oczekujesz od Serwera?: miłej atmosfery  oraz miłych ludzi


  3. ► Nick (OOC): Lorens
    ► Wiek (OOC):18
    ► Link do Profilu Steam  https://steamcommunity.com/id/LorensP
    ► Doświadczenie Role Play: brak doświadczenia
    ► Imię i Nazwisko postaci (IC):  Michael Rain
    ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Były szef małego miejskiego gangu, ekipa go opuściła, przyjezdza do miasta gdzie na nowo chce odnowic swoją działalność
    ►Czego oczekujesz od Serwera?:  miłej atmosfery 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...