Skocz do zawartości

_Florek_

Zarejestrowany

Reputacja

1 Neutral

O _Florek_

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jestem na TAK + Dobry poziom RP + duza aktywnosc + dobry ziomal
 2. Nick(OOC): Florek Wiek(OOC):16 Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/FlorekKK/ Informacje o postaci: George Kane Krótka historia postci: George urodził się na Ukrainie. W wieku 14 lat jego mama została postrzelona w Kijowie co spowodowało jej śmierć. Rok po tym zdarzeniu jego rodzina wyprowadziła się do Los Santos, aby mieć spokojniejsze życie oraz lepsze zarobki. Młodego jeszcze chłopca tak bardzo dręczyła śmierć rodzica, że miał nawet myśli samobójcze, jednak jego ojciec pomógł mu z tego wyjść. George od małego interesował się programowaniem oraz piłką nożną. W wieku 18 lat zadebiutował w dorosłej drużnie Orlando City. Tata bardzo chciał, aby jego syn w przyszłości osiągnął sukces. Niestety, razem z udanym debiutem przyszła kontuzja, która uniemożliwiła go z gry na kolejne kilka miesięcy. Przez najbliższe kilka lat nic nadzwyczajnego nie działo się w życiu dorosłego już męszczyzny, pracował, zarabiał i żył dalej. Pomysł na postać: George po odejściu z LSPD postanowił wrócić. Będzie sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Doświadczenie o serwerach RP: 2 lata na serwerze nice-kill.eu, pół roku na serwerze StrefaRP, 2 miesiące na wyspie czasnarp oraz 2 tygodnie na wyspie AtlantisRP Doświadczenie w organizacjach: EMS przez 2 miesiące. LSPD przez pół roku
 3. Już nowe konto kupione na rockstar, więc możesz dawać
 4. W dniu 20.09.2019r. zostałem oskarżony o liczne obrazy w kierunku do jednego z gangów tej wyspy, liczny fail driving. Chciałbym ogłosić, że jest to prawa lecz nie do końca. Osoby, które mnie oskarżyły podczas akcji robili liczne combat logi, jeżeli byłbym nachalny wspomniałbym o innych rzeczach, lecz nie tędy droga, nie oto chodzi w tym poście. Bez zbędnego gadania chciałbym przeprosić admininstracje za swoje zachowanie oraz przyznać się do swojej winy, staram się o to, aby serwer nie "umarł" ponieważ przez ostatni rok się do niego bardzo przywiązałem. Prosiłbym admininstracje, a głównie @ipio oraz @Felippe o usunięcie kary. Jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że takie coś się więcej nie powtórzy. ban, który miałem dostać= 30dni Pozdrawiam! Florek(@Igotswaglikeahorse) / Joker
 5. Jestem na tak! -wiek -ogarniety -dobry ziomal
 6. *Nick (OOC):Florek(@igotswaglikeahorse) *Wiek (OOC) : 16 *Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/FlorekKK/ *Doświadczenie : 7 miesięczny staż w LSPD, prawie 2 letni staż na tej wyspie, 5 miesięczny staż na serwerze Strefa RP *Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): George Kane , 27 lat, dom jedno rodzinny na poboczach Los Santos *Krótka historia postaci: George urodził się na Ukrainie. W wieku 14 lat jego mama została postrzelona w Kijowie co spowodowało jej śmierć. Rok po tym zdarzeniu jego rodzina wyprowadziła się do Los Santos, aby mieć spokojniejsze życie oraz lepsze zarobki. Młodego jeszcze chłopca tak bardzo dręczyła śmierć rodzica, że miał nawet myśli samobójcze, jednak jego ojciec pomógł mu z tego wyjść. George od małego interesował się programowaniem oraz piłką nożną. W wieku 18 lat zadebiutował w dorosłej drużnie Orlando City. Tata bardzo chciał, aby jego syn w przyszłości osiągnął sukces. Niestety, razem z udanym debiutem przyszła kontuzja, która uniemożliwiła go z gry na kolejne kilka miesięcy. Przez najbliższe kilka lat nic nadzwyczajnego nie działo się w życiu dorosłego już męszczyzny, pracował, zarabiał i żył dalej. W przyszłości dołączył do LSPD, po 7 miesiącach pracy George postanowił odejść ze względu na patologie wśród funkcjonariuszy policji. *Czy masz jakieś atuty: Duże doświadczenie, umiejętność dobrego prowadzenia auta, szybko się uczy *Dlaczego chcesz wstąpić do EMS:Jest mało LSMC na wyspie i chcę też zarobić.
 7. Jestem na TAK -Ogarnięty -Wiek -Dobre RP -Potrzeba aktywnych moderatorów -czas na serwerze -konsekwentny
 8. Nick (OOC): Florek Wiek (OOC): 16 Link do profilu https://steamcommunity.com/id/FlorekKK/ Doświadczenie w organizacjach publicznych:Na serwerze StrefaRP byłem LSMC przez 3 miesiące. Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): / George Kane / 28lat / Los Santos / Krótka historia postaci: George urodził się na Ukrainie. W wieku 14 lat jego mama została postrzelona w Kijowie co spowodowało jej śmierć. Rok po tym zdarzeniu jego rodzina wyprowadziła się do Los Santos, aby mieć spokojniejsze życie oraz lepsze zarobki. Młodego jeszcze chłopca tak bardzo dręczyła śmierć rodzica, że miał nawet myśli samobójcze, jednak jego ojciec pomógł mu z tego wyjść. George od małego interesował się programowaniem oraz piłką nożną. W wieku 18 lat zadebiutował w dorosłej drużnie Orlando City. Tata bardzo chciał, aby jego syn w przyszłości osiągnął sukces. Niestety, razem z udanym debiutem przyszła kontuzja, która uniemożliwiła mu gre na kolejne kilka miesięcy. Przez najbliższe kilka lat nic nadzwyczajnego nie działo się w życiu dorosłego już męszczyzny, pracował, zarabiał i żył dalej. Czy masz jakieś atuty: Umie wyciągnąć konsekwencje. Jest spokojny. Szybko się uczę. Potrafię się podporządkować. Dlaczego chcesz wstąpić do LSPD: Chciałbym dołączyć, ponieważ praca LSPD jest intrygująca i ciekawa. Dzięki temu chciałbym się bardziej rozwijać i poznawać nowy świat w roli LSPD.
 9. ► Nick (OOC): Florek ► Wiek (OOC): 16 ► Link do Profilu Steam https://steamcommunity.com/id/FlorekKK/ ► Doświadczenie Role Play: Do pogrania w RP natchnęli mnie polscy youtuberzy, oraz mój kolega. Grałem na kilku serwerach w tym trybie lecz żaden nie przypadł mi do gustu. ► Imię i Nazwisko postaci (IC) Dimitri Kokorin ► Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Dimitri jest Rosjaninem pochodzącym z ubogiej rodziny. Podczas gdy miał zaledwie 8 lat zaczął interesować się piłką nożną oraz motoryzacją. Jego matka pochodziła z Francji, a jego ojciec urodził się w Moskwie. Gdy Dimitri miał zaledwie 10 lat wyjechał z całą rodziną do Ameryki, ponieważ jego rodzice szukali pracy za granicą. Nasz główny bohater od początku nie był przekonany co do tego kraju, nie za bardzo znał język angielski oraz nie dogadywał się z kolegami ze szkoły. W roku 2013 mama chłopaka została zastrzelona przez panujący tu w okolicach gang ''killers''. Przez kolejne lata Dimitri wmawiał sobie, że gdy ukończy 18 lat będzie chciał odnaleźć zabójcę matki. W roku 2017 wyjechał on razem z ojcem do miasta Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia. Na 20 urodziny syna, tata podarował mu jego prywatną taksówkę, aby przewoził ludzi. Przez wiele lat Dimitri woził wszystkich po całym mieście, jednakże rok później wszedł on w świat gangsterstwa oraz narkotyków. ►Czego oczekujesz od Serwera?: Od serwera oczekuję tego, aby była na nim miła atmosfera, ludzie ogarnięci, oraz żeby było jak najmniej błędów.
×