Skocz do zawartości
bartomisza

[Przyjęte] PODANIE DO LSMC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick (OOC): KennyS nice-kill.eu

Wiek (OOC): 16

Link do profilu steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198214590355/

Doświadczenie w organizacjach publicznych: Na serwerach RP byłem prawnikiem .

Informacje o postaci : (Stefan Wolniutki  ,  23 lata, zamieszkuje aktualnie  Los Santos)

Krótka historia postaci:

Został posłany do szkoły w Polsce. Ukończył ją wzorowo dlatego nie miał zbyt wielu przyjaciół. Już od 8 roku życia zaczął interesować się medycyną dzięki ojcu, który dał mu bakcyla. Po szkole średniej postanowił wybrać się na uniwersytet Jagieloński na medycynę. Zaczął ostro popadać w narkotyki przez co rodzice zabrali go na terapie. Okazało się że nie przespane noce nauki nie poszły na marne. Wszystkie testy zaliczał na 6 i nie musiał zbytnio wkuwać. Po studiach musiał zrobić praktyki na których trafił mu się pacjent z kulą od pistoletu w nodze. Zasady nakazywały aby zadzwonić na policję. Gdy policja przyjechała okazało się że to groźny szef mafijny. Złoczyńca po opatrzeniu przekupił policjantów. Na szczęście powiedzieli Stefanowi że chce go zabić bo nasłał na niego policję, dlatego musiałem uciekać i żyć gdzieś indziej.

Czy masz jakieś atuty:  Lubię udzielać pomocy innym , sprawiać dobro ludzią . Sporo gram na waszej wysepce.

Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Interesuje się medycyną i chcę robić to co mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.