Skocz do zawartości
WhoBe

[Przyjęte] Podanie WL

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick (OCC): WhoBe
  • Wiek (OCC): 16
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198227002892/edit
  • Czy masz mutacje: Tak
  • Doświadczenie Role Play: To mój pierwszy serwer RP w GTA V, ale grałem w RP w GTA SA , oglądałem wiele godzin steramów , a o waszym serwerze wiem wiele od mojego kolegi opowiadał mi on o wszystkich aspektach RP
  • Imię i Nazwisko postaci (IC): John Kramer 

•  Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): John Kramer urodzony w 1995 roku w USA , a dokładniej w stanie Michigan w którym się urodził i wychował. Jego rodzice byli średnio zarabiającymi ludźmi. Nie brakowało im na podstawowe produkty potrzebne do życia, ale nie mogli oni swojemu synowi zaoferować wiele. Gdy miał 14 lat jego koledzy chodzili w drogich ciuchach znanych producentów, on sam musiał zarabiać,  żeby mógł sobie pozwolić na takie dobra. Robił to roznosząc ulotki i pomagając w ogrodzie. Kosił trawniki i pielęgnował kwiaty. Kiedy miał 16 lat nie chciał już tak żyć i rzucił szkołę , a za zarobione pieniądze, które udało mu się odłożyć kupił sobie motocykl i dołączył do jednego z gangów motocyklowych. Był w nim najmłodszy, ale nie zniechęciło go to. Uczył się o motocyklach a nocami, gdy nie napadał na sklepy albo nie okradał domów trenował na torze.  Po roku mając 17 lat wystartował w mistrzostwach Crossowych Michigan. Wystartował na motocyklu kupionym za pieniądze nazbierane na okradaniu domów i sklepów.  Zajął 1 miejsce i dostał się do kolejnego etapu. Wygrywał wszystko co było do wygrania, miał wielki talent do jazdy. Podczas jednego z wyścigów tydzień przed 18 urodzinami doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z zawodów na tak długo , że kiedy wyzdrowiał nie miał co marzyć o powrocie do zawodów. Został Bossem gangu do którego należał. Na cześć jego dokonań nadano mu pseudonim "Winner". Teraz jego gang jest postrachem całego stanu i John nie zamierza na tym skończyć. 
  • Czego oczekuje od serwera: Od serwera oczekuję miłej atmosfery, dobrej zabawy i dużo funu z rozgrywki. Chciałbym też poznać fajnych ludzi, z którymi można pograć. 

• Głos na serwer :image.thumb.png.036e8ce18ea89c02d51414de2b119990.png
Edytowane przez WhoBe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie Zostało Przyjęte!
Zgłoś Się Na Rozmowę WL
Na Nasz Serwer Discord!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.