Skocz do zawartości
Poko

[Odrzucone] PODANIE NA WL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick(OOC): Poko

Wiek (OOC): 16

Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/SABINAMINAEE/

(tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Tak

Doświadczenie Role Play: Grałem już na innych wyspach, byłem tam bardzo lubianym taksówkarzem i dostawałem pochwały za dobre odgrywanie

Imię i Nazwisko postaci (IC): Konon Sroka

Historia postaci: Konon Sroka chłopak, który urodził się w Meksyku, gdzie mieszkał 12 lat z rodzicami i z chorą na aids babcią.
Konon w wieku 13 lat postanowił rzucić szkołę i wyjechać do Kaliforni. W Kaliforni Konon zaczoł spełniać swoje marzenia, którymi było m.in. nurkowanie z rekinami. W wieku 15 lat Konon nurkując i spełniając przy tym marzenia został dorwany przez bande piratów. Na szczęścia ta przygoda zakończyła się dobrze ponieważ Sroka został uratowany przez przybrzeżną straż graniczną. W wieku 19 lat postanowił wrócić do domu i zaczoł opiekować się staruszką bo rodzice wyjechali do Polski na stałe .
Na konona 24 urodziny zmarła jego chora na aids babcia przez co konon był wolny i mógł pływać z rekinami.
W wieku 25 lat Konon przyleciał do Los Santos żeby zawodowym fryzjerem, napoczątku musiał się jednak tego nauczyć
więc zapisał się do szkoły fryzjerskiej która mu w tym pomogła. W wieku 26 lat Sroka rzucił prace fryzjera i teraz stara się zostać zawodowym taksówkarzem.

Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Będzie starał się być podwójnym agentem.
Z jednej strony miły taksówarz a z drugiej groźny członek gangu.

Czego oczekujesz od Serwera?: Miłej i profesjonalnej zabawki i porządnego odgrywania RP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie Zostało Odrzucone!

Powód: Brak Screena oddanego

Głosu na nasz serwer! Ponowne

podanie możesz napisać za 48h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.