Skocz do zawartości
BrunoXx19

[Odrzucone] Podanie na WL

Rekomendowane odpowiedzi

obraz.thumb.png.2cafb9d53fa0ffb1c278133fb981a5c0.pngobraz.thumb.png.c91ff26b5b40bc56a9ef3e05c83119ad.png

Nick (OOC): BrunoXx19

Wiek (OOC): 14

Link do Profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198859829244

(tylko płeć męska poniżej 18 roku) Czy masz mutacje: Myślę że tak

Doświadczenie Role Play: Duże, grałem już na wielu wyspach i dużo czasu już poświęciłem na grę w RP

Imię i Nazwisko postaci (IC): Sergio Rodriguez

Historia postaci: Ta historia będzie o chłopaku który dzięki swojemu wujkowi zmienił swoje życie i  postanowił zostać Jednym z policjantów i naprawiać świat.A więc, pewnego słonecznego dnia na świat przyszedł mały Sergio.Jak większość dzieci rodzice go wysłali do żłobka, tam chodził zawsze z radością, zawsze był bezproblemowym dzieckiem.Gdy już się zrobił starszy poszedł do przedszkola, na początku był jak zawsze bezproblemowy,po pewnym czasie sprawiał już większe problemy, czasami bił chłopców, nie słuchał się pań, zabierał zabawki. Jego pani zaczęła się o niego martwić. Okazało się ,że Sergio miał problemy rodzinne jego Ojciec pił a matka ćpała. Sergio w przedszkolu wyładowywał się na dzieciach przez swoich rodziców. Pewnego dnia sąd odebrał rodzicom Sergia prawa rodzicielskie i dał go pod opiekę Babci która go bardzo kochała.Sergio poszedł do szkoły przez swoją przeszłość był złym dzieckiem sprawiał problemy w szkole i źle się uczył. Jego babcia starała się mu pomóc ale on i tak się nie zmieniał. Wpadł w złe towarzystwo. Pewnego dnia na 70 urodzinach Babci, Sergio był już w 6 klasie, przyjechał jego wujek z którym zawsze miał dobry kontakt. Opowiadał mu o swoich problemach a wujek starał się mu pomagać jak tylko mógł. Sergia wujek był szefem grupy Antyterrorystycznej i bardzo pomagał ludziom. Wujek wiedział o problemach Sergia i chciał zrobić wszystko żeby mu pomóc. Dwa lata później ponieważ babcia już była trochę starsza, Wujek został Prawnym Opiekunem Sergia.On bardzo się nim zaopiekował. Kochał go, pomagał mu i robił wszystko żeby Sergio mógł mieć jeszcze szanse na piękne życie i wyrosnąć na ludzi.Pomógł mu w szkole i wyciągnął go z jego wszystkich problemów.Wujek Sergia każdego wieczoru opowiadał mu o swoich akcjach w grupie antyterrorystycznej, Sergio był tym zafascynowany. Poprawił swoje oceny i zaczął się dobrze zachowywać.Sergio stwierdził, że kiedyś zostanie policjantem by pomagać ludziom w potrzebie. Tak zaczął trenować, chodził na siłownie i każdego dnia chodził na treningi, nie poddał się poszedł do szkoły policyjnej by zrobić kolejny krok ku swojemu marzeniu.Zdał on tą szkołę wyrósł na ludzi i by spełnić swoje marzenie chcę wstąpić w szeregi policji w Los Santos.

Pomysł na prowadzenie gry/Postaci: Głównym celem mojej postaci będzie wkroczenie w szeregi policji ale dużo rzeczy będzie zależało od sytuacji i zachowań na serwerze.

Czego oczekujesz od Serwera?: Żeby serwer był przyjazny nie miał lagów i jak najmniej bugów, żeby byli dobrzy ludzie z którymi można dobrze grać i żeby gra na tym serwerze mi się nie nudziła ;)

Zdjecie oddanego glosu na Serwer:75571593_gosnanice-kill.thumb.png.1a4de3757e43ae3880fc6e4a90435508.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje podania nie zostanie przyjęte bo nie masz 16+. "Jeżeli nie posiadasz 16+ lub mutacji albo twoje podanie zostało wiele razy odrzucone możesz dostać się na WL kupując najtańsza range donator w tym celu zgłoś się do @ipio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.