Skocz do zawartości
MattWr

[Odrzucone] Podanie o WL

Rekomendowane odpowiedzi

Matthew Puttson,Urodziłem się 18 stycznia 1995 roku w Yokohama na ogół spokojny,ale w kasze sobie dmuchać nie pozwoli, nie raz wdałem się w jakąś bójkę, zawsze wychodziłem bez szwanku, Polska krew we mnie płynie pod Japońskim nazwiskiem.
.W Yokohama spędziłem całe swoje życie,studiując prawo, co zawdzięczam rodzicom, ponieważ we wszystkim mnie wspierali. 
Rodzice zapaleni podróżnicy niczym Indiana Jones, spłodzili dwóch synów na terenie japonii. 
Ojciec Krzystof Rodowity europejczyk,z Polski  natomiast matka przepiękna Japonka Taka z bogatego rodu Takedów. Ojciec wziął jej nazwisko 
zawsze tłumaczył że zrobił to bo życie jest zbyt krótkie, by nie próbować nowych rzeczy. Na szczęście nie byłem tutaj sam, jako europejczyk we wszystkim towarzyszył mi mój młodszy brat Dominic, nie było łatwo 
ale przez całe życie jakoś sobie radziliśmy. Pewnego dnia historia którą ojciec opowiedział będąc pod wpływem znacznej ilości alkoholu zmieniła nasze życie, dowiedzieliśmy się o 2 naszych braciach których począł podczas swoich licznych 
podróży, Jeden z nich nazywa Michael Gambino który  mieszka we Włoszech nastomiast 
drugi Kuzio Ivanov zamieszkały w Moskwie. To co nas sprowadza do Los Santos to spotkanie ze swoimi braćmi. Mamy zamiar rozkręcić własny legalny biznes otworzenie kancelarii prawniczej oraz firmy 
windykacyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.