Skocz do zawartości
Neqq

[Odrzucone] Podanie LSC - Neqq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick (OOC): Neqq

Wiek (OOC) : 14

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/neqqrp

Doświadczenie w organizacjach publicznych: Moje doświadczenie jest nawet duże, gdyż byłem w załodze LSC kilka razy. W policji byłem 2 razy, a w EMS 4 razy (raz na tej wyspie).

Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Louis Malcom ma 28 lat i mieszka w Los Santos.

Krótka historia postaci: Louis pochodził z bogatej rodziny. Jego tata był rajdowcem, a jego mama posiadała warsztat samochodowy. Chłopaka bardzo interesowały samochody oraz cała motoryzacja. Często jeździł z tatą trenować przed rajdami oraz pomagał mamie przy podstawowych naprawach w firmie. Sam w wieku 12 lat już bardzo dobrze jeździł samochodem. Całe jego życie przebiegało spokojnie. Skończył szkoły i postanowił zostać mechanikiem i w przyszłości mieć swój warsztat. Niedawno napisał podanie do warsztatu "Los Santos Customs" i czeka na odpowiedź.

Czy masz jakieś atuty: Mam spore doświadczenie, jestem bardzo aktywny. Znam sporo graczy. Sam w rzeczywistości interesuję się motoryzacją, więc będę robił to z sercem. 

Dlaczego chcesz wstąpić do Los Santos Customs: Myślę, że jest to ciekawa praca i chcę spróbować w niej sił na tym serwerze. Zazwyczaj są mechanicy na wyspie, ale nie zawsze. Myślę, że uda mi się dostać do tej pracy.

Pozdrawiam, 

Neqq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.