Skocz do zawartości
UkrainaPolskaAf

[Odrzucone] Podanie na helpera / Vaperek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Mateusz
Nick: Vaperek
Mutacja: Tak
Steam: https://steamcommunity.com/id/vapersonfaperson/
Znajomość Regulaminu[1-10]: 8.5
Kilka zdań o sobie: Jestem Mateusz, znany jako Vaperekepl. Moim hobby jest jazda na rowerze oraz granie w gry. Jestem lubianą osobą na serwerze oraz oceniam swoje rp jako (mniej więcej) dobre. Na serwerze odgrywam Endreia, który jest Sierżantem IV. Na waszym serwerze przegrałem około 590h, lecz w samym fivemie mam prawie 700h. Umiem dobrze rozwiązać konflikt pomiędzy dwoma osobami oraz potrafię być neutralny w danej sprawie. W mojej rozgrywce dostałem może z 5/6 marojek, lecz nie popełniłem tego samego błędu drugi raz. Nie ukrywając, zdarza mi się zdenerwować ale jestem tylko człowiekiem ;). 
Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: Jestem często aktywny, umiem rozwiązać dobrze konflikt oraz nie foworyzuję. Zdarzają się często sytuacje, gdy ktoś robi rdmy, vdmy i łamie regulamin, to nie mogę nic zrobić choć robie tak, żeby zaprzestać działaniom tego gracza. Jestem miły, chociaż czasem zdarzy mi się zdenerwować oraz chciałbym polepszyć rp graczy naszego serwera!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania! Pozdrawiam!

Edytowane przez UkrainaPolskaAf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK:

- Staż na wyspie

-Ogar

- Quality RP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie zostaje odrzucone poniewaz moim zdaniem nie nadajesz sie aktualnie na helpera/moderatora kolejne podanie mozesz napisac za 4 tygodnie

obraz.png

obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.