Skocz do zawartości
Figo

[Przyjęte] Podanie EMS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick (OOC):figus1908

Wiek (OOC) : 16

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/figo1908/

Doświadczenie w organizacjach publicznych: Byłem policjantem i jestem obecnie medykiem na innym serwerze

Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Matcello Morbin 22 lata Los Santos

Krótka historia postaci:Pewnego dnia z rana przed świtem wraz z kompanem udajemy się na służbę. Dojechalismy do szpitala około godziny 6:00. Jak nakazuje moje poranna rutyna pierwszą czynnością po ówczesnym przebraniu się jest zaparzenie oraz wypicie świeżej cieplutkiej kawy. Jednak tym razem nie udalo mi sie to, gdyz mielismy pilne priorytetowe wyzwanie od frakcji LSPD [P] . Bez zastanowienia ubralem rekawiczki wyciagnalem Mercedesa z garazu i odjechalem z kompanem. Poprosilem go o wlaczenie syren oraz 1 syngalu dzwiekowego. Po dojechaniu na miejsce okazalo sie ze funkcjonariusz ucierpial w wypadku i mial naderwany miesien szyjny. Bez zastanowienia uzylem odpowiedniego preparatu na gojenie i delikatne znieczulenie oraz zdezynfekowalem rany nadtlenkiem wodoru. Po tym zalozylem kolniez pacjentowi oraz podalem mu reke aby wstal. Na koncu przykleilem mu plaster i zaplanowalem mu wizyte kontrolna na kolejny dzien roboczy.

Czy masz jakieś atuty:  Znam bardzo dobrze komendy /me /do NP: Akcja
/me sprawdza stan poszkodowanego

/do jaki?

/me bierze kolniez oraz masci z bagaznika ambulansu

/me smaruje masc na szyje pacjenta

/me dezynfekuje rany /me zaklada kolnierz

/me pomaga wstac poszkodowanemu

/do czy wszystko przebieglo pomyslnie?

/me przykleja plaster

/me daje naklejke dzielnego pacjenta

Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: Chcę wstąpić do EMS ponieważ jest mało medyków i dużo osób po prostu reloguje zamiast być leczonym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.