Skocz do zawartości
Lucz3k

[Zamknięte] BAN ZA NIC

recommended_posts

Napisano (edytowane)

Nick: Lucz3k

Nick osoby na która skarga: Naves nice-kill.eu

Powód skargi:  Nieprawidłowy ban

Świadkowie: Sher1

Dowody: (poniżej)

Witam niedawno skończył mi się ban. Wiec postanowiłem ze pojde pograć na moim ukochanym serwerze jakim jest Nice-Kill.eu . Zaczalem swoja rozgrwyke. poszedlem na glowny parking w los santos. wzialem swego Forda Ka

i pojechałem na miejscówke do przerabiania marichuany. Zacząlem przerabiac a tu nagle, czarny ekran i wyszkoczyl napis You Have Banned. powod: FORD KA nie jest autem terenowym. 

dostałem bana tylko dlatego , że przejechalem sie fordem po małych gorkach zeby przerobic ta maryszke. 

Czy dałoby się zdjąć mi tego bana bo bardzo pragne rozgrywki na tym serwerze a dostaje bany za takie cos,

Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy!

Pozdrawiam Luczek

60632124_452172715595507_107062513803198464_n.jpg

Edytowane przez Lucz3k

share_this_post

link_to_post
share_externally

Ban na 1 dzień jest jak najbardziej słuszny. Przy przeróbce zioła nie są małe górki na tyle aby wjechać fordem KA. W mojej opinii ban zostaje.

share_this_post

link_to_post
share_externally
3 minuty temu, StecuXB3 napisał:

Ban na 1 dzień jest jak najbardziej słuszny. Przy przeróbce zioła nie są małe górki na tyle aby wjechać fordem KA. W mojej opinii ban zostaje.

w realnym zyciu zeby wjechac pod jakas gorke nie musisz chyba odrazu kupowac Terenówki>>>?????

share_this_post

link_to_post
share_externally
Napisano (edytowane)

Ban został nadany słusznie, bo jednak Fordem KA na letnich oponach byś raczej nie pojechał pod taką górki.

Edytowane przez NaveS

share_this_post

link_to_post
share_externally
16 minut temu, NaveS napisał:

Ban został nadany słusznie, bo jednak Fordem KA na letnich oponach byś raczej nie pojechał pod taką górki.

czy moge prosic o wczesniejszego unbana?

share_this_post

link_to_post
share_externally
Napisano (edytowane)

@Lucz3k po pierwsze nie pisz posta pod postem A dwa nikt normalny by nie jeździł takim autem po górach. ZAMYKAM 1 DZIEN SOBIE POCZEKASZ 

Edytowane przez StecuXB3

share_this_post

link_to_post
share_externally
2 minuty temu, StecuXB3 napisał:

@Lucz3k po pierwsze nie pisz posta pod postem A dwa nikt normalny by nie jeździł takim autem po górach. ZAMYKAM 1 DZIEN SOBIE POCZEKASZ 

jak to zadne gory nie byly

share_this_post

link_to_post
share_externally
Gość
topic_locked_cannot_comment

• block_activeUsers   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.