Skocz do zawartości
Maja1500

[Przyjęte] podanie na Medyczkę

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick (OOC):Maja

Wiek (OOC) : 23

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198876380522/

Doświadczenie w organizacjach publicznych:Duże Bardzo duże , byłam już na 2 innych zamieszkałych wyspach panią chirurg , ale i także raz panią Ordynator , wiem co robić w przypadkach złamań skręceń , wybić a także kontakcie do czynienia  ran postrzałowych jestem Skłona się od kogoś uczyć ale mało kiedy popełniam błędy nawet w trakcie operacji  ,  Jeśli  chodzi  o tryb współpracy z kimś innym nie ma z tym problemu jeśli  chodzi o kody  to już tak  😜  

Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Mia Miller,24,Fantastic PI

Krótka historia postaci:Mia Miller ,  urodzona 15 Lipca 1993r. W Anglii zamieszkana w Londynie ,  Wychowywana w domu  dziecka przez ostanie 15 lat , rodzice Mii  nie interesowali się córką  postanowili w wieku 5 Lat  o dać  ja do domu  dziecka . Mia w wieku 14 lat  uczyła się medycyny chciała pomagać ludziom ratować i życie i mieć z nimi  dużo kontaktu , w wieku  18 lat Mia ukończyła szkołę Medyczną o  Stopień Pani  chirurg , ale kiedy miała 25 lata postanowiła się przeprowadzić   z Londynu do Ameryki  czyli  do Los Santos aby tam móc bardziej się rozwinąć i  poszukać pracy w EMS a także nowego i spokojnego życia .

Czy masz jakieś atuty: Spokojna , Delikatna, Ambitna zawsze uśmiechnięta i radosna ,  czasami agresywna  i stanowcza opanowana 

Dlaczego chcesz wstąpić do EMS: ponieważ zauważyłam braki  EMS na wyspie wiem , że nie długo  będzie waip  ,  nawet jeśli  to też nie daje takiej gwarancji  że medycy dalej będą na służbie dla tego chce pomóc ile mogę  

Edytowane przez Maja1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.