Skocz do zawartości
MarKus

podanie na LSPD

recommended_posts

  • Nick (OOC): MarKus
  • Wiek (OOC): 15
  • Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/dimupl/
  • Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Carl Johnson , 20 , Los Santos 
  • Krótka historia postaci: Ojciec Carla był dla niego wzorem. Jako policjant otrzymał wiele odznaczeń. Był dla niego jak dla dzisiejszego dziecka bohater z kreskówki (niepokonany). jednak po 20 lat służby ojciec został zastrzelony na oczach dziecka. 12-letni wtedy Carl nie wiedział do końca co się wydarzyło. Pogrążony w żałobie chłopiec uciekał z domu, nie uczęszczał na zajęcia szkolne. Nie był w stanie znaleźć dla siebie miejsca. Na 16-te urodziny matka zabrała syna na strzelnicę. Instruktor od razu zobaczył w Carlu potencjał. Nim się obejrzał rywalizował z najlepszymi w kraju co miało wpływ na dalszy los już wtedy pełnoletniego Carla. Postanowił ukończyć szkołę policyjną i pójść w ślady ojca jednak matka nie była zadowolona. Szkołę ukończył z wyróżnieniem po czym przeprowadził się do LS wiedząc że w tym mieście zrobi więcej dobrego.
  • Pomysł na postać: Carl zrozumiał że nienawidzi gdy dzieje się krzywda drugiemu człowiekowi.Ma duże doświadczenie w używaniu broni, był najlepszym strzelcem na strzelnicy oraz ukończył szkołę policyjną więc postanawia spróbować swoich sił jako policjant w nowym środowisku Los Santos. 
  • Doświadczenie na serwerach RP: Ostatnio bardzo dużo grywam na serwerach RP a szczególnie na tym 
  • Doświadczenie w organizacjach publicznych: To będzie pierwsze doświadczenie z taką pracą jednak jestem nastawiony pozytywnie.

share_this_post


link_to_post
share_externally

Wiadomość wygenerowana automatycznie

xxx_ipio.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Nice-Kill.eu

share_this_post


link_to_post
share_externally
Gość
topic_locked_cannot_comment

  • block_activeUsers   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Kto jest online?
    block_whos_online_info_members, 0 anonimowych, block_whos_online_info_guests (Zobacz pełną listę)

    whos_online_users_empty

×
×
  • Dodaj nową pozycję...